Eğitim Haberleri İle İlgili Siteler

Türkiye Eğitim

Türkiye Eğitim

Toplam Hit:334
Eğitimle ilgili tüm haberler
Güncel Eğitim.Com

Güncel Eğitim.Com

Toplam Hit:224
İçeriği öğretmenlerce oluşturan eğitim haber sitesi. İnternetteki kanatlarınız.
Kimya Haberleri

Kimya Haberleri

Toplam Hit:186
Kimya Haberlerini bir araya getiren,bünyesinde sektör,dernek,devlet kurumları ve üniversitelerin bilgi ve haberleri bulunduran Kimya Haber Platformu.
Yurt Dışı Görev Öğretmen

Yurt Dışı Görev Öğretmen

Toplam Hit:157
www.yurtdisigorev.com, yurt dışı göreve hazırlanan, halen yurt dışı görevinde bulunan, yurt dışı göreve gitmek isteyen müşavir, ataşe, öğretmen, polis, okutman, din görevlisi, dışişleri bakanlığı meslek memurlarına yol göstermek, karşılıklı tecrübe, görüş,fikir alış-verişinde bulunmak amacıyla kurulmuştur. Yurt dışı görev almak isteyen memurlara ilgili güncel mevzuat ve geçmişte çıkmış soruların tek bir kaynaktan aktarımı sağlanacaktır. Editörlerimiz yurt dışı görevinde ataşe, koordinatör, öğretmen olarak elçilik ve konsolosluklarda çalışmış, ilgili yabancı ülke makamlarıya iletişimde bulunan devlet görevlilerinden oluşmaktadır. Ayrıca yurt dışı göreve sürekli/geçici olarak görevlendirilen personele hukuk, konut, sürücü belgesi, sosyal haklar v.b. alanlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir. Bu web sitesi kesinlikle ticari amaç gütmeyen, sadece tecrübelerini paylaşan bir platforumdur.
Eğitimsistem

Eğitimsistem

Toplam Hit:156
Eğitim Haberleri, Sınav Sonuçları, Puan Hesaplamaları ve Çanakkale Savaşları
Milli Eğitim Ve Öğretim

Milli Eğitim Ve Öğretim

Toplam Hit:139
milli eğitim sitesi kpss lgs lys dgs ügys aöf sbs sınavlarıyla alakalı haberler bilgiler sınav soru ve cevapları
Meb Haberleri

Meb Haberleri

Toplam Hit:134
Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri
Www.klasbilgi.com

Www.klasbilgi.com

Toplam Hit:123
Sitemizde güncel eğitim haberleri sunulmaktadır. Ayrıca Sınav değerlendirmeleri yapılmakta, öğrencilere tercih süreçlerinde yardımcı olunmaktadır.
Egitimhaber.com

Egitimhaber.com

Toplam Hit:110
Eğitim ile ilgili haberler
Başvuru Tarihi

Başvuru Tarihi

Toplam Hit:106
ÖSYM,MEB ve Özel sektördeki sınavlar ve işe alım kuralları,başvuru tarihi,gerekli belgeler,sınav tarihi ve sınav sonuçları hakkında güncel bilgiler içerir.
Eğitim Haber Portalı

Eğitim Haber Portalı

Toplam Hit:97
Eğitim Haberleri, YGS, LYS, AÖF, SBS, ÜDS, TUS, AİÖ, DGS, KPSS, KPDS, ÜDS, Sınav Sonuçları, Sınav Soruları, Puan Hesaplama
Web Dersanesi

Web Dersanesi

Toplam Hit:94
Güncel eğitim haberleri sınavlarla ilgili başvuru ve sonuç bilgileri yer alıyor
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Fizik YGS Edebiyat matematik paylaşım forumu 6.Sınıf 6sınıf Kimya yıllık plan Öğretmenler KPSS ingilizce plan 1.Sınıf LYS 4.Sınıf İlköğretim Ücretsiz rehberlik üyeliksiz e-okul e okul sunular soru bankası testler 3.Sınıf 8.Sınıf Deneme Sınavları Sorular performans ödevleri dersimiz 2.Sınıf SBS fen bilgisi 5.Sınıf güncel İlköğretim İçin Kaynak Site Güncel Eğitim velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI