ücretsiz ile ilgili web siteleri

Eğitim Sitesi: Eğitim bilgi ve kültür sitesi, kaliteli ve seçkin eğitime kaynaklar sunuyor.
https://www.dersara.com.tr: Hem öğretmen hem öğrencilerin ücretsiz bir şekilde özel ders alıp verebildiği bir internet sitesi
https://www.lingusta.com.tr/: Lingusta audio tabanlı İngilizce eğitim programları sunmaktadır. Ücretsiz deneme dersleri için ziyaret edin.
https://cumleceviri.gen.tr/: Ücretsiz ingilizce türkçe çeviri sitesi.
http://www.dosyabak.com/: Ücretsiz üyeliksiz eğitime kaynak güncel dosyaları indir paylaş soru bankası proje performans görevi test yıllık plan daha fazlası tıkla indir tıkla paylaş
derszamani.net: öss,kpss,video dersler,testler,deneme sınavları,ücretsiz ders izle,online,rehberlik,kaynak site,ders zamanı,
prontoitaliaedu.com: italya'da eğitimde 11 senelik tecrübe ile ücretsiz danışmanlık ve italyanca-ispanyolca-çince kursları verilmektedir
https://www.yeniumitmodelistlik.com/: Kursumuzda gerber eğitimi ücretsiz verilir.
https://adilatacanoglu.com: Burada ilgi çekecek birçok şey var , Sunduklarımızı inceleyip , Hakkımızda bilgi edinin. Umarız, sitemizi beğenmişsinizdir.
https://onurdemirezen.com: Üniversitelerde kullanılan kitapların pdf hali paylaşılıyor. Öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanmaları sağlanıyor.
https://egitimweb.com/: Güncel eğitim haberleri, çocuk kitabı ve film önerileri, ücretsiz kurs ve eğitimler. Öğretmenler için evrak, dosya ve etkinlik paylaşımı
ozancorumlu.com: Güncel eğitim haberleri, ücretsiz konu anlatım videoları, ücretsiz binlerce online test.
https://www.testcozelim.net/: İnternetten online ücretsiz test çöz. Tüm sınıf düzeylerinde, tüm derslerden, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya mobil telefonunuzdan online / interaktif test çöz.
https://www.egiticininegitimi.gen.tr/: Eğitimlerimiz hafta sonları yapılmaktadır. Eğitmenlerimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış kadrodan oluşmaktadır. Sınflarımız klimalı ve projektörlüdür. Eğitim merkezimiz İstanbul'da faaliyet göstermektedir. Eğitici eğitmenlik ile ilgili bilinmesi gereken tüm konular anlatılmaktadır. Adaylara konuları içeren kitapları ücretsiz vermekteyiz.
https://pauctle.com/osmtr/: Osmanlıca sözlük ve kelime çözücü.
http://www.eansiklopedi.com/: Web sitemiz herkes için ücretsiz bir bilgi kaynağıdır! Her zaman da ücretsiz olarak kalacaktır! Web sitemizi geliştirmemiz adına katkıda bulunmak için tek yapmanız gereken şey web sitemizde gördüğünüz reklamlara tıklamaktır. Şimdide teşekkürler! Saygılarımızla, eAnsiklopedi.com takımı!
https://enozelders.com/: En Özel Ders Merkezi; özel ders verenler ile özel ders almak isteyenleri bir çatı altında buluşturan ücretsiz bir platformdur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimizi, eğitmenlerimizle başarıya ulaşmalarını sağlamaktayız.
https://www.trafikkurallari.net/: Eğitim merkezimiz İstanbulda faaliyet göstermektedir.Trafik kuralları ile ilgili bilinmesi gereken tüm konular anlatılmaktadır.Adaylara konuları içeren kitapları ücretsiz vermekteyiz. Trafik kuralları ile ilgili tüm ders notları tarafımızdan sağlanmaktadır.Dersler görsel ağırlıklı olup her ders için sunumlar hazırlanmıştır.

ücretsiz ile ilgili 17 site bulundu.