HİT SAYISINA GÖRE TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Linkler Toplam Hit Sayısına Göre Sıralanmıştır.)

Eğitim sorunları forumu

Eğitim sorunları forumu

Toplam Hit : 51

eğitim sisteminde bir yanlışlık olduğunu düşünen herkesi beklerim. burada fikirlerinizi özgürce ortaya koyabilirsiniz..
ÖzelDersci

ÖzelDersci

Toplam Hit : 51

online özel ders etkileşimini ve klasik özel dersi de destekleyen, uzman öğretmen kadrosuna sahip site
Tarihzirvesi

Tarihzirvesi

Toplam Hit : 51

lise tarih dersleri ile ilgili gerekli herşey
Altınordu İ.Ö.O

Altınordu İ.Ö.O

Toplam Hit : 51

Altınordu İlköğretim Okulu Manisa Salihli
Atatürk köşeleri

Atatürk köşeleri

Toplam Hit : 51

Okullar ve eğitim kurumları için Atatürk köşeleri.
Üresinler İlköğretim

Üresinler İlköğretim

Toplam Hit : 51

KONYA MERAM Üresinler İlköğretim Okulu
Oku Adam ol

Oku Adam ol

Toplam Hit : 51

Online Testler ,İlköğretim,bilim adamları,atatürk,osmanlı padişahları,gazeteler,eğlence,videolar
Geometri video çözüm

Geometri video çözüm

Toplam Hit : 51

GEOMETRİ İLE İLGİLİ KONU ANLATIMI VE SORU ÇÖZÜMLERİNİN OLDUĞU VİDEO SİTESİ.TÜM KONU ANLATIMLARI VE SORU ÇÖZÜMLERİ VİDEO HALİNDEDİR.GEOMETRİ ÖSS ÇIKMIŞ GEOMETRİ SORULARININ ÇÖZÜMLERİ SİTEMİZDE BULUNMAKTADIR.
Ödev arama sitesi

Ödev arama sitesi

Toplam Hit : 51

Ödev sitesi denilince akla gelen ilk site.Ödev aramak ödevi aramak için.
Evri Osman 3-B Sınıf

Evri Osman 3-B Sınıf

Toplam Hit : 51

Evri Osman Gazi İlköğretim Okulu 3-B Sınıfı Web Sitesi
Kpss A Grubu

Kpss A Grubu

Toplam Hit : 51

Kpss A Grubu adaylarına bilgi sunmayı hedefleyen kaynak, tecrübe ve ilan platformudur. agrubu.net
Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit : 51

OPTİMA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1991 yılından bu yana yurtdışında eğitim konusunda hizmet vermektedir ve bu alanda Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarındandır. Uzun süreli geçmişi, temsilciliğini yapmakta olduğu okulların sayısı, kalitesi ve yurtdışına gönderdiği öğrencilerin oranının yüksek oluşu bu önde gelişin nedenleri arasındadır. Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak çok iyi biliyoruz ki bir danışmanlık kuruluşunun sağladığı avantajlar, uyguladığı kampanyalar ne olursa olsun öncelik o danışmanlık kuruluşunun Deneyimi, Birikimi, Sorumluluğu ve Güvenilirliği’dir. Ve hiç şüphesiz tüm bunlar Biz Böyleyiz denilerek geçiştirilecek iddialar değildir. Yurtdışındaki dil okullarından sertifika/diploma programlarına, üniversite eğitiminden staj imkanına kadar geniş yelpazedeki eğitim seçenekleri Optima Yurtdışı Eğitimin faaliyet alanına girmektedir. Optima, yurtdışı eğitim kapsamına giren hemen her konuda binlerle ifade edilen sayıda eğitim kuruluşunun temsilciliğini yürütmektedir. Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, okullar hakkında bilgilendirme aşamasından, okul seçiminiz, kayıt, vize işlemleriniz, yurtdışına çıkışınız, yurtdışındaki eğitim süreciniz ve Türkiye’ye dönüşünüze kadar tüm süreçlerde sizin yanınızdadır. Ve tüm bunları herhangi bir danışmanlık ücreti almadan yapmaktadır
cizgilidefter

cizgilidefter

Toplam Hit : 51

Etkinlik,bulmaca,plan,zümre toplantı tutanağı,veli toplantı tutanağı
ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit : 51

"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Evliya Çelebi İlköğretim

Evliya Çelebi İlköğretim

Toplam Hit : 51

adana-sarıçam Evliya Çelebi İlköğretim okulu sitesi
Pazarören Lisesi

Pazarören Lisesi

Toplam Hit : 51

Pazarören Lisesi resmi web sitesi (okul sitesi)
Arşiv Paylaş

Arşiv Paylaş

Toplam Hit : 51

DOSYA PAYLAŞIM SİTESİ Çalışmalarınız diğer öğretmenlerimize ulaştıkça, bilgiler katlanarak artacaktır. Unutmayalım ki, bilgi paylaştıkça artar.
Fotokopi Al

Fotokopi Al

Toplam Hit : 51

açıköğretim geçmiş yıllarda çıkmış sorular açıköğretim soruları web sitesi aöf sınav soruları
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders matematik Biyoloji Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim Öğretmenler yıllık plan paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz Sorular 1.Sınıf 2.Sınıf 4.Sınıf testler 8.Sınıf sunular LYS rehberlik e-okul e okul soru bankası Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Özgür Ansiklopedi Güncel Eğitim eğitime kaynak güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI