Yurtdışı Eğitim İle İlgili Siteler

Boğaziçiedu.Com

Boğaziçiedu.Com

Toplam Hit:151
Boğaziçi Yurtdışı Eğitim
oxford vision

oxford vision

Toplam Hit:147
İngiltere ve Amerika'da dil Eğitimi,Oxford Vision İngilteredeki eğitim danışmanınız
WorkAndTravelTurkey

WorkAndTravelTurkey

Toplam Hit:144
Yurtdışı Eğitim
Deutschstudent

Deutschstudent

Toplam Hit:141
Almanya da Egitim
Alternatifecs.Com

Alternatifecs.Com

Toplam Hit:136
Yurt dışı eğitim için
Safariedu Yurtdışı Eğitim

Safariedu Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:136
Turkiye'nin tek San Diego/California merkezli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi. Siz eğitim için Amerika'ya geldikten sonra da size ücretsiz destek oluyorız. Programlarımıza havaalanı karşılama, san diego şehir turu dahil türkçe oryantasyon hizmeti dahildir.
Yurtdışı Eğitim Rehberi

Yurtdışı Eğitim Rehberi

Toplam Hit:134
Yurtdışı Eğitim programları hakkıdna ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunan web sitesi
Atlasedu.Com

Atlasedu.Com

Toplam Hit:130
Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı / yurtdışı ingilizce eğitim
Bulgaristan Eğitim

Bulgaristan Eğitim

Toplam Hit:124
LİSE DİPLOMASI İLE ÜNİVERSİTE OKUMA İMKANI. AVRUPA BİRLİĞİ DİPLOMASINA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
Prontoitalia

Prontoitalia

Toplam Hit:118
italyada lisans,yükseklisans,master,dil okulu programlarına yerleştiren ve Türkiyede anadil öğretmenler ile italyanca -ispanyolca dil kursu hizmeti veren ayrıca Türkiyede ilk ve tek italyanca ve ispanyolca dil eğitimlerinde video destekli online eğitim sistemini çıkaran 20 senelik bir eğitim kurumudur.
Kariyer Eğitim Merkezi

Kariyer Eğitim Merkezi

Toplam Hit:116
Eğitim kariyer derslar kurslar merkez kariyer eğitim merkezi eğitim merkezi
End Yurtdışı Eğitim

End Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:116
END Yurtdışı Eğitim 2007 yılında END Denetim Ltd Şti bünyesinde kuruldu. End Denetim Şirketi genelde endüstriyel denetim alanında faaliyet gösterir. Toplam 30 kadar çalışanı ile tam donanımlı kendi binasında eğitim ve denetim hizmeti verir. End Yurtdışı eğitim tamamen yurtdışı odaklı olup tüm ülkelere öğrenci göndermektedir. Bir tam gün iki yarım gün çalışanı ile her alanda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Profosyönel alanda yeni olmakla birlikte 1978 den beri amatörce danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yurtdışında çalıştığımız birçok okulu bizzat gezip programlarını inceledik. Yurtdışı eğitim fuarlarında yeni okullar tanıyıp bazılarını ziyaret etmek şansını elde ettik. Gerek kişisel kontaklarımız gerekse kurumsal bağlantılarımızla sizlere en iyi danışmanlık hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Programlarımız; Dil okulları başta olmak üzere, Yaz okulları, Yetişkin eğitimi, üniversite ve sınav hazırlık kursları, staj, sertifika/ diploma kursları, sömester ve akademik yıl, öğretmen kursları, Moda&tasarım, Müzik, Sanat, Film Yapımı, vb kurslar. Öğrenci gönderdiğimiz ülkeler;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Yeni Zelanda, Avustralya, Avusturya, Güney Afrika, Almanya, İtalya, Rusya, İspanya,Fransa, Ukrayna.. Yurtdışı eğitimle ilgili tüm çalışmaları, vize dâhil, yapıp herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji ders Ödev Edebiyat Fizik matematik Ücretsiz paylaşım forumu Kimya YGS 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan plan Öğretmenler KPSS 1.Sınıf 4.Sınıf ingilizce İlköğretim 8.Sınıf 3.Sınıf rehberlik LYS e-okul e okul soru bankası sunular üyeliksiz testler Deneme Sınavları Sorular 2.Sınıf 5.Sınıf SBS performans ödevleri fen bilgisi güncel dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim Birleştirilmiş sınıf belirli gün ve haftalar velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site Kaliteli ve Güncel eğitime kaynak

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI