Özel Ders İle İlgili Siteler

Özel Ders ve Danışmanlık

Özel Ders ve Danışmanlık

Toplam Hit:108
İTÜ BİRİNCİSİ Barkan Güran'ın verdiği Özel Ders ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Başakşehirde Özel Ders

Başakşehirde Özel Ders

Toplam Hit:108
Tüm alanlarda birebir eğitim ve özel dersler
teslaeğitim-ÖzelDers

teslaeğitim-ÖzelDers

Toplam Hit:107
teslaeğitim öğretmenleri olarak, her bireyin uygun eğitim öğretim şartları sağlandığında hedeflediği başarıya ulaşabileceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda öncelikle işe öğrenciyi tanımakla başlıyoruz. Öğrencinin derse karşı tutumu, hazırbulunuşluğu, başarı düzeyi ve eğitim eksikleri belirlendikten sonra eğitim koçu, öğrenci ye en uygun çalışma programını öğrenci ile birlikte belirler.
Matematik Aşkı

Matematik Aşkı

Toplam Hit:106
profesyonel Matematik özel ders
En yakın öğretmeni bul.

En yakın öğretmeni bul.

Toplam Hit:106
Bir tıkla sana en yakın öğretmeni bul. MektepTV.com - Kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim. Neden Özel Ders ara - Özel Ders, birebir eğitim alarak maksimum başarıya ulaşmanı sağlar ayrıca Özel Ders sayesinde, sınıf ortamındaki bireysel farklılıklar ortadan kalkar, başarı kaçınılmaz hale gelir!
Okuldayız.Com

Okuldayız.Com

Toplam Hit:105
Okul projeleri ve özel dersler
Özel Ders

Özel Ders

Toplam Hit:105
Özel ders ilanları, özel öğretmen telefonları
Özel Ders Verenler

Özel Ders Verenler

Toplam Hit:105
Üye olmadan, ücretsiz özel ders ilanı verin, özel ders verenlere kolayca ulaşın.
Ozelders.cc

Ozelders.cc

Toplam Hit:104
Özel ders vermek isteyen okul ya da dershane öğretmenlerinin öğrenci bulabilecekleri ve öğrencilerin, derslerine destek için öğretmen bulabilecekleri son derece gelişmiş bir portaldır.
sordu.com

sordu.com

Toplam Hit:103
İnternet üzerinden canlı olarak özel ders alınabilen ve eğitimlere katılınabilen internet sitesi. Kategoriler arasında dolaşarak ya da arama yaparak hem bütçeye uygun hem de kaliteli özel ders almak mümkün. sordu.com canlı eğitim teknolojisi, öğretmen ve öğrencinin, sesli ve görüntülü görüşme yapabilmesine, yazılı mesajlaşmalarına, resim, sunum ve dokümanlarını anlık paylaşabilmelerine, bir program kurmadan, sadece internet tarayıcı programla görüşebilmelerine olanak tanır. Öğrenci aldığı dersleri tekrar izleyebilir
ingilizce özeldersankara

ingilizce özeldersankara

Toplam Hit:103
ingilizce özeldersankara Özel Ders Merkezi, Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimize B i r e b i r Özel Ders
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Toplam Hit:103
İngilizce özel ders sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev ders Biyoloji 6.Sınıf 6sınıf matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan yıllık plan İlköğretim Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 1.Sınıf üyeliksiz 5.Sınıf 4.Sınıf Sorular sunular 8.Sınıf 2.Sınıf testler LYS e-okul e okul rehberlik soru bankası 3.Sınıf Deneme Sınavları Ücretsiz SBS belirli gün ve haftalar zümreler güncel performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Güncel Eğitim eğitime kaynak Özgür Ansiklopedi güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI