Dersler(Sayısal) İle İlgili Siteler

Kimyaevi.Org

Kimyaevi.Org

Toplam Hit:229
Kimya Evi
Matematik Kampı

Matematik Kampı

Toplam Hit:229
İstanbul'da ilkokul 1,2,3,4, ortaokul 5,6,7,8. lise 9,10,11,12. sınıflara ve lys,ygs öğrencilerine yönelik özel ders hizmeti sunan eğitim sitesidir.
Atomcuk.com

Atomcuk.com

Toplam Hit:221
Görsel fizik, sadece fizik dersine ait çeşitli derecelerde görseller, aynı zaman da lys ve ygs sınavlarına yönelik soru çözümleri
Fen Dünyası

Fen Dünyası

Toplam Hit:217
fen ve teknoloji öğretmenleri paylaşım forumu
Fen ve Teknoloji

Fen ve Teknoloji

Toplam Hit:202
Fen ve Teknoloji Dersi kaynak sitesi
Matematik Böyle Fullenir

Matematik Böyle Fullenir

Toplam Hit:201
ygs,lys ve kpss matematik ile ilgili video dersler, online dersler ve online özel derslerin yeraldığı bir site içerik müthiş.
Fizik Siteniz

Fizik Siteniz

Toplam Hit:199
Fizik Eğitim Sitesi. Bu sitede fizik eğitimi ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca fizik eğitimi ile ilgili hazırlanmış programlarda mevcuttur. Öğretmenler için hazırlanmış fizik günlük ders planı da var. Fizikle ilgili güncel haberler siteye günlük olarak eklenmektedir. ÖSS soru bankasıda siteye eklenmiştir. Buluş yapan bilim adamlarıda sitede mevcutttur. Kısacası Fizik ile ilgili aradığınız her şey bu sitede.
İnekle.com

İnekle.com

Toplam Hit:184
Sayısal konularda üniversite öğrencilerinden saati 15 TL'ye, 7/24 birebir canlı online özel ders alabileceğiniz bir platform. Projenin amacı bir yandan üniversitelilere ek gelir sağlarken bir yandan da kişiye özel birebir eğitim desteğini, Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrenciler için ulaşılabilir hale getirmek.
Erhanhoca.net

Erhanhoca.net

Toplam Hit:181
Matematik ve geometri video dersler, konu anlatımları, soru çözümleri, online testler.Erhan Hoca lise öğrencilerinin okul derslerine ve ygs,lys sınavlarına hazırlanan öğrencilere anlatımlarıyla destek sağlamaktadır.
Matdersim.com

Matdersim.com

Toplam Hit:178
matematik oks, 6. sınıf sbs, 7. sınıf sbs, öss, kpss, video matematik dersleri, fizik, kimya, biyolioji,tarih, coğrafya, fen bilgisi, sosyal bilgiler konu anlatım videoları
Biyoloji dersleri

Biyoloji dersleri

Toplam Hit:178
ÖSS biyoloji ders notlarını,biyoloji haberlerini ve ÖSS testlerini sitemde bulabilirsiniz .
Matematik Testleri

Matematik Testleri

Toplam Hit:174
matematik testleri,sbs soruları,konu anlatımları ve matematiksel haber ve makale içeren eğitim sitesidir.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf Biyoloji 6sınıf ders matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf Sorular 2.Sınıf 4.Sınıf 8.Sınıf testler sunular LYS rehberlik e-okul e okul soru bankası Ücretsiz 3.Sınıf Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI