Yabancı Dil İle İlgili Siteler

İngilizce.Com

İngilizce.Com

Toplam Hit:37
Türkiye'nin İngilizce öğrendiği site
İngilizce Öğretmenliği

İngilizce Öğretmenliği

Toplam Hit:37
İngilizce öğretmenlerinin buluşma noktası
Rusca Eğitim Seti

Rusca Eğitim Seti

Toplam Hit:37
www.rusca.gen.tr sitemiz üzerinden 60 TL’ye sahip olacağınız Rusça-Türkçe Eğitim Setimiz İle Rusça diline hazınlandığınızda çok kısa bir zaman sonunda Rusça Filmleri anlayabilme düzeyine geleceksiniz. Rusça’yı çözdüğünüze kendiniz dahi inanamıyacaksınız. O kadar iddialıyız. Rusça setimiz ile ilgili detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.rusca.gen.tr
dilokullari.tk

dilokullari.tk

Toplam Hit:37
Yurtdışında hizmet veren yabancı dil okulları hakkında bilgiler bulunan güncel site.
İngilizce dokümanlar

İngilizce dokümanlar

Toplam Hit:36
Her tür İngilizce doküman bu adreste
Marmara elt club

Marmara elt club

Toplam Hit:36
ingilizce eğitimi üzerine hem ingilizce hem türkçe anlatımlar..
TOEFL Advisor

TOEFL Advisor

Toplam Hit:36
TOEFL iBT Sınavının simulasyonu ve TOEFL iBT Eğitimleri
Görüntülü İngilizce

Görüntülü İngilizce

Toplam Hit:35
Online ingilizce dersleri goruntulu anlatimlari ile grammer dersleri ve yabancilarla ingilizce sohbet
japonca eğitim seti

japonca eğitim seti

Toplam Hit:35
www.japonca.web.tr olarak Japoncayı çok kolay ve anlaşır hale getirdik. Japonca Temelim yok, Bu dile sıfırdan başlayıp kendimi ifade edebilecek kadar öğrenmek istiyorum diyorsanız bu set tam size göre.Çok kısa zamanda Japonca bir filmi anlama boyutuna getiren eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Detaylar için www.japonca.web.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Business School language

Business School language

Toplam Hit:35
Business School yabancı dil eğitim merkezi uluslar arası standartlarda eğitim veren, sertifikası tüm dünyada kabul gören bir kurumdur. İngilizce eğitim sonunda öğrencisini yurt dışında dil okuluna gönderen ve aynı zamanda yurt dışında iş bulup kurs ücreti dahil tüm masraflarını amorti etmesini sağlayan bir kurumdur. İngilizce, almanca, rusça, fransızca, ispanyolca, yabancılara Türkçe, hollandaca alanlarında eğitim verilmektedir. Kadıköy, beşiktaş, eminönü, karaköy, taksim, beyoğlu, osmanbey, şişli, mecidiyeköy, avcılar, bakırköy, maltepe, kartal, ümraniye,üsküdar, beykoz, pendik, ve tuzla ilçelerinden kolayca ulaşımı vardır.
One World Academy

One World Academy

Toplam Hit:35
Yabancı Öğretmenler ile yabancı dil dersleri. Çeviri hizmetleri
Yoyo Puzzle Education

Yoyo Puzzle Education

Toplam Hit:35
Öğrencilerinizin İngilizce Kelime Bilgisini %100 Arttırmak İster misiniz? O Zaman Sizleri Davet Ediyoruz.Çalışmalarımız YoYo Pictionary,Word Challange,Word Links,Word Jumbles,Word Search. Bu çalışmalar 4. , 5. , 6. ,7. ,8. sınıf konularını kapsamaktadır. Ayrıca çalışmalarımızın kolay-orta-zor seviyeleri bulunmaktadır ve binlerce ücretsiz alıştırma sizleri beklemektedir.
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Fizik Ödev YGS matematik Kimya Edebiyat Öğretmenler LYS KPSS 6.Sınıf 6sınıf plan paylaşım forumu yıllık plan ingilizce 1.Sınıf İlköğretim Ücretsiz 4.Sınıf e-okul e okul sunular Deneme Sınavları rehberlik üyeliksiz soru bankası 3.Sınıf performans ödevleri Sorular testler 5.Sınıf 2.Sınıf 7.Sınıf Güncel Eğitim SBS fen bilgisi dersimiz güncel 8.Sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak Birleştirilmiş sınıf belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI