Kurs ve Seminer İle İlgili Siteler

Egitim.com.tr

Egitim.com.tr

Toplam Hit:44
Sitemizde üyelerimizin eğitimleri yayınlanmaktadır. Teşekkürler.
Dış Ticaret Kursu

Dış Ticaret Kursu

Toplam Hit:44
Milli Eğitim onaylı dış ticarette uzmanlık eğitimleri dış ticaret kursumuz uzman eğitimcilerimiz tarafından sertifikalı bir şekilde verilmektedir. Dış ticaret eğitimini tamamlayan kursiyerler ithalat ve ihracat işlemlerini rahat bir şekilde yürütebilecekler.
Hızlı Okuma Ve Anlama

Hızlı Okuma Ve Anlama

Toplam Hit:44
Dinamik Hızlı Okuma - Dinamik Eğitim ve Danışmanlık
Academytech Eğitim

Academytech Eğitim

Toplam Hit:43
Cisco CCNA, CCNP eğitimleri, ECCouncil CEH CHFI LPT Eğitimleri, Microsoft MCSE, MCITP Eğitimleri, Photoshop, Grafik kursları
Kervan Güvenlik Kurs

Kervan Güvenlik Kurs

Toplam Hit:43
Sincan Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri - Silahlı, Silahsız ve Yenileme Eğitimi
Güvenlik Kursu İstanbul

Güvenlik Kursu İstanbul

Toplam Hit:43
İstanbul ve diğer şehirlerde güvenlik kursu eğitimi ve eğitim veren kurslar hakkında detaylı bilgiler içermektedir.
Ankara 3ds Max Akad

Ankara 3ds Max Akad

Toplam Hit:42
Ankara 3ds max kursu kalifiye eleman sıkıntısı çekilen sektörde ileri seviye animasyon, tv reklamları, çizgi film, sinema efektleri konusunda eğitimli kişiler yetiştirerek bu açığı kapatmayı hedeflemektedir.
BMI

BMI

Toplam Hit:41
BMI(Business Management İnstitute) Türkiye de bir ilki gerçekleştirmek üzere kurulmuş enstitüdür. Amacımız birçok sektörde iş hayatına yeni başlayanlara üniversite sonrası niş alanlarda meslek edindirmenin yanı sıra, iş dünyasından orta ve üst düzey yöneticilere çalıştıkları uzmanlık alanların da eğitimler vermektir. BMI 10 yıldan bu yana ülkenin önde gelen üniversitelerinden ODTÜ, Hacettepe Üniversitesi, Galatasaray üniversitesi,İTÜ Enerji Enstitüsü ve Marmara Üniversitesi ile birlikte eğitim işbirliği yaparak, 10000 kişiye eğitim vermiş aynı süreç içerisinde de Türkiye nin büyük kurumlarına kurumsal eğitimler vererek eğitim sektörde ki haklı yerini almıştır. Data Expert Yönetim Danışmanlık Ltd.Şti. nin yan kuruluşu olarak kurulmuş olan BMI 20 birçok profesör, doçent ve diğer akademik kadrolardan oluşan geniş bir eğitim kadrosuna sahip olup kaliteli ve çağdaş eğitim ayrıcalığını yaşatmayı ilke edinmiştir.
PDI Danışmanlık

PDI Danışmanlık

Toplam Hit:40
Mesleki eğitim, seminer ve danışmanlık
Dans Kursu

Dans Kursu

Toplam Hit:40
Türkiye'nin ilk dans kursu dans dersleri ve kurs olarak TC MİLLİEĞİTİM'e bağlı kurumdur.
Runwaykariyer

Runwaykariyer

Toplam Hit:40
Netsis Eğitimleri Muhasebe Eğitimleri, Tıbbi Sekreterlik Kursu İzmir, Genel Muhasebe Eğitimleri
kadıköy keman kursu

kadıköy keman kursu

Toplam Hit:38
uzman keman eğitimcilerinin buluştuğu müzik merkezi
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Fizik Ödev YGS Edebiyat Kimya matematik 6.Sınıf 6sınıf plan Öğretmenler LYS KPSS yıllık plan paylaşım forumu 1.Sınıf ingilizce İlköğretim Ücretsiz 4.Sınıf sunular e-okul e okul rehberlik Deneme Sınavları üyeliksiz soru bankası 3.Sınıf performans ödevleri testler Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf fen bilgisi dersimiz SBS Güncel Eğitim 7.Sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site güncel 8.Sınıf Birleştirilmiş sınıf belirli gün ve haftalar velilere kaynak eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI