Rehberlik İle İlgili Siteler

Değerli Site

Değerli Site

Toplam Hit:232
Dünyayı değiştirmenin yolu insanları değiştirmekten geçiyor. Biz de bu amaçla çalışıyoruz.
Tabanpuanlari.com.tr

Tabanpuanlari.com.tr

Toplam Hit:74
YGS, LYS, KPSS ve birçok sınavla ilgili rehberlik eden öğrenci ve eğitim sitesi.
Yeni Rehberlik Sites

Yeni Rehberlik Sites

Toplam Hit:72
Yeni Rehberlik Sitesi, Rehberlik ,Sınavlara Hazırlananlar için çalışma yöntemleri, ders çalışma teknikleri, okul türleri, rehberlik hikayeleri.Okul planları, sınavlara hazırlık , pdr ,össi,ygs lys sınavları.
Okulpdr.Net

Okulpdr.Net

Toplam Hit:61
İlköğretim Rehberlik Sitesi
Ygs/lys'yi Giren Bilir!

Ygs/lys'yi Giren Bilir!

Toplam Hit:58
SBS YGS LYS Sınavlarını en iyi sınava giren bilir! Sınavlara girip iyi başarı elde etmiş birinden sınav taktikleri öğrenmek ister misin?
Rehberlik web

Rehberlik web

Toplam Hit:56
Okul Rehberliği,Aktuel rehberlik,rehberlik hikayeleri,SBS,OKS,ÖSS,stresle başetme,çocuk gelişimi,aile iletişimi,bep planı örnekleri,zihin, hafıza geliştirme,zeka oyunları
Sinav Sistemleri

Sinav Sistemleri

Toplam Hit:55
Ygs-Lys hazırlık dönemindeki öğrenciler için; bir eğitimci tarafından açılmış olan bir sitedir. Sitede, rehberliğin yanı sıra, soru çözümü ve meslek tanıtımları da yer almakta.
Su Rehberlik ve PD

Su Rehberlik ve PD

Toplam Hit:54
Rehberlik, Özel eğitim, ÖSS ve OKS Sınavları
Osymkilavuzu.com

Osymkilavuzu.com

Toplam Hit:52
Sitemizde eğitim adına çeşitli paylaşımlar yapılmaktadır. Sınavlarla ilgili bilgilerin ağırlıkta olduğu sitemiz sınava hazırlanan öğrencilerin uğrak noktasıdır.
Rehberlik.Com

Rehberlik.Com

Toplam Hit:51
Eğitim Dünyasındaki Gözünüz
Dergi P.dr.

Dergi P.dr.

Toplam Hit:51
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünün Tek Öğrenci dergisi Dergi p.Dr.'nin Resmi Web Sitesi
Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Toplam Hit:50
Rehberlik ve psikolojik danışmanlık,özeleğitim, sunu ve döküman bankası,pdr öğrencileri ve mezunları, eğitim haber, ilginç resimler bölümleri bulunmaktadır.Öss,oks,alan seçimi,verimli ders çalışma,sınav kaygısı konularına ağırlık verilmektedir.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi matematik ders Biyoloji Edebiyat 6.Sınıf 6sınıf Kimya YGS Fizik 3.Sınıf Ödev yıllık plan üyeliksiz Öğretmenler 5.Sınıf 1.Sınıf 4.Sınıf plan sunular testler İlköğretim 8.Sınıf soru bankası LYS Sorular 2.Sınıf e-okul belirli gün ve haftalar e okul paylaşım forumu KPSS fen bilgisi Deneme Sınavları Ücretsiz ingilizce zümreler İlköğretim İçin Kaynak Site SBS felsefe güncel bilgi rehberlik Birleştirilmiş sınıf güncel dersimiz Güncel Eğitim Kaliteli ve Güncel seminer çalışması

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI