ders ile ilgili web siteleri

Eğitim Sitesi: Eğitim bilgi ve kültür sitesi, kaliteli ve seçkin eğitime kaynaklar sunuyor.
https://hemsoruhemcevap.com/: Soru Cevap
http://www.zahidehanimkizyurdu.com: Özel Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu olarak; hayallerinizdeki yarınları kurma hedefi ile, Ankara'ya Üniversite eğitimi için gelen öğrencilerimize, modern dünyanın günümüze kadar geçen süreçte edinmiş olduğu bilgileri ışığında hizmet vermekteyiz.
https://www.profesyonelmatematik.com/: Ankara'da İlköğretim, Ortaöğretim, Okula Takviye, TEOG-YGS-LYS öğrencilerine yönelik matematik özel ders hizmeti sunan eğitim sitesidir.
https://aofsoru.com/: AÖF de bulunan tüm bölümlere ait geçmiş sınav sorularını ve üyelerimizi paylaştığı ders notlarını bulabilir ve sınavlara hazırlıklı olarak girebilirsiniz.
www.roketingilizce.com: İngilizce Eğitim
https://dersmarketim.com/index.php: 9-10-11.sınıf, YGS LYS tüm dersler konu anlatımlı cep kitapları ve görüntülü cd setleri
http://www.odevciler.com/: Öğrenciler için farklı ve özgün ödev sitesi
www.anaokullu.net/: Okul Öncesi Etkinlik ve dokuman Paylaşım Sitesi
http://www.turkpdr.com: Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık'ta Yeni Bakış
kadirhoca.com: Coğrafya Dersine Yardımcı Kaynak Sitesi
https://www.egitlence.com/: Eğitim ve öğretimi daha eğlenceli hale getiren bir site
https://tarihvakti.com: KPSS, ÖABT, YKS, TYT, AYT Tarih Ders Notları
tariholoji.com: tarih ve tezlerinizle alakalı istediğiniz ve gerekli olan tüm bilgileri bulabilirsiniz!!!
https://www.notbu.net/: Her türlü ders notunu ve bilgiyi bulabileceğiniz kaynak.
https://bikifi.com/: Amacı dersleri daha bilimsel ve ayrıntılı anlatmak olan bikifi, her gün genişleyen içeriğiyle öğrencilere derslerinde ve üniversite tercihinde yardımcı olur.
inekle.com: Sayısal konularda üniversite öğrencilerinden, 7/24 birebir canlı online özel ders alabileceğiniz bir platform. Projenin amacı bir yandan üniversitelilere ek gelir sağlarken bir yandan da kişiye özel birebir eğitim desteğini, Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrenciler için ulaşılabilir hale getirmek.
http://www.cografya.org: özgün coğrafya sitesinde video coğrafya dersleri, sunular, ders planları ve etkinlikler mevcuttur.
http://fantastikedebiyat.com/: Fantastik Edebiyat Portalı - Fantastik Edebiyat, Edebiyat, Frp, Kurgu, Sinema, Mitoloji, Fantastik Anlatım - fantastikedebiyat.com
https://www.ingilizceceviri.org/: İngilizce Türkçe sözlük olmak üzere Almanca, Arnavutça ve Fransızca dillerinde sözlükler sitemizde yer almaktadır. Online ingilizce Türkçe cümle çevirisi ve İngilizce dersler videolu konu anlatımlarıni ingilizceceviri.org sitesinde bulabilirsiniz.
http://www.rehberimkuran.com: Kuranı Yüzünden Okuyabileceğiniz Dünyaca Ünlü Hafızlardan Kuran Dinleyebileceğiniz Onlarca Meale Rahatlıkla Ulaşabileceğiniz Bir Sayfa Kuran-i Kerimin Arapçası , Türkçesi , Meali , Tefsiri , İngilizcesi , Almancası , Hollandacası , Boşnakçası Kuran-i Kerim'i Dinleme , İslami Programlar

ders ile ilgili 20 site bulundu.