Yurtdışı Eğitim İle İlgili Siteler

oxford vision

oxford vision

Toplam Hit:115
İngiltere ve Amerika'da dil Eğitimi,Oxford Vision İngilteredeki eğitim danışmanınız
WorkAndTravelTurkey

WorkAndTravelTurkey

Toplam Hit:113
Yurtdışı Eğitim
Boğaziçiedu.Com

Boğaziçiedu.Com

Toplam Hit:113
Boğaziçi Yurtdışı Eğitim
Deutschstudent

Deutschstudent

Toplam Hit:109
Almanya da Egitim
Safariedu Yurtdışı Eğitim

Safariedu Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:108
Turkiye'nin tek San Diego/California merkezli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi. Siz eğitim için Amerika'ya geldikten sonra da size ücretsiz destek oluyorız. Programlarımıza havaalanı karşılama, san diego şehir turu dahil türkçe oryantasyon hizmeti dahildir.
Bulgaristan Eğitim

Bulgaristan Eğitim

Toplam Hit:99
LİSE DİPLOMASI İLE ÜNİVERSİTE OKUMA İMKANI. AVRUPA BİRLİĞİ DİPLOMASINA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.
Alternatifecs.Com

Alternatifecs.Com

Toplam Hit:98
Yurt dışı eğitim için
Atlasedu.Com

Atlasedu.Com

Toplam Hit:97
Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı / yurtdışı ingilizce eğitim
Prontoitalia

Prontoitalia

Toplam Hit:92
italyada lisans,yükseklisans,master,dil okulu programlarına yerleştiren ve Türkiyede anadil öğretmenler ile italyanca -ispanyolca dil kursu hizmeti veren ayrıca Türkiyede ilk ve tek italyanca ve ispanyolca dil eğitimlerinde video destekli online eğitim sistemini çıkaran 20 senelik bir eğitim kurumudur.
End Yurtdışı Eğitim

End Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:91
END Yurtdışı Eğitim 2007 yılında END Denetim Ltd Şti bünyesinde kuruldu. End Denetim Şirketi genelde endüstriyel denetim alanında faaliyet gösterir. Toplam 30 kadar çalışanı ile tam donanımlı kendi binasında eğitim ve denetim hizmeti verir. End Yurtdışı eğitim tamamen yurtdışı odaklı olup tüm ülkelere öğrenci göndermektedir. Bir tam gün iki yarım gün çalışanı ile her alanda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Profosyönel alanda yeni olmakla birlikte 1978 den beri amatörce danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yurtdışında çalıştığımız birçok okulu bizzat gezip programlarını inceledik. Yurtdışı eğitim fuarlarında yeni okullar tanıyıp bazılarını ziyaret etmek şansını elde ettik. Gerek kişisel kontaklarımız gerekse kurumsal bağlantılarımızla sizlere en iyi danışmanlık hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Programlarımız; Dil okulları başta olmak üzere, Yaz okulları, Yetişkin eğitimi, üniversite ve sınav hazırlık kursları, staj, sertifika/ diploma kursları, sömester ve akademik yıl, öğretmen kursları, Moda&tasarım, Müzik, Sanat, Film Yapımı, vb kurslar. Öğrenci gönderdiğimiz ülkeler;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Yeni Zelanda, Avustralya, Avusturya, Güney Afrika, Almanya, İtalya, Rusya, İspanya,Fransa, Ukrayna.. Yurtdışı eğitimle ilgili tüm çalışmaları, vize dâhil, yapıp herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
Yurtdışı Eğitim Rehberi

Yurtdışı Eğitim Rehberi

Toplam Hit:91
Yurtdışı Eğitim programları hakkıdna ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunan web sitesi
Tafe Turkiye

Tafe Turkiye

Toplam Hit:90
Yurtdışı eğitim,ILTS,Tofel,IEAA ingilizce egitim veren site
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Fizik Edebiyat matematik YGS paylaşım forumu Kimya 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan Öğretmenler KPSS plan 1.Sınıf ingilizce Ücretsiz LYS İlköğretim 4.Sınıf rehberlik 8.Sınıf 3.Sınıf e-okul e okul soru bankası üyeliksiz sunular testler Deneme Sınavları Sorular 2.Sınıf performans ödevleri dersimiz fen bilgisi SBS 5.Sınıf güncel velilere kaynak 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI