Eğitim Hizmetleri İle İlgili Siteler

Ankara Kız Yurdu

Ankara Kız Yurdu

Toplam Hit:103
Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki Yalçınkaya Kız Öğrenci Yurdu 2004 yılında Nurettin Yalçınkaya tarafından kurularak gençlerimize güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine görev edinen profesyonel ekibiyle ve 117 kişilik yatak kapasitesiyle sizleri bekliyor.
EYUDER

EYUDER

Toplam Hit:101
Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Bakanlığın politikalarına sivil toplum denetimi getirmek ve eğitime dair söylenecek söz varsa bunu işin mutfağındaki bizler söylemeliyiz diyerek yola çıkan bir STK.
levent

levent

Toplam Hit:97
Seslendirme Seslendirme Sanatı - Seslendirme Eğitimi - Seslendirme Sanatçıları
İlköğretim Testleri

İlköğretim Testleri

Toplam Hit:96
İlköğretim öğrencilerine yönelik interaktif online testler.
Sındırgı Metem

Sındırgı Metem

Toplam Hit:95
MESLEK LİSESİ SİTESİDİR
Tokgöz İlkyardım eğitim M

Tokgöz İlkyardım eğitim M

Toplam Hit:95
İlkyardım, yangın ve acil durum planı eğitimi,iş sağlığı ve güvenliği eğitimi .İzmir,Denizli
Açıköğretim Destek

Açıköğretim Destek

Toplam Hit:94
Açıköğretim Universite - Lise - KPSS sınav soruları, ders notları, rehberlik ve kaynaklar
Esenek Eğitim

Esenek Eğitim

Toplam Hit:94
Yönetim sistemleri kalite çevre iş güvenliği eğitimleri verlir.
Adana NLP

Adana NLP

Toplam Hit:93
ADANA NLP KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİM&DANIŞMANLIK 7 yıldır ADANA’ da ÜSTÜN HİZMET VE KALİTE BİLİNCİYLE KURUMSAL EĞİTİMLER ve KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ veren bir firmayız. 15 farklı uzman eğitmen ve akademisyenle eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Kurumumuzdaki bireysel gelişim ve kurumsal gelişim eğitimlerinden bazıları: Etkin İletişim, Yönetim ve Liderlik, Ekip Ruhu ve Motivasyon, Satış ve Pazarlama, Milenyum Liderlik Akademisi Sertifika Programları, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri, İKY Eğitimleri, Siyasilere ve Bürokratlara Eğitim+Koçluk Hizmetleri, NLP Eğitimleri, Hızlı Okuma, Diksiyon, Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Eğitmen Eğitimi, Kuantum Düşünce Tekniği…
Finans Eğitim

Finans Eğitim

Toplam Hit:92
Finans ve yatırım eğitimi almak isteyenler için değişmez adres.
Edremit Eğitim Gönüllüleri

Edremit Eğitim Gönüllüleri

Toplam Hit:91
Eğitim amacımız Her zaman her yerde her yaş grubuna sürekli eğitim olanağı sağlamak ve başarılı, özgüvenli bireyler yetiştirmektir.
e-Sınav Sistemi

e-Sınav Sistemi

Toplam Hit:91
e-Sınav Sistemi online sınav ve soru bankası yazılımı. Pek çok sınav ile ilgili kategorilere ayrılmışlar olarak soru bankaları ve deneme sınavları. Öğretmenler için sınav hazırlama imkanı.
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Fizik Edebiyat matematik paylaşım forumu YGS Kimya 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan Öğretmenler KPSS plan 1.Sınıf Ücretsiz ingilizce LYS İlköğretim 4.Sınıf rehberlik 8.Sınıf 3.Sınıf e-okul e okul soru bankası üyeliksiz sunular testler Sorular Deneme Sınavları 2.Sınıf performans ödevleri fen bilgisi dersimiz SBS 5.Sınıf güncel velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Güncel Eğitim Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI