Eğitim Haberleri İle İlgili Siteler

Türkiye Eğitim

Türkiye Eğitim

Toplam Hit:544
Eğitimle ilgili tüm haberler
Güncel Eğitim.Com

Güncel Eğitim.Com

Toplam Hit:346
İçeriği öğretmenlerce oluşturan eğitim haber sitesi. İnternetteki kanatlarınız.
Yurt Dışı Görev Öğretmen

Yurt Dışı Görev Öğretmen

Toplam Hit:292
www.yurtdisigorev.com, yurt dışı göreve hazırlanan, halen yurt dışı görevinde bulunan, yurt dışı göreve gitmek isteyen müşavir, ataşe, öğretmen, polis, okutman, din görevlisi, dışişleri bakanlığı meslek memurlarına yol göstermek, karşılıklı tecrübe, görüş,fikir alış-verişinde bulunmak amacıyla kurulmuştur. Yurt dışı görev almak isteyen memurlara ilgili güncel mevzuat ve geçmişte çıkmış soruların tek bir kaynaktan aktarımı sağlanacaktır. Editörlerimiz yurt dışı görevinde ataşe, koordinatör, öğretmen olarak elçilik ve konsolosluklarda çalışmış, ilgili yabancı ülke makamlarıya iletişimde bulunan devlet görevlilerinden oluşmaktadır. Ayrıca yurt dışı göreve sürekli/geçici olarak görevlendirilen personele hukuk, konut, sürücü belgesi, sosyal haklar v.b. alanlarda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilecektir. Bu web sitesi kesinlikle ticari amaç gütmeyen, sadece tecrübelerini paylaşan bir platforumdur.
Eğitimsistem

Eğitimsistem

Toplam Hit:288
Eğitim Haberleri, Sınav Sonuçları, Puan Hesaplamaları ve Çanakkale Savaşları
Kimya Haberleri

Kimya Haberleri

Toplam Hit:286
Kimya Haberlerini bir araya getiren,bünyesinde sektör,dernek,devlet kurumları ve üniversitelerin bilgi ve haberleri bulunduran Kimya Haber Platformu.
Meb Haberleri

Meb Haberleri

Toplam Hit:251
Milli Eğitim Bakanlığı Haberleri
Egitimhaber.com

Egitimhaber.com

Toplam Hit:201
Eğitim ile ilgili haberler
Milli Eğitim Ve Öğretim

Milli Eğitim Ve Öğretim

Toplam Hit:186
milli eğitim sitesi kpss lgs lys dgs ügys aöf sbs sınavlarıyla alakalı haberler bilgiler sınav soru ve cevapları
Kpss2012.net

Kpss2012.net

Toplam Hit:184
kpss ve genel haberler
Www.klasbilgi.com

Www.klasbilgi.com

Toplam Hit:172
Sitemizde güncel eğitim haberleri sunulmaktadır. Ayrıca Sınav değerlendirmeleri yapılmakta, öğrencilere tercih süreçlerinde yardımcı olunmaktadır.
Başvuru Tarihi

Başvuru Tarihi

Toplam Hit:154
ÖSYM,MEB ve Özel sektördeki sınavlar ve işe alım kuralları,başvuru tarihi,gerekli belgeler,sınav tarihi ve sınav sonuçları hakkında güncel bilgiler içerir.
Web Dersanesi

Web Dersanesi

Toplam Hit:149
Güncel eğitim haberleri sınavlarla ilgili başvuru ve sonuç bilgileri yer alıyor
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji ders Ödev Edebiyat Fizik matematik Ücretsiz paylaşım forumu Kimya YGS 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan plan Öğretmenler KPSS 1.Sınıf 4.Sınıf ingilizce İlköğretim 8.Sınıf 3.Sınıf rehberlik LYS e-okul e okul soru bankası sunular üyeliksiz testler Deneme Sınavları Sorular 2.Sınıf 5.Sınıf SBS performans ödevleri fen bilgisi güncel dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim Birleştirilmiş sınıf belirli gün ve haftalar velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site Kaliteli ve Güncel eğitime kaynak

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI