Yabancı Dil İle İlgili Siteler

Usbem online english

Usbem online english

Toplam Hit:71
online english kursları,online ingilizce kursları
Görüntülü İngilizce

Görüntülü İngilizce

Toplam Hit:70
Online ingilizce dersleri goruntulu anlatimlari ile grammer dersleri ve yabancilarla ingilizce sohbet
Akademi İngilizce Eğitimi

Akademi İngilizce Eğitimi

Toplam Hit:70
Birebir eğitim hizmeti ve uzman akademisyenlerimizle artık İngilizce sizin için bir sorun değil.
New York Studio

New York Studio

Toplam Hit:70
En iyi dil eğitimi, en iyi eğitmenler ve en iyi eğitim materyalleri ile olur. NY Studio programlarında yalnızca en iyisi ile dersler yapılır.
İngilizceciyiz.biz

İngilizceciyiz.biz

Toplam Hit:69
İngilizce ile ilgili herşey burada...
japonca eğitim seti

japonca eğitim seti

Toplam Hit:69
www.japonca.web.tr olarak Japoncayı çok kolay ve anlaşır hale getirdik. Japonca Temelim yok, Bu dile sıfırdan başlayıp kendimi ifade edebilecek kadar öğrenmek istiyorum diyorsanız bu set tam size göre.Çok kısa zamanda Japonca bir filmi anlama boyutuna getiren eğitim setimizden çok memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Detaylar için www.japonca.web.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Business School language

Business School language

Toplam Hit:69
Business School yabancı dil eğitim merkezi uluslar arası standartlarda eğitim veren, sertifikası tüm dünyada kabul gören bir kurumdur. İngilizce eğitim sonunda öğrencisini yurt dışında dil okuluna gönderen ve aynı zamanda yurt dışında iş bulup kurs ücreti dahil tüm masraflarını amorti etmesini sağlayan bir kurumdur. İngilizce, almanca, rusça, fransızca, ispanyolca, yabancılara Türkçe, hollandaca alanlarında eğitim verilmektedir. Kadıköy, beşiktaş, eminönü, karaköy, taksim, beyoğlu, osmanbey, şişli, mecidiyeköy, avcılar, bakırköy, maltepe, kartal, ümraniye,üsküdar, beykoz, pendik, ve tuzla ilçelerinden kolayca ulaşımı vardır.
Mrgencal.com

Mrgencal.com

Toplam Hit:69
İlkokul 4. Sınıflara Yönelik Hazırlanmış, İNGİLİZCE Dersi yardımcı sitesi
ingilizce site

ingilizce site

Toplam Hit:68
ingilizce öğrenenler ve öğretenler için bir site
İlköğretim Kaynaklar

İlköğretim Kaynaklar

Toplam Hit:67
her türlü ilköğretimde kullanılabilecek dökümanı bulabileceğinizi bir site
Yoyo Puzzle Education

Yoyo Puzzle Education

Toplam Hit:67
Öğrencilerinizin İngilizce Kelime Bilgisini %100 Arttırmak İster misiniz? O Zaman Sizleri Davet Ediyoruz.Çalışmalarımız YoYo Pictionary,Word Challange,Word Links,Word Jumbles,Word Search. Bu çalışmalar 4. , 5. , 6. ,7. ,8. sınıf konularını kapsamaktadır. Ayrıca çalışmalarımızın kolay-orta-zor seviyeleri bulunmaktadır ve binlerce ücretsiz alıştırma sizleri beklemektedir.
Rusakademi

Rusakademi

Toplam Hit:64
İstanbul Rusça Eğitim ve Çeviri Merkezi
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Fizik Edebiyat matematik paylaşım forumu YGS Kimya 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan Öğretmenler KPSS plan 1.Sınıf ingilizce Ücretsiz LYS İlköğretim 4.Sınıf rehberlik 8.Sınıf 3.Sınıf e-okul e okul soru bankası üyeliksiz sunular testler Sorular Deneme Sınavları 2.Sınıf performans ödevleri fen bilgisi dersimiz SBS 5.Sınıf güncel velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Güncel Eğitim Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI