Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Fotokopi Al

Fotokopi Al

Toplam Hit:47
açıköğretim geçmiş yıllarda çıkmış sorular açıköğretim soruları web sitesi aöf sınav soruları
Öğrenci Yurtları İstanbul

Öğrenci Yurtları İstanbul

Toplam Hit:47
Kız ve erkek öğrencilerimizin ihtiyaçları, istek ve önerileri dikkate alınarak, son derece titiz ve özenli bir yurt anlayışı ile görev yapmaktayız.
Planlar.Net

Planlar.Net

Toplam Hit:46
Derslerle İlgili Kaynak CD satışlarının yapıldığı web sitesi
KaliteOfisi.Com

KaliteOfisi.Com

Toplam Hit:45
Ünicon Eğitim ve danışmanlık
Eğitim 2023 Derneği

Eğitim 2023 Derneği

Toplam Hit:44
EĞİTİM 2023 EĞİTİM DÜNYASI ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME DERNEĞİ
Src Belgesi

Src Belgesi

Toplam Hit:44
Src belgesi eğitimi ve src belgeleri hakkında bilgiler içermektedir.
Hocalarim.com

Hocalarim.com

Toplam Hit:43
Türkiye’nin öğretmen, eğitimci ve profesör değerlendirme sitesi SEN DE HEMEN ARAMIZA KATIL, HOCALARINA NOT VER...
Özel Güvenlik Eğitimi

Özel Güvenlik Eğitimi

Toplam Hit:42
Özel güvenlik görevlileri, özel güvenlik eğitim, paylaşım ve kaynak sitesidir.
www.royalakademi.com

www.royalakademi.com

Toplam Hit:42
Bilginin ve iletişimin hızla arttığı günümüz dünyasında, küreselleşme sürecinde pazar kavramı, artık bütün dünya’yı kapsamaktadır. Dünya ticaretinin yapısını iyi kavrayabilmek, geleceğin anahtarını da elde tutmak demektir.Bunun bilincinde olan kurumumuz, interneti en etkin bir şekilde kullanımını sağlayarak, uluslararası ve ülke hedef pazarlarını araştırmak, ileri düzeyde en kaliteli eğitimi, uygulamaya dönük ve sonuç odaklı olarak vermeyi amaç edinmiştir. Dış ticaret operasyonunun gerçekleşmesinde gerekli bilgilerin öğretilmesinin yanında fark yaratan, hızlı ve yaratıcı düşünme yeteneğinin ortaya çıkarılması, olaylar karşısında karar verme, nasıl kazanacağını öğrenme en kolay ve pratik bir şekilde kursiyerlerimize gösterilmektedir. Yeni fikirlerin, projelerin desteklediği, güçlü öğretim kadrosunun birebir iletişim kurduğu, ileri teknolojik alt yapıyla desteklenen birebir eğitimci ile yapılan eğitimler kursiyerlerimizi başarıya götürmektedir. Sonuç olarak; Eğer hedefiniz varsa, başarılı olmaya odaklandıysanız ve geleceğe ait hayalleriniz varsa sizi bekliyoruz gelin birlikte başaralım.
Bir Kalem

Bir Kalem

Toplam Hit:41
Eğitim ağırlıklı çeşitli konularda yazılarım
Silgim

Silgim

Toplam Hit:41
Eğitim haberlerini, e-öğrenme materyallerini, eğitim ile ilgili bilgisayar programlarını vb. bulabileceğiniz zengin içerikli ve çok yönlü bir E-ÖĞRENME PORTALI.
Bakanlık Denetçisi

Bakanlık Denetçisi

Toplam Hit:40
Eğitim Denetcileri
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev YGS Fizik Edebiyat matematik yıllık plan Kimya 6.Sınıf 6sınıf paylaşım forumu Öğretmenler KPSS 1.Sınıf plan ingilizce LYS İlköğretim 4.Sınıf e-okul e okul rehberlik Ücretsiz sunular üyeliksiz soru bankası Deneme Sınavları 3.Sınıf Sorular testler performans ödevleri 8.Sınıf 2.Sınıf SBS dersimiz fen bilgisi 5.Sınıf güncel Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site Güncel Eğitim velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI