Yurtdışı Eğitim İle İlgili Siteler

Avusturyada Üniversite

Avusturyada Üniversite

Toplam Hit:50
Avusturyada eğitim dili Almancadır. Avusturyada Üniversitelerinde eğitim yapılabilmesi için almanca bilmek gereklidir. Almanca dilini yeterince bilmeyenler Avusturyada almanca hazırlık kursuna devam etmeleri gerekir.Avusturyada Almanca dil eğitimi ortalama 1 yıl olup bu süre öğrencinin dil yeteneğiyle birebir ilgilidir.
Oxford House College

Oxford House College

Toplam Hit:50
Yurtdışı dil okulları ve üniversite hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz yurtdışı eğitim ajansı. 15 yıllık tecrübe ve deneyim ışığında her zaman yanınızdayız.
Almanyada Eğitim

Almanyada Eğitim

Toplam Hit:48
Almanyada Egitim Dil kursalari yasam vize hakkinda bilgi
Yurtdisi eğitim

Yurtdisi eğitim

Toplam Hit:48
Yurtdisi egitim, yurtdisi ogrenim, universite, master
Bulgaristan

Bulgaristan

Toplam Hit:47
Bulgaristan'da Universite Egitimi
PortalUkrayna

PortalUkrayna

Toplam Hit:46
Ukraynada Üniversite egitimi
Bulgaristanda Eğitim

Bulgaristanda Eğitim

Toplam Hit:45
www.bulgaristanegitim.biz ARTIK ÜNİVERSİTELİ OLMAK HAYAL DEĞİL !!!
Bulgaristan Egitim

Bulgaristan Egitim

Toplam Hit:43
Bulgaristan Egitim Danismanligi
Edu-Point Yurtdışı EĞitim

Edu-Point Yurtdışı EĞitim

Toplam Hit:42
Yurtdısı egitimde sizlere dunyanın kapılarını acıyoruz,gelin yada bize ulasın sizde yurtdısına egitim icin yolladıklarımızın arasına girin.
Turkuaz Yurtdışı Eğitim

Turkuaz Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:40
Turkuaz Yurtdisi Egitim Danismanligi olarak, gerek Istanbul gerekse Londra ofislerimizle, yurtdisi egitim ile ilgili her konuda detayli bilgi ve danismanlik hizmeti sunmakta, binlerce gencin yurtdisi egitim programlarina yerlestirilmesini ve egitim surelerince de ihtiyaclari olan destegin verilmesini saglamaktayiz.
Bulgaristanda Egitim

Bulgaristanda Egitim

Toplam Hit:40
Sadece Lise Diplomanız ile Sınavsız Universiteli olabilirsiniz. (Tıp,Eczacılık,Muhendislik,Hukuk,Psikoloji,Uluslararası Iliskiler Vb.. Birçok Bölüm Sizleri Bekliyor..
HCF International L.I.

HCF International L.I.

Toplam Hit:39
Amerika'daki okulumuzda , turkiye kurs fiatlarindan daha asagida fiatlarda kisa uzun donemlerde garanti servis ve hizmetlerimiz ile ingilizce uluslarasi ogrencilerimize ogretirken calismalarini, masraflarini karsilamalarini sagliyoruz
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf Biyoloji ders matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf Sorular 2.Sınıf 4.Sınıf 8.Sınıf testler sunular LYS rehberlik e-okul e okul soru bankası Ücretsiz 3.Sınıf Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI