Dersler(Sözel) İle İlgili Siteler

gazelce

gazelce

Toplam Hit:352
YGS Türkçe ve LYS Edebiyat alanında kaliteli içerikler, testler, soru bankaları, konu anlatımları
Edebiyat Dersi

Edebiyat Dersi

Toplam Hit:348
türk dili ve edebiyatı dersleri ve öğretmenleri için kaynak sitesi
Ders Tarih

Ders Tarih

Toplam Hit:323
Ders, Plan, Eğitim, Kültür, Bilgi Paylaşımı,
Coğrafya Kulübü

Coğrafya Kulübü

Toplam Hit:313
Coğrafya Kulübü
tarihogretmen.com

tarihogretmen.com

Toplam Hit:310
Tarih öğretmeni yahya güngör tarafından hazırlanan tarih derslerine kaynak sitesi. Tarih dersleri ile alakalı online sınavlar yazılı soruları
Türkçe Dersi

Türkçe Dersi

Toplam Hit:296
Türkçe dersi,edebiyat dersi,türkçe eğitimi kaynak sitesi.Turkceciler.com,rehberlik ve eğitim amaçlı sayfalardan oluşan bir eğitim sitesidir.
Felsefeacademisi.com

Felsefeacademisi.com

Toplam Hit:296
felsefe grubu öğretmenleri için döküman
Sosyalbilgilerin bilgesi

Sosyalbilgilerin bilgesi

Toplam Hit:290
sosyal bilgiler dersiyle ilgili sınavlar, soru bankası, planlar, ders notları, proje performans ödevleri,etkinlikler,sunular,çizelgeler,toplantı tutanakları, hizmetiçi ve diğer kurs duyuruları,mevzuat, eğitim haberleri, köşe yazıları, linkler vs.
Sosyal Bilgiler

Sosyal Bilgiler

Toplam Hit:290
Ders notları, testler, konulara göre bulmacalar, günlük yıllık planlar, yeni müfredata uygun etkinlik örnekleri, proje, performans ödevleri sosyal bilgiler, türkçe, coğrafya, tarih konularıyla ilgili hazır dökümanlar, ders notları, konu özetleri, sunu çalışmaları, ders sunumları, haritalar ve bir çok eğitim çalışma ve materyalleriyle hizmetinizdeyiz.
Cograyfa Dersleri

Cograyfa Dersleri

Toplam Hit:289
sınıf öğretmenleri için eğitim sitesi gibi
Tarihçininyeri.net

Tarihçininyeri.net

Toplam Hit:279
Tarih Öğretmenlerine gerekli kaynak ve dökümanları sağlayabilmek,öğrencilerin ödevlerine yardımcı olmak ve tarih sevgisi aşılamak ve tarih konularında paylaşımda bulunmak amacıyla açılmış bir forum sitesidir.
DersimizTurkce.gen.tr

DersimizTurkce.gen.tr

Toplam Hit:268
Türkçe Dersi Paylaşım Sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Edebiyat Biyoloji Ödev ders Kimya matematik yıllık plan Öğretmenler Fizik Ücretsiz 6.Sınıf YGS 6sınıf plan 1.Sınıf KPSS 8.Sınıf paylaşım forumu sunular ingilizce İlköğretim 4.Sınıf 3.Sınıf soru bankası LYS rehberlik Deneme Sınavları e-okul e okul testler üyeliksiz Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf güncel SBS fen bilgisi performans ödevleri dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI