Kurs ve Seminer İle İlgili Siteler

Güneş Resim Kursu

Güneş Resim Kursu

Toplam Hit:45
Güneş Sanat Atölyesi 12 yıldır hizmet veren bir kuruluştur. Alanında deneyimli eğitmenlerle çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz Mimar Sinan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi köklü üniversitelerden lisans veya lisanüstü düzeyde mezun olmuş alanında kendilerini ıspatlamışlardır. Eğitmenlerimiz yetenek sınavlarına dönük temel desen eğitiminin yanısıra öğrencilerin seçecekleri bölümlere ilişkinde eğitim programları uygulamaktadır. Örneğin tercihini grafik bölümünden yana kullanan bir öğrenci ile iç mimarlık eğitimi almak isteyen bir öğrenciye temel programın yanında alan sınavı eğitimi de verilmektedir.
Modelistlik Kursu

Modelistlik Kursu

Toplam Hit:41
Kursumuzda gerber eğitimi ücretsiz verilir.
Ankara Başarı

Ankara Başarı

Toplam Hit:41
Bilgisayar, Açıköğretim, KPSS Kursları 0312 230 31 40 - 0312 232 23 13
Yeni Ümit Sem İlk Yardım

Yeni Ümit Sem İlk Yardım

Toplam Hit:41
Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı temel ilk yardım kursu ve eğitimi tamamlandıktan sonra sınavda başarılı olanlara İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ilk yardım sertifikası ve ilkyardımcı kartı verilmektedir.
Referans Eğitim  Kurumları

Referans Eğitim Kurumları

Toplam Hit:39
AÖF-KPSS-DGS-SMMM-LES-İNGİLİZCE-BİLGİSAYAR-BİLGİSAYARLI MUHASEBE
Ücretsiz hızlı okuma

Ücretsiz hızlı okuma

Toplam Hit:38
Hızlı Okuma Derneğinin ücretsiz kamu hizmet
International Business Sc

International Business Sc

Toplam Hit:38
Yüksek lisans seviyesinde eğitimler sunan business school , kariyer gelişim alanında profesyonel ve üst düzey programlar geliştirmektedir. Eğitimlerimizin tamamı iş dünyasına yönelik olup, kariyer geliştirme ve oluşturma üzerine kuruludur. Sizde daha başarılı bir kariyer için işletme, pazarlama ve satış yönetimi, dış ticaret, reklamcılık, finans ve bankacılık, insan kaynakları diploma Programlarımıza katılabilirsiniz.
kadıköy keman kursu

kadıköy keman kursu

Toplam Hit:38
uzman keman eğitimcilerinin buluştuğu müzik merkezi
www.dorukik.com

www.dorukik.com

Toplam Hit:37
Doruk İnsan kaynakları bireysel ve Kuruksal eğitimler vermektedir.
Dış Ticaret Kursu İstanbu

Dış Ticaret Kursu İstanbu

Toplam Hit:37
Milli Eğitim onaylı dış ticarette uzmanlık eğitimleri dış ticaret kursumuz uzman eğitimcilerimiz tarafından sertifikalı bir şekilde verilmektedir. Dış ticaret eğitimini tamamlayan kursiyerler ithalat ve ihracat işlemlerini rahat bir şekilde yürütebilecekler.
PDI Danışmanlık

PDI Danışmanlık

Toplam Hit:36
Mesleki eğitim, seminer ve danışmanlık
Ankara Grafik Akadem

Ankara Grafik Akadem

Toplam Hit:36
Ankara grafik kursu tanıtım ve reklam amacı güden firmaların, kurumların basılı materyallerinin tasarlanması, hazırlanması, basılması için gerekli olan grafik-tasarım programlarının operatörlüğünü yapabilecek kalifiye personel ihtiyacını karşılamayı amaçlayan eğitim kurumudur.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi matematik ders Biyoloji Edebiyat 6.Sınıf 6sınıf Kimya YGS Fizik 3.Sınıf Ödev üyeliksiz yıllık plan Öğretmenler 5.Sınıf 1.Sınıf 4.Sınıf plan sunular İlköğretim testler 8.Sınıf soru bankası LYS Sorular 2.Sınıf e-okul belirli gün ve haftalar e okul paylaşım forumu KPSS fen bilgisi Deneme Sınavları Ücretsiz ingilizce zümreler İlköğretim İçin Kaynak Site SBS felsefe güncel bilgi rehberlik Birleştirilmiş sınıf güncel dersimiz Güncel Eğitim Kaliteli ve Güncel seminer çalışması

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI