Kurs ve Seminer İle İlgili Siteler

Egitimilanlari.com

Egitimilanlari.com

Toplam Hit:90
Ücretsiz,indirimli ve ücretli eğitim ilanlarının bulunduğu sitemiz eğitim kurumları ile eğitim almak isteyen ziyaretçileri buluşturmaktadır.
Akpinaregitim.com

Akpinaregitim.com

Toplam Hit:90
AutoCAD, 3ds Max, V-Ray, Revit, PhotoShop, SketchUp gibi çizim programlarının eğitimleri verilmektedir
Referans Eğitim  Kurumları

Referans Eğitim Kurumları

Toplam Hit:85
AÖF-KPSS-DGS-SMMM-LES-İNGİLİZCE-BİLGİSAYAR-BİLGİSAYARLI MUHASEBE
Kariyer Eğitim Merkezi

Kariyer Eğitim Merkezi

Toplam Hit:85
Kariyer Kariyereğitim Eğitim Eğitim merkezi Kariyer eğitim merkezi Kurslar dersler
Egitim.com.tr

Egitim.com.tr

Toplam Hit:83
Sitemizde üyelerimizin eğitimleri yayınlanmaktadır. Teşekkürler.
Eceeğitim

Eceeğitim

Toplam Hit:82
Kişisel Gelişim ve Mesleki Eğitimleri konu edinmiştir. İş Yerleri İçin YANGIN - İLKYARDIM - İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ gibi eğitimler ile SATIŞ VE PAZARLAMA TEKNİKLERİ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, HİZMETTE KALİTE Eğitimleri vermektedir.
Nuriye Akman İletişim Atlysi

Nuriye Akman İletişim Atlysi

Toplam Hit:82
İletişim Eğitimi, Röportaj Teknikleri, Sunum Teknikleri vd.
Satış Eğitimi

Satış Eğitimi

Toplam Hit:82
Çalıştığımız firmalar ile uzun soluklu işbirlikleri kurmak, değişen iş yapış modelleri ve dünyada yükselen iş değerleri doğrultusunda, geleceğin şirket ve yönetim yapılarının daha sağlıklı ve verimli kurulmasına destek olabilmek için geniş kapsamlı eğitim hizmetleri sunmaktayız. Düzenlediğimiz bilgilendirme toplantıları ve programlarla kişilerin gelişimine katkıda bulunurken, aynı zamanda katıldıkları programı ve genel anlamda eğitimi sevdirmek ve bu süreci keyif alarak geçirmelerini sağlamaktır. Kurumların ve bireylerin yönetim ve gelişim süreçlerinde ölçülebilir etkinlik ve kullanılabilir yararlılık sağlayan
ISP Özel Güvenlik

ISP Özel Güvenlik

Toplam Hit:80
ISP Özel Güvenlik tarafından sağlanan ve bünyesindeki görevlilere özel güvenlik hizmetlerine ilişkin ORYANTASYON (Meslek içi) eğitimi firmamızın güvenlik branşlarına ait kurumsal sayfalarında yer almaktadır. ISP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri AŞ. Istanbul Bakırköy merkezli özel güvenlik şirketi olup, 5188 sayılı yasaca tanınan hak gereğince tüm Türkiye`de özel güvenlik hizmetleri vermeye yetkili özel güvenlik firmasıdır.
Dış Ticaret Kursu İstanbu

Dış Ticaret Kursu İstanbu

Toplam Hit:80
Milli Eğitim onaylı dış ticarette uzmanlık eğitimleri dış ticaret kursumuz uzman eğitimcilerimiz tarafından sertifikalı bir şekilde verilmektedir. Dış ticaret eğitimini tamamlayan kursiyerler ithalat ve ihracat işlemlerini rahat bir şekilde yürütebilecekler.
Edu.gen.tr

Edu.gen.tr

Toplam Hit:80
ULUSLARARASI AKREDİTE DİPLOMA ve Sertifika EĞİTİMLERİ. university of i. life -Garantisi ile %100 ONLINE E-LEARNING-Uzaktan Eğitim.
Kervan Güvenlik Kurs

Kervan Güvenlik Kurs

Toplam Hit:78
Sincan Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri - Silahlı, Silahsız ve Yenileme Eğitimi
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Edebiyat Fizik matematik paylaşım forumu YGS Kimya 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan Ücretsiz Öğretmenler plan KPSS 1.Sınıf ingilizce 4.Sınıf İlköğretim LYS rehberlik 8.Sınıf 3.Sınıf e-okul e okul üyeliksiz soru bankası sunular testler Sorular Deneme Sınavları 2.Sınıf 5.Sınıf fen bilgisi performans ödevleri SBS dersimiz güncel velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf Güncel Eğitim İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI