Dersler(Sözel) İle İlgili Siteler

gazelce

gazelce

Toplam Hit:380
YGS Türkçe ve LYS Edebiyat alanında kaliteli içerikler, testler, soru bankaları, konu anlatımları
Edebiyat Dersi

Edebiyat Dersi

Toplam Hit:375
türk dili ve edebiyatı dersleri ve öğretmenleri için kaynak sitesi
Ders Tarih

Ders Tarih

Toplam Hit:343
Ders, Plan, Eğitim, Kültür, Bilgi Paylaşımı,
Felsefeacademisi.com

Felsefeacademisi.com

Toplam Hit:339
felsefe grubu öğretmenleri için döküman
tarihogretmen.com

tarihogretmen.com

Toplam Hit:330
Tarih öğretmeni yahya güngör tarafından hazırlanan tarih derslerine kaynak sitesi. Tarih dersleri ile alakalı online sınavlar yazılı soruları
Türkçe Dersi

Türkçe Dersi

Toplam Hit:325
Türkçe dersi,edebiyat dersi,türkçe eğitimi kaynak sitesi.Turkceciler.com,rehberlik ve eğitim amaçlı sayfalardan oluşan bir eğitim sitesidir.
Coğrafya Kulübü

Coğrafya Kulübü

Toplam Hit:324
Coğrafya Kulübü
Sosyalbilgilerin bilgesi

Sosyalbilgilerin bilgesi

Toplam Hit:315
sosyal bilgiler dersiyle ilgili sınavlar, soru bankası, planlar, ders notları, proje performans ödevleri,etkinlikler,sunular,çizelgeler,toplantı tutanakları, hizmetiçi ve diğer kurs duyuruları,mevzuat, eğitim haberleri, köşe yazıları, linkler vs.
Sosyal Bilgiler

Sosyal Bilgiler

Toplam Hit:315
Ders notları, testler, konulara göre bulmacalar, günlük yıllık planlar, yeni müfredata uygun etkinlik örnekleri, proje, performans ödevleri sosyal bilgiler, türkçe, coğrafya, tarih konularıyla ilgili hazır dökümanlar, ders notları, konu özetleri, sunu çalışmaları, ders sunumları, haritalar ve bir çok eğitim çalışma ve materyalleriyle hizmetinizdeyiz.
Cograyfa Dersleri

Cograyfa Dersleri

Toplam Hit:307
sınıf öğretmenleri için eğitim sitesi gibi
Tarihçininyeri.net

Tarihçininyeri.net

Toplam Hit:301
Tarih Öğretmenlerine gerekli kaynak ve dökümanları sağlayabilmek,öğrencilerin ödevlerine yardımcı olmak ve tarih sevgisi aşılamak ve tarih konularında paylaşımda bulunmak amacıyla açılmış bir forum sitesidir.
DersimizTurkce.gen.tr

DersimizTurkce.gen.tr

Toplam Hit:294
Türkçe Dersi Paylaşım Sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji Edebiyat Ödev ders Öğretmenler Kimya matematik yıllık plan Fizik Ücretsiz YGS KPSS 6.Sınıf 6sınıf plan 1.Sınıf sunular İlköğretim ingilizce 8.Sınıf paylaşım forumu 3.Sınıf soru bankası 4.Sınıf LYS Deneme Sınavları rehberlik testler e-okul e okul üyeliksiz Sorular 5.Sınıf güncel 2.Sınıf SBS fen bilgisi performans ödevleri 7.Sınıf dersimiz Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI