HİT SAYISINA GÖRE TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Linkler Toplam Hit Sayısına Göre Sıralanmıştır.)

ATA Yurtdışı Eğitim

ATA Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit : 308

ATA Yurtdışı eğitim, work and travel, dil okulu, yaz okulları, üniversite yerleştirme, H2B vizesi, sertifika, work and holiday ve staj hizmetleri sunar.
Matematik Testleri

Matematik Testleri

Toplam Hit : 307

matematik testleri,sbs soruları,konu anlatımları ve matematiksel haber ve makale içeren eğitim sitesidir.
Cograyfa Dersleri

Cograyfa Dersleri

Toplam Hit : 307

sınıf öğretmenleri için eğitim sitesi gibi
OkulKaynakları

OkulKaynakları

Toplam Hit : 306

plan soru türkçe matematik fen bilgisi proje ve performans ödevleri deney etkinlik sosyal bilgiler bedeb eğitimi resim müzik iş eğitimi yabancı dil ingilizce tarım ev ekonomisi teknoloji ve tasarım planları,egzersizler,zümreler,etkinlik, sosyal kulüpler,tutanaklar,türkçe,matematik,fen ve teknoloji,sosyal bilgiler,ingilizce,beden eğitimi,müzik,fizik,coğrafya,felsefe,edebiyat,teknoloji ve tasarım,görsel sanatlar,din kültürü ve ahlak bilgisi,spor etkinlikleri
SeyfiHoca.Com

SeyfiHoca.Com

Toplam Hit : 305

KPDS ÜDS YDS TOEFL sınavlarına hazırlık amacıyla kurulmuş ücretsiz bir paylaşım sitesi
Türkce Deposu.Com

Türkce Deposu.Com

Toplam Hit : 305

Eğitim Forumları, Güncel Haberler, Türkçe, Türk Edebiyatı ve Dil Anlatım Ders Notları, Dosya Paylaşımları
Özel Ders Rehberim

Özel Ders Rehberim

Toplam Hit : 305

Özel ders almak isteyen ögrenciler ile özel ders vermek isteyen ögretmenlerin bulustugu adres.. Matematik, geometri, fizik, ingilizce ve diger derslerden kolayca özel ögretmen ve egitim koçunuzu bulabilirsiniz.
Ygs-lys Ve Lise Düzeyinde

Ygs-lys Ve Lise Düzeyinde

Toplam Hit : 304

lisede okuyan ve üniversiteye hazırlananlar için özellikle sayısal dersler alanında kaçırılmayacak bir site.
Denge Eğitim Donatım

Denge Eğitim Donatım

Toplam Hit : 304

%50 ye varan indirimler , Eğitim Donatım malzemeleri, her tür okul ihtiyaçlarınız
Ygs-lys Video Matematik

Ygs-lys Video Matematik

Toplam Hit : 303

YGS, LYS, KPSS,ALES,DGS,PMYO,JANA,JANU,ALS,YÖS Sınavlarına Hazırlık Video Anlatımlı Matematik Sitesi.
Kariyer Koçluğu

Kariyer Koçluğu

Toplam Hit : 302

lise öğrencileri için kariyer koçluğu programı. lys, ygs sınavlarına zaman ve stres yönetimiyle, potansiyel kullanımı, etkin ders dinleme, konulara odaklanma, kişisel gelişimini tamamlayarak hazırlanmanızı sağlarız. Yetenek, potansiyel ve kişilik özelliklerine göre üniversiteye hazırlanın başarınızı yükseltin.
Egitimciyim.net

Egitimciyim.net

Toplam Hit : 301

Eğitim Dünyasının Yeni Buluşma Noktası.
Etkinlik Paylaşımı

Etkinlik Paylaşımı

Toplam Hit : 301

Türkiye de, ilk,Etkinlik, Paylaşım, Sitesi, yıllık, günlük,plan,ders, 2006,2007, 2008,öğretmen, eğitim,egzersiz, satranç,türkçe, matematik,hayat, bilgisi,sosyal, bilgiler,fen, bilgisi,paylaş, indir,download, proje,performans, ödevleri,ödev
Tarihçininyeri.net

Tarihçininyeri.net

Toplam Hit : 301

Tarih Öğretmenlerine gerekli kaynak ve dökümanları sağlayabilmek,öğrencilerin ödevlerine yardımcı olmak ve tarih sevgisi aşılamak ve tarih konularında paylaşımda bulunmak amacıyla açılmış bir forum sitesidir.
Öğrensek

Öğrensek

Toplam Hit : 301

Öss, Kpss, Ygs, Lgs, Sbs sınavlarına hazırlık için bedava görsel anlatım. Hem videolu anlatımlar hem de yazılı. Dersaneye gitmek yerine sitemizden hazırlanarak bile sınavda iddialı olabilirsiniz.
Fizik Siteniz

Fizik Siteniz

Toplam Hit : 300

Fizik Eğitim Sitesi. Bu sitede fizik eğitimi ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca fizik eğitimi ile ilgili hazırlanmış programlarda mevcuttur. Öğretmenler için hazırlanmış fizik günlük ders planı da var. Fizikle ilgili güncel haberler siteye günlük olarak eklenmektedir. ÖSS soru bankasıda siteye eklenmiştir. Buluş yapan bilim adamlarıda sitede mevcutttur. Kısacası Fizik ile ilgili aradığınız her şey bu sitede.
Kopyam.Com

Kopyam.Com

Toplam Hit : 300

Yıllık ödev ve Eğitim Sitesi
www.ackizyurdu.com

www.ackizyurdu.com

Toplam Hit : 300

ücretsiz servis araçları, sabah on çeşit açık büfe kahvaltı,akşam 4 çeşit yemek, full ortopedik yataklar, her odada lcd tv, her odada çalışma masası, her odada buzdolabı günlük oda temziliği, sabah ve akşam wc ve banyo temizliği
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji Edebiyat Ödev ders Öğretmenler Kimya matematik yıllık plan Fizik Ücretsiz YGS KPSS 6.Sınıf 6sınıf plan 1.Sınıf sunular İlköğretim ingilizce 8.Sınıf paylaşım forumu 3.Sınıf soru bankası 4.Sınıf LYS Deneme Sınavları rehberlik testler e-okul e okul üyeliksiz Sorular 5.Sınıf güncel 2.Sınıf SBS fen bilgisi performans ödevleri 7.Sınıf dersimiz Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI