Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Okul Kuralım

Okul Kuralım

Toplam Hit:36
Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık olarak 17 yıllık eğitim deneyimini Kişisel Yayıncılık, Evde Okul Online Eğitim Sistemi, Eğitim Yazılımları ve Okul Otomasyon Sistemleri, Özel Okul Çözümleri, Eğitim Araç ve Gereçlerinin tesisi ile tedarik edilmesi konusunda ürün ve hizmetler sunarak Eğitim Kurumlarına, TÜBİTAK, KOSGEB, Belediyeler Kültür ve Turizm Bakanlığı ile uluslararası yürüttüğümüz Sosyal Sorumluluk Projelerine uygulamaktadır.
Garanti Eğitim

Garanti Eğitim

Toplam Hit:35
TEKNİK EĞİTİMİN UZMAN KURULUŞU
NLP Eğitimleri

NLP Eğitimleri

Toplam Hit:35
NLP sertifika eğitimleri,profesyonel koçluk eğitimi,kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri,hızlı okuma kursları,hafıza eğitimi alanlarında,uzman kadromuzla eğitim hizmeti vermekteyiz.Ayrıca hızlı okuma seti ve hafıza teknikleri setini de buradan temin edebilirsiniz.
Remzi Tekeli Danışmanlık

Remzi Tekeli Danışmanlık

Toplam Hit:35
Satış, pazarlama, kişisel gelişim, yönetim, liderlik eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri
Planlar.Net

Planlar.Net

Toplam Hit:34
Derslerle İlgili Kaynak CD satışlarının yapıldığı web sitesi
smskumbaram.com

smskumbaram.com

Toplam Hit:34
e-okul uyumlu toplu sms sitesi. devam/devamsızlığı artık sms ile takip edin. e-okula bağlanmadan onun raporlarını kullanarak devam-devamsızlığı takip artık çok kolay.
Fotokopi Al

Fotokopi Al

Toplam Hit:34
açıköğretim geçmiş yıllarda çıkmış sorular açıköğretim soruları web sitesi aöf sınav soruları
Uzaktan eğitim

Uzaktan eğitim

Toplam Hit:33
uzaktan eğitim, moodle eğitim sistemleri, üniversite bölümleri, eğitim siteleri
Eğitim Sertifikası Ankara

Eğitim Sertifikası Ankara

Toplam Hit:33
YÖNETİM SİSTEMLERİ e
Online Akademi

Online Akademi

Toplam Hit:33
Türkiye nin saygın üniversiteleriyle işbirliği içerisinde olan Online Akademi yüzyüze ve online olarak birçok sertifika eğitimini vermektedir. Aynı zamanda da Üye eğitim kuruluşlarının eğitimlerinin tanıtımını ve satışını desteklemektedir. Kısacası Türkiyenin en büyük eğitim portalıdır.
Etik Kariyer

Etik Kariyer

Toplam Hit:33
Müfredatımız, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, bakanlığın belirlediği tüm dersleri ve içeriklerini kapsamaktadır. Altı ay süreli eğitimimiz müfredat içeriğindeki tüm başlıkları kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.
Uygar Özel Güvenlik  Ltd.

Uygar Özel Güvenlik Ltd.

Toplam Hit:33
özel güvenlik eğitim şirketi
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Fizik Ödev YGS matematik Kimya Edebiyat Öğretmenler LYS 6.Sınıf 6sınıf KPSS plan paylaşım forumu yıllık plan ingilizce 1.Sınıf İlköğretim Ücretsiz e-okul e okul 4.Sınıf sunular Deneme Sınavları rehberlik soru bankası üyeliksiz 3.Sınıf performans ödevleri Sorular testler 5.Sınıf 2.Sınıf 7.Sınıf Güncel Eğitim SBS fen bilgisi İlköğretim İçin Kaynak Site dersimiz güncel 8.Sınıf Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI