Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Remzi Tekeli Danışmanlık

Remzi Tekeli Danışmanlık

Toplam Hit:73
Satış, pazarlama, kişisel gelişim, yönetim, liderlik eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri
Uzaktan eğitim

Uzaktan eğitim

Toplam Hit:72
uzaktan eğitim, moodle eğitim sistemleri, üniversite bölümleri, eğitim siteleri
Etik Kariyer

Etik Kariyer

Toplam Hit:72
Müfredatımız, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, bakanlığın belirlediği tüm dersleri ve içeriklerini kapsamaktadır. Altı ay süreli eğitimimiz müfredat içeriğindeki tüm başlıkları kapsayacak şekilde hazırlanmıştır.
Sakarya Kız Yurdu

Sakarya Kız Yurdu

Toplam Hit:72
Zemin etüdleri yapılmış güvenilir ve sağlam binalarıyla, yeni eğitim ve öğretim yılında Onur Öğrenci Yurtları sizlere ailenizden uzak geçecek zamanınızda kendi eviniz kadar sıcak bir ortam sunmaya devam edecektir.
KAS Sert. Eğitim Hzm

KAS Sert. Eğitim Hzm

Toplam Hit:71
KAS Sertifikasyon eğitim, denetim ve belgelendirme kuruluşu olarak, ISO 9001:2000, ISO 14001, ISO 16949, OHSAS 18001, ISO 22000, kalite yönetimi sistemleri ve ürün belgelendirme, tetkik, gözetim ve eğitim hizmetleri konularında müşterilerine katma değer sağlayarak, tüm dünyada faaliyetlerine devam etmektedir.
NLP Eğitimleri

NLP Eğitimleri

Toplam Hit:71
NLP sertifika eğitimleri,profesyonel koçluk eğitimi,kişisel ve kurumsal gelişim eğitimleri,hızlı okuma kursları,hafıza eğitimi alanlarında,uzman kadromuzla eğitim hizmeti vermekteyiz.Ayrıca hızlı okuma seti ve hafıza teknikleri setini de buradan temin edebilirsiniz.
Uygar Özel Güvenlik  Ltd.

Uygar Özel Güvenlik Ltd.

Toplam Hit:71
özel güvenlik eğitim şirketi
Antalya Kız Yurdu

Antalya Kız Yurdu

Toplam Hit:70
Yurtlarımız Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup haberli ve habersiz denetlemeye tabidir.Yurtlarımız ordu evine yürüme mesafesindedir. Binalarımız deprem yönetmeliğine uygundur.Açık büfe zengin kahvaltımız hergün sizi güne zinde bi şekilde hazırlamaktadır
Edmdanışmanlık.Com

Edmdanışmanlık.Com

Toplam Hit:68
Eğitim ve danışmanlık hizmetleri
isletmeonline.net

isletmeonline.net

Toplam Hit:68
Ülkemizin en gelişmiş e-eğitim (e-learning) platformu!
İzmir nlp, nlp izmir

İzmir nlp, nlp izmir

Toplam Hit:68
İzmir Nlp, Nlp İzmir, İzmir Nlp Teknikleri, Nlp Sertifika İzmir, İzmir Nlp Yöntemleri, İzmir Nlp Eğitimi, Nlp Eğitimi İzmir, İzmir Sertifika ve Nlp teknikleriyle ilgili tüm çalışmaları buradan takip edebilirsiniz.
övder

övder

Toplam Hit:68
Tüm öğrenci velileri dayanışma derneği izmir şubesi eğitim de velilerin hak ve sorumlulukları doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır. Eğitim hakının sağlanmasında veli örgütlülüğünü savunur
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Edebiyat Fizik matematik paylaşım forumu YGS Kimya 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan Ücretsiz Öğretmenler plan KPSS 1.Sınıf ingilizce 4.Sınıf İlköğretim LYS rehberlik 8.Sınıf 3.Sınıf e-okul e okul soru bankası üyeliksiz sunular testler Sorular Deneme Sınavları 2.Sınıf fen bilgisi 5.Sınıf SBS dersimiz performans ödevleri güncel velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf Güncel Eğitim İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI