Özel Ders İle İlgili Siteler

Özeldersbu.Com

Özeldersbu.Com

Toplam Hit:109
Biz, Bogaziçi Üniversitesinden mezun olmus yada halen okuyan ögrencilerin, özel ders vermek amaciyla kurmus olduklari bir toplulugun internet ortamindaki bulusma noktasiyiz.Ilkokuldan üniversiteye çok genis bir kitleye hitap etmek gayesindeyiz ve her türlü talebinize karsilik verebilmek için farkli bölümlerdeki ögretmenlerle isbirligi içerisinde çalismaktayiz.Sizlerle ayni yollardan geçmis olmanin avantajini sizler için de bir avantaja dönüstürebilme gayreti içerisindeyiz.
Öss SBS

Öss SBS

Toplam Hit:108
öss,sbs,özel dersimatematik
Boğaziçiözel, size özel

Boğaziçiözel, size özel

Toplam Hit:105
size özel ders, size özel eğitim; matematik dersi, ilköğretim dersi, fizik dersi
Ankara Fizik Özel Ders

Ankara Fizik Özel Ders

Toplam Hit:105
Sınavlarda başarı sağlamak için,eksiklerinizi kapatmanız çok önemlidir. Özel ders hizmetimiz sayesinde, başarıya ulaşmanız garantidir. Sınavlara çok az bir zaman mı kaldı? Acilen eksiklerinizi kapatmaya ihtiyacınız mı var? Acil Özel Ders alarak, hızlı bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.
Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Toplam Hit:104
Beylikdüzünde matematik özel ders
www.fizikomat.com

www.fizikomat.com

Toplam Hit:101
Ortaokul, Lise ve Üniversite düzeylerinde, fizik, matematik ve geometri özel dersleri
Özel Dersin Merkezi

Özel Dersin Merkezi

Toplam Hit:97
Deneyimli Branşında Uzman Öğretmenlerle Evinizde SBS YGS LYS' ye Hazırlanın. Dil Dersleri, Özel ders
Biriz Eğitim

Biriz Eğitim

Toplam Hit:96
Hafıza Teknikleriyle Eğitim
Ekinoks Koçluk Prog.

Ekinoks Koçluk Prog.

Toplam Hit:95
SBS-OKS-YGS-LYS sınavlarına hazırlık. Eğitim ve öğrenci koçluğu
Ataköy Eğitim

Ataköy Eğitim

Toplam Hit:93
Konularımızda uzman ve deneyimli iki yakın arkadaş olarak ; öğrencilerin ödev ve derslerine destek vermek amacı ile çıktığımız bu yolda bugüne kadar sahip olduğumuz bilgi ve birikimlerle, Atatürk İlke ve İnkilaplari dogrultusunda eğitime katkı sağlamayı görev olarak hedefledik.
Hoca Çözsün

Hoca Çözsün

Toplam Hit:93
Birebir Canlı Online Özel Ders, Canlı Sınıf Dersi, Hızlı Soru Cevap hizmetlerini veren, uzman eğitmenlerden oluşan Online Eğitim Platformu
DersRehberi.Com

DersRehberi.Com

Toplam Hit:92
En kapsamlı özel ders sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf Biyoloji ders matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf Sorular 2.Sınıf 4.Sınıf 8.Sınıf testler sunular LYS e-okul rehberlik e okul soru bankası Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler velilere kaynak performans ödevleri fen bilgisi Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI