HİT SAYISINA GÖRE TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Linkler Toplam Hit Sayısına Göre Sıralanmıştır.)

Okula Net

Okula Net

Toplam Hit : 51

Okula Net internet sitesi İlköğretim 1,2,3,4,5,6,7 ve 8. sınıfları için ayrı ayrı bölümlerin olduğu çeşitli döküman ve makalelerin paylaşıldığı, öğrenci -öğretmen ve veliler için kaynak bir sitedir.
Ulaş İlköğretim

Ulaş İlköğretim

Toplam Hit : 51

Sivas İli Ulaş İlçesi Ulaş İlköğretim Okulu Web Sitesi
ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit : 51

"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Evliya Çelebi İlköğretim

Evliya Çelebi İlköğretim

Toplam Hit : 51

adana-sarıçam Evliya Çelebi İlköğretim okulu sitesi
NLP Eğitimleri

NLP Eğitimleri

Toplam Hit : 51

NLP sertifika eğitimleri,profesyonel koçluk eğitimi,kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri,hızlı okuma kursları,hafıza eğitimi alanlarında,uzman kadromuzla eğitim hizmeti vermekteyiz.Ayrıca hızlı okuma seti ve hafıza teknikleri setini de buradan temin edebilirsiniz.
Güvenlik Kursu İstanbul

Güvenlik Kursu İstanbul

Toplam Hit : 51

İstanbul ve diğer şehirlerde güvenlik kursu eğitimi ve eğitim veren kurslar hakkında detaylı bilgiler içermektedir.
Ankara Kız Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Toplam Hit : 51

Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu 2004 yılında Nurettin Yalçınkaya tarafından kurularak gençlerimize güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine görev edinen profesyonel ekibiyle ve 117 kişilik yatak kapasitesiyle sizleri bekliyor.
Alibeyli Gülhan Yusuf Yön

Alibeyli Gülhan Yusuf Yön

Toplam Hit : 51

Samsun Çarşamba İlçesi Alibeyli Köyü Gülhan Yusuf Yön İlköğretim Okulu
Dış Ticaret Kursu

Dış Ticaret Kursu

Toplam Hit : 51

Milli Eğitim onaylı dış ticarette uzmanlık eğitimleri dış ticaret kursumuz uzman eğitimcilerimiz tarafından sertifikalı bir şekilde verilmektedir. Dış ticaret eğitimini tamamlayan kursiyerler ithalat ve ihracat işlemlerini rahat bir şekilde yürütebilecekler.
Bbm Eğitim Merkezi

Bbm Eğitim Merkezi

Toplam Hit : 51

Üniversite öğrencileri için Eğitim Merkezi
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Toplam Hit : 51

Sizde yüzlerce öğrencilerimizin ulastigi hedefe ulaşmanın mutluluğunu yakalayin. Her seviyede ingilizce özel ders icin bizimle iletisime gecebilirsiniz. 14 Yillik Tecrübemizden yaralaniniz.
Merkez Gazi İlköğretim Ok

Merkez Gazi İlköğretim Ok

Toplam Hit : 51

Amasya Merkez GAzi İlköğretim Okulu
Remzi Tekeli Danışmanlık

Remzi Tekeli Danışmanlık

Toplam Hit : 51

Satış, pazarlama, kişisel gelişim, yönetim, liderlik eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri
Yoyo Puzzle Education

Yoyo Puzzle Education

Toplam Hit : 51

Öğrencilerinizin İngilizce Kelime Bilgisini %100 Arttırmak İster misiniz? O Zaman Sizleri Davet Ediyoruz.Çalışmalarımız YoYo Pictionary,Word Challange,Word Links,Word Jumbles,Word Search. Bu çalışmalar 4. , 5. , 6. ,7. ,8. sınıf konularını kapsamaktadır. Ayrıca çalışmalarımızın kolay-orta-zor seviyeleri bulunmaktadır ve binlerce ücretsiz alıştırma sizleri beklemektedir.
Dersebak.com

Dersebak.com

Toplam Hit : 51

En İyisi Olmak İçin Dersebak.com
Bilgi Sitesi

Bilgi Sitesi

Toplam Hit : 51

Bilgiay.com Sürekli güncellenen , kaliteli içerik ve bilgilerin bulunduğu türkçe ansiklopedi sitesidir.
Yordam.6te.Net

Yordam.6te.Net

Toplam Hit : 50

Dindersi ve İngilizce Öğretmeninin Sitesi
İngilizceSözlük.Org

İngilizceSözlük.Org

Toplam Hit : 50

İngilizce sözlük
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev YGS Edebiyat Fizik matematik paylaşım forumu Kimya yıllık plan 6.Sınıf 6sınıf KPSS Öğretmenler 1.Sınıf plan ingilizce LYS 4.Sınıf İlköğretim Ücretsiz rehberlik e-okul e okul üyeliksiz sunular soru bankası testler Deneme Sınavları 3.Sınıf Sorular 8.Sınıf performans ödevleri dersimiz SBS 2.Sınıf fen bilgisi 5.Sınıf güncel İlköğretim İçin Kaynak Site Birleştirilmiş sınıf Güncel Eğitim velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI