Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Burs Rehberi

Burs Rehberi

Toplam Hit:63
burs veren kurumlar hakkında hazırlanmış güncel bir site
Çağdaş Eğitim Danışma

Çağdaş Eğitim Danışma

Toplam Hit:63
EĞİTİM HİZMETLERİMİZ : Çeşitli firmalardan ilgililerin birlikte katılabileceği Genel Katılıma Açık programlar ya da işletmenin etüt sonucunda belirlenen gereksinimlerine göre hazırlanan firmaya Özel Eğitimler şeklinde uygulanmaktadır.
Silgim

Silgim

Toplam Hit:63
Eğitim haberlerini, e-öğrenme materyallerini, eğitim ile ilgili bilgisayar programlarını vb. bulabileceğiniz zengin içerikli ve çok yönlü bir E-ÖĞRENME PORTALI.
Planlar.Net

Planlar.Net

Toplam Hit:62
Derslerle İlgili Kaynak CD satışlarının yapıldığı web sitesi
Meslekler

Meslekler

Toplam Hit:62
meslekler üniversite bölümleri kariyer ders videoları
Tebeşir.Com

Tebeşir.Com

Toplam Hit:61
Eğitim konusunda size rehberlik edecek ve yol gösterebilecek bir site
Edmdanışmanlık.Com

Edmdanışmanlık.Com

Toplam Hit:61
Eğitim ve danışmanlık hizmetleri
Eğitim 2023

Eğitim 2023

Toplam Hit:61
Eğitim Dünyası Araştırma ve Geliştirme Derneği
KutuPedia

KutuPedia

Toplam Hit:61
Öğrencilerimiz, sitemizde ödev hazırlıklarından testlere, animasyonlardan eğlenceli bulmaca-puzzle ve videolara kadar birçok konuyu bulabilirler. Ayrıca bize ellerindeki bilgileri de gönderebilrler.
levent

levent

Toplam Hit:61
Seslendirme Seslendirme Sanatı - Seslendirme Eğitimi - Seslendirme Sanatçıları
Okul Kuralım

Okul Kuralım

Toplam Hit:61
Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık olarak 17 yıllık eğitim deneyimini Kişisel Yayıncılık, Evde Okul Online Eğitim Sistemi, Eğitim Yazılımları ve Okul Otomasyon Sistemleri, Özel Okul Çözümleri, Eğitim Araç ve Gereçlerinin tesisi ile tedarik edilmesi konusunda ürün ve hizmetler sunarak Eğitim Kurumlarına, TÜBİTAK, KOSGEB, Belediyeler Kültür ve Turizm Bakanlığı ile uluslararası yürüttüğümüz Sosyal Sorumluluk Projelerine uygulamaktadır.
e-Sınav Sistemi

e-Sınav Sistemi

Toplam Hit:60
e-Sınav Sistemi online sınav ve soru bankası yazılımı. Pek çok sınav ile ilgili kategorilere ayrılmışlar olarak soru bankaları ve deneme sınavları. Öğretmenler için sınav hazırlama imkanı.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders Biyoloji matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz Sorular 1.Sınıf 2.Sınıf 4.Sınıf testler 8.Sınıf sunular LYS rehberlik e-okul e okul soru bankası Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi eğitime kaynak Güncel Eğitim Özgür Ansiklopedi güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI