Özel Ders İle İlgili Siteler

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Toplam Hit:198
Bizler yerleştirdiğimiz bilgilerin birbirini deviren domino taşları gibi sistemli bir şekilde birbirini etkilemesini, çağrıştırmasını sağlıyoruz.
Mustafa ÖZCAN

Mustafa ÖZCAN

Toplam Hit:193
ÖSS SBS Matematik
Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders

Toplam Hit:191
İzmir ve İstanbul da özel matematik dersi
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Toplam Hit:191
Sevgili öğrenciler, geleceğinizi rastlantılara bırakmak istemiyorsanız, harcayacağınız zamanın ve emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız, kişilikli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmek istiyorsanız, saygı ve sevgiye dayalı,saygın bir öğretim ortamında güvenli ellerde olmanın huzurunu yaşamak istiyorsanız,Sizi aramıza bekliyoruz.
Özel Ders Matematik

Özel Ders Matematik

Toplam Hit:190
Özel ders öğrencilerin ders bazında sıkıntı duydukları anda başvurdukları öğrenim modelidir. İlköğretimden başlayarak eğitim hayatımız devam ettiği sürece geçerli ve en etkili öğrenim biçimidir. Bu modelde öğrencinin durumu göz önüne alınarak öğrenciye uygun materyaller kullandırarak en kısa ve en etkili yoldan öğrenciye konunun öğrenimi gerçekleştirilir.
Videomatematik

Videomatematik

Toplam Hit:188
ilköğretim,lise matematik testleri,özel ders sitesi
ozelderste.com

ozelderste.com

Toplam Hit:186
4 aylık bir çalışma sonunda, 2011 yılı içerisinde yayına başladık. Yeniyiz ve gelişimimizi halen sürdürmekteyiz. İlk olarak, özel ders almak isteyen öğrenciler ile özel ders veren öğretmenleri buluşturan bir ortam oluşturduk. Daha yapmak istediğimiz çok şeyler var, bizi takip edin.
İngilizce-Türkçe.Net

İngilizce-Türkçe.Net

Toplam Hit:186
İngilizce özel ders
ÖzelDersci

ÖzelDersci

Toplam Hit:186
online özel ders etkileşimini ve klasik özel dersi de destekleyen, uzman öğretmen kadrosuna sahip site
Matematikekseni.Com

Matematikekseni.Com

Toplam Hit:183
matematik geometri özel ders
Hoca.Com

Hoca.Com

Toplam Hit:179
Hoca öğretmen eğitim eğitmen öğrenci ogretmen kurs dersane dershane egitim kurslar
Özel ders ilanları

Özel ders ilanları

Toplam Hit:179
Öğretmenlerin ücretsiz olarak üye olabilecekleri ve ilanlarını yayınlaya bilecekleri, öğrenciler ise her istediği branştan özel ders öğretmeni bulacakları web adresi; www.ozeldersogretmen.com
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji Edebiyat Ödev ders Öğretmenler Kimya matematik yıllık plan Fizik Ücretsiz YGS KPSS 6.Sınıf 6sınıf plan 1.Sınıf sunular İlköğretim ingilizce 8.Sınıf paylaşım forumu 3.Sınıf soru bankası 4.Sınıf LYS Deneme Sınavları rehberlik testler e-okul e okul üyeliksiz Sorular 5.Sınıf güncel 2.Sınıf SBS fen bilgisi performans ödevleri 7.Sınıf dersimiz Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI