Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Karne notları

Karne notları

Toplam Hit:214
Karne notları e okul veli bilgilendirme sistemi
Eğitimpedia

Eğitimpedia

Toplam Hit:202
Eğitim Ansiklopedisi
Ankara Güvenlik

Ankara Güvenlik

Toplam Hit:175
özel güvenlik, güvenlik görevlisi, özel güvenlik eğitimi, güvenlik görevlisi eğitimi, ankara güvenlik
Okul

Okul

Toplam Hit:138
OKUL, bireysel kullanıcıların eğitim ihtiyaçları doğrultusunda dijital içerikler sunan bir eğitim platformudur. Platformda içerikler, eğitim sektöründe tanınmış ve önde gelen kurumları tarafından hazırlanır. İlköğretim ya da lise öğrencileri, öğretmenler ya da veliler, Okul’un geniş eğitim içeriğiyle aradıkları her türlü desteği kolayca bulabilir.
Okulistik.Com

Okulistik.Com

Toplam Hit:120
Kurumsal ölçme ve değerlendirme merkezi
e-okul lise

e-okul lise

Toplam Hit:113
E-okul lise veli bilgilendirme sistemi ve sbs oks soru bankaları tets soruları sınav sonuçları
Slaytizle.com

Slaytizle.com

Toplam Hit:111
Binlerce profesyonel eğitim ve ders slaytı
Isq Iso 9001 22000 14001

Isq Iso 9001 22000 14001

Toplam Hit:110
ISO, TÜV, TÜRKAK ve uluslararası akreditasyon kurumlarından yetkili kalite belgelendirme firmamız, CE, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001, ISO TS 16949, HACCP, Helal Belgesi, TSE ve TSEK Belgeleri, Laboratuvar Akreditasyonu, ISO IEC 27001, ISO 13485, ISO 10002, BRC, Gots, Textile Exchange, Global organik tekstil, Ekotex ve Azotex belgesi ile Kalite belgelendirme ve eğitim hizmetleri vermektedir.
Can Eğitim

Can Eğitim

Toplam Hit:105
Online Sınav Sanal Sbs Sanal Sınav Ders Sunuları,Bilgi Yarışması Ev Ödevleri
Megem Akademi

Megem Akademi

Toplam Hit:105
MEGEM Akademi; 1993 yılında ulaştırma ve lojistik alanında eğitim hizmetini gerçekleştirmek için kurulan Megem Akademi 2001 yılından itibaren İnsan Kaynakları - Yönetim Sistemleri ve Meslek Eğitimleri konusunda danışmanlık faaliyeti göstermek üzere eğitim yelpazesini genişletmiştir.120 eğitmeni , 25 çalışanı ve 3000’ne yakın referansıyla MEGEM akademi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Hedefi; hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyetine odaklanan ve eğitim kalitesinde taviz vermeyen disipliniyle sektörünün öncü kuruluşu olmayı sürdürmektir .
faveo.com.tr

faveo.com.tr

Toplam Hit:94
kişisel ve mesleki gelişim eğitimleri
Sözleşmeliler

Sözleşmeliler

Toplam Hit:93
sözleşmeli,sözleşmeliler,sağlık,maliye,belediye,4-c,4-b,meb,milli eğitim,milli,eğitim,gov.tr,sözleşmeli personel,personel,önlisans,lisans,üniversite,4-b,4-c,657,devlet memurları,devlet,memur,memurlar.net,slaytshell.com,sozleş,önlisans mezunları,sözleşme,imzalamk,genelge,bakan,remzi kaya,hüseyin çelik,tbmm,mail,posta,meclis,ankara,istanbul,bursa,gaziantep,ilköğretim,yıllık plan,günlük plan,plan,okul,lise,ders,bilgisayar,bilgisayar dersi,ders sayısı,ders saati,genelge yayınlandı,ek genelge,buluşma,platform
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev YGS Fizik Edebiyat matematik Kimya 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan Öğretmenler KPSS plan 1.Sınıf paylaşım forumu LYS ingilizce İlköğretim e-okul e okul 4.Sınıf sunular rehberlik Ücretsiz soru bankası Deneme Sınavları üyeliksiz 3.Sınıf Sorular testler performans ödevleri 2.Sınıf SBS fen bilgisi 5.Sınıf dersimiz 8.Sınıf güncel Birleştirilmiş sınıf Güncel Eğitim 7.Sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI