Dersler(Sayısal) İle İlgili Siteler

Kimya dersi için

Kimya dersi için

Toplam Hit:285
kimya, ödevler, deneyler, sorular, testler, ve daha neler neler
Fen Dünyası

Fen Dünyası

Toplam Hit:285
fen ve teknoloji öğretmenleri paylaşım forumu
Matematik Kampı

Matematik Kampı

Toplam Hit:279
İstanbul'da ilkokul 1,2,3,4, ortaokul 5,6,7,8. lise 9,10,11,12. sınıflara ve lys,ygs öğrencilerine yönelik özel ders hizmeti sunan eğitim sitesidir.
Matematik Cini

Matematik Cini

Toplam Hit:278
SBS - ÖSS - YGS - LYS - KPSS - ALES Matematik Rehberi
Matematik Böyle Fullenir

Matematik Böyle Fullenir

Toplam Hit:269
ygs,lys ve kpss matematik ile ilgili video dersler, online dersler ve online özel derslerin yeraldığı bir site içerik müthiş.
Fen ve Teknoloji

Fen ve Teknoloji

Toplam Hit:265
Fen ve Teknoloji Dersi kaynak sitesi
Fizik Siteniz

Fizik Siteniz

Toplam Hit:244
Fizik Eğitim Sitesi. Bu sitede fizik eğitimi ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca fizik eğitimi ile ilgili hazırlanmış programlarda mevcuttur. Öğretmenler için hazırlanmış fizik günlük ders planı da var. Fizikle ilgili güncel haberler siteye günlük olarak eklenmektedir. ÖSS soru bankasıda siteye eklenmiştir. Buluş yapan bilim adamlarıda sitede mevcutttur. Kısacası Fizik ile ilgili aradığınız her şey bu sitede.
Erhanhoca.net

Erhanhoca.net

Toplam Hit:228
Matematik ve geometri video dersler, konu anlatımları, soru çözümleri, online testler.Erhan Hoca lise öğrencilerinin okul derslerine ve ygs,lys sınavlarına hazırlanan öğrencilere anlatımlarıyla destek sağlamaktadır.
Ragıp Şahin

Ragıp Şahin

Toplam Hit:228
Matematik soru çözüm videolarının, yazılı sınavların ve eğitim ile alakalı haberlerin bulunduğu site
Matdersim.com

Matdersim.com

Toplam Hit:227
matematik oks, 6. sınıf sbs, 7. sınıf sbs, öss, kpss, video matematik dersleri, fizik, kimya, biyolioji,tarih, coğrafya, fen bilgisi, sosyal bilgiler konu anlatım videoları
Biyoloji dersleri

Biyoloji dersleri

Toplam Hit:220
ÖSS biyoloji ders notlarını,biyoloji haberlerini ve ÖSS testlerini sitemde bulabilirsiniz .
İnekle.com

İnekle.com

Toplam Hit:218
Sayısal konularda üniversite öğrencilerinden saati 15 TL'ye, 7/24 birebir canlı online özel ders alabileceğiniz bir platform. Projenin amacı bir yandan üniversitelilere ek gelir sağlarken bir yandan da kişiye özel birebir eğitim desteğini, Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrenciler için ulaşılabilir hale getirmek.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev Biyoloji ders 6.Sınıf 6sınıf matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan yıllık plan İlköğretim Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 1.Sınıf üyeliksiz 5.Sınıf Sorular 4.Sınıf sunular 2.Sınıf 8.Sınıf testler LYS e-okul e okul rehberlik soru bankası 3.Sınıf Deneme Sınavları Ücretsiz SBS belirli gün ve haftalar zümreler güncel performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Güncel Eğitim eğitime kaynak Özgür Ansiklopedi güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI