Eğitim Haberleri İle İlgili Siteler

Türkiye Eğitim

Türkiye Eğitim

Toplam Hit:209
Eğitimle ilgili tüm haberler
Kimya Haberleri

Kimya Haberleri

Toplam Hit:128
Kimya Haberlerini bir araya getiren,bünyesinde sektör,dernek,devlet kurumları ve üniversitelerin bilgi ve haberleri bulunduran Kimya Haber Platformu.
Güncel Eğitim.Com

Güncel Eğitim.Com

Toplam Hit:126
İçeriği öğretmenlerce oluşturan eğitim haber sitesi. İnternetteki kanatlarınız.
Milli Eğitim Ve Öğretim

Milli Eğitim Ve Öğretim

Toplam Hit:120
milli eğitim sitesi kpss lgs lys dgs ügys aöf sbs sınavlarıyla alakalı haberler bilgiler sınav soru ve cevapları
Meb Haberleri

Meb Haberleri

Toplam Hit:111
Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri
Www.klasbilgi.com

Www.klasbilgi.com

Toplam Hit:100
Sitemizde güncel eğitim haberleri sunulmaktadır. Ayrıca Sınav değerlendirmeleri yapılmakta, öğrencilere tercih süreçlerinde yardımcı olunmaktadır.
Yurt Dışı Görev Öğretmen

Yurt Dışı Görev Öğretmen

Toplam Hit:96
www.yurtdisigorev.com, yurt dışı göreve hazırlanan, halen yurt dışı görevinde bulunan, yurt dışı göreve gitmek isteyen müşavir, ataşe, öğretmen, polis, okutman, din görevlisi, dışişleri bakanlığı meslek memurlarına yol göstermek, karşılıklı tecrübe, görüş,fikir alış-verişinde bulunmak amacıyla kurulmuştur. Yurt dışı görev almak isteyen memurlara ilgili güncel mevzuat ve geçmişte çıkmış soruların tek bir kaynaktan aktarımı sağlanacaktır. Editörlerimiz yurt dışı görevinde ataşe, koordinatör, öğretmen olarak elçilik ve konsolosluklarda çalışmış, ilgili yabancı ülke makamlarıya iletişimde bulunan devlet görevlilerinden oluşmaktadır. Ayrıca yurt dışı göreve sürekli/geçici olarak görevlendirilen personele hukuk, konut, sürücü belgesi, sosyal haklar v.b. alanlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir. Bu web sitesi kesinlikle ticari amaç gütmeyen, sadece tecrübelerini paylaşan bir platforumdur.
Eğitim Haber Portalı

Eğitim Haber Portalı

Toplam Hit:84
Eğitim Haberleri, YGS, LYS, AÖF, SBS, ÜDS, TUS, AİÖ, DGS, KPSS, KPDS, ÜDS, Sınav Sonuçları, Sınav Soruları, Puan Hesaplama
Başvuru Tarihi

Başvuru Tarihi

Toplam Hit:83
ÖSYM,MEB ve Özel sektördeki sınavlar ve işe alım kuralları,başvuru tarihi,gerekli belgeler,sınav tarihi ve sınav sonuçları hakkında güncel bilgiler içerir.
Eğitimsistem

Eğitimsistem

Toplam Hit:81
Eğitim Haberleri, Sınav Sonuçları, Puan Hesaplamaları ve Çanakkale Savaşları
Egitimhaber.com

Egitimhaber.com

Toplam Hit:80
Eğitim ile ilgili haberler
Web Dersanesi

Web Dersanesi

Toplam Hit:77
Eğitim haberleri, sınavlarla ilgili başvuru, sonuç bilgileri ve gelişmeler
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Fizik Ödev YGS Edebiyat matematik Kimya plan Öğretmenler 6.Sınıf KPSS 6sınıf LYS yıllık plan paylaşım forumu 1.Sınıf ingilizce İlköğretim sunular Ücretsiz 4.Sınıf e-okul e okul rehberlik Deneme Sınavları üyeliksiz soru bankası performans ödevleri 3.Sınıf testler Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf fen bilgisi SBS Güncel Eğitim dersimiz 7.Sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site güncel 8.Sınıf Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI