ders ile ilgili web siteleri

Eğitim Sitesi: Eğitim bilgi ve kültür sitesi, kaliteli ve seçkin eğitime kaynaklar sunuyor.
www.dersbak.com/: Online Eğitim Ders Ödev Sitesi
intvrg.gib.gov.tr: İnternet vergi dairesi üzerinden resmi iş ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz
www.okuloncesiforum.com/: okulöncesiforum kırkbine yakın üyesi olan okulöncesiyle ilgili hertürlü paylaşımın yapıldığı ciddi bir eğitim ve paylaşım sitesidir.
matematikogretmenleri.net: Matematik Öğretmenleri için Kaynak Site
https://mjsanaokulu.com/: 3 - 6 YAŞ ARASI EĞİTİM... ÇOCUĞUN DOĞASINA UYGUN, GERÇEKÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI... KATILIMCI VE ŞEFFAFLIK ÜZERİNE KURULMUŞ EĞİTİM SİSTEMİ... SAĞLIK, GÜVENLİK VE HİJYENE YÖNELİK TEDBİRLERİN SAĞLANDIĞI PROFESYONEL OKUL ANLAYIŞI... 3 KATLI 600M2 AĞAÇLI BAHÇESİ OLAN ÖZEL BİNA... 18 KİŞİDEN OLUŞAN GENİŞ KADRO... OKUL PSİKOLOĞU... ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER İÇİN ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI... İNTERNETTEN CANLI YAYIN İMKANI... 75M2 ÖZEL OYUN SALONU... FUTBOL BASKETBOL OYUN ALANI... AĞAÇ EV - KUM HAVUZU... UYKU ODASI... HER AYA ÖZEL BİLGİLENDİRİCİ BÜLTENLER... ÖZEL BESLENME PROGRAMLARI... RESİM - SANAT EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi)... İNGİLİZCE EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi - her gün)... MODERN DANS - BALE EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi)... MÜZİK EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi)... DENEYEN ÇOCUK FEN PROJESİ UYGULAMA OKULU (Özel Branş Dersi)... BAHÇE OYUN GRUPLARI... VELİ İŞBİRLİĞİNİ SAĞLAYAN ÖZEL EĞİTİM VE PAYLAŞIM TOPLANTILARI..
https://www.bilimselyuzme.com/: Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü derneği
banadersanlat.com: Bilgisayar programları, programalama, tasarım vb. konularda video ve yazılı dersler içeren sitedir.
https://hemsoruhemcevap.com/: Soru Cevap
https://www.ozeldenders.com: Özelden Ders tüm ders verenleri ve öğrencileri tek bir platformda buluşturmaktadır. Kriterlerinize uygun ders verenler arasından seçim yaparak derse başlayabilirsiniz.
dindersi.net: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Ödev ve Kaynak Sitesi
hizanaltinolukmahilkokulu.meb.k12.tr: BİTLİS - HİZAN - ALTINOLUK KÖYÜ İLKOKULU GEÇİCİ DERSLİK Resmi İnternet Sitesi
https://www.derscalisiyorum.com.tr: YGS | LYS | AÖF | KPSS | DGS | ÖSS Konu Anlatımı, Denemeler, Çıkmış Sorular, Çözümlü Sorular
https://www.ozeldersyeri.com/: Türkiyenin Özel Ders Yeri. Özel Ders Almak İstiyorsanız En Seçkin Öğretmenler Sizleri Bekliyor. www.ozeldersyeri.com
http://www.finansegitim.com/: Finans ve yatırım eğitimi almak isteyenler için değişmez adres.
www.megahizliokuma.com/: Anlayarak Hızlı Okuma - Fotografik Hızlı Okuma
www.derstakip.com/: videolu konu anlatımları,soru çözümleri,sınavlar,sanal dershane
www.saygiegitim.com/: Otizm, kekemelik, down sendromu, işitme konuşma, zeka geriliği gibi fiziksel engelli çocukların fizik tedavisi ve özel eğitimi için konyada ki rehabilitasyon merkezi.
fendersleri.net: Fen Dersleri sitesi, Ortaokul ve ilkokul Fen Bilimleri dersi için konu anlatımları, online testler, duyurular, haberler, sınavların yer aldığı bir Fen Bilimleri dersi sitesidir.
www.uzmanportal.com/: Hertürlü bilgi ve haber
bisgen.blogspot.com: müzik öğretmenlerine gerekli olan plan, zümre, çocuk şarkıları nota ve eşlikleri, drama vb konularda paylaşımların olduğu ve bir müzik öğretmeni tarafından hazırlanmış bir blogdur.

ders ile ilgili 20 site bulundu.