Rehberlik İle İlgili Siteler

Kaliteliokullar.com

Kaliteliokullar.com

Toplam Hit:118
Sitenin amacı, kaliteli eğitim kurumlarını arayan öğrenci ve velilere rehberlik ederek; istedikleri türdeki kaliteli okullara ulaşmalarını kolaylaştırmaktır.
Sinav Sistemleri

Sinav Sistemleri

Toplam Hit:115
Ygs-Lys hazırlık dönemindeki öğrenciler için; bir eğitimci tarafından açılmış olan bir sitedir. Sitede, rehberliğin yanı sıra, soru çözümü ve meslek tanıtımları da yer almakta.
Yeni Rehberlik Sites

Yeni Rehberlik Sites

Toplam Hit:114
Yeni Rehberlik Sitesi, Rehberlik ,Sınavlara Hazırlananlar için çalışma yöntemleri, ders çalışma teknikleri, okul türleri, rehberlik hikayeleri.Okul planları, sınavlara hazırlık , pdr ,össi,ygs lys sınavları.
Hedef Başarı

Hedef Başarı

Toplam Hit:94
Rehberlik ve güncel eğitim haberleri sitesi
Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik Danışmanlık

Toplam Hit:93
Rehberlik ve psikolojik danışmanlık,özeleğitim, sunu ve döküman bankası,pdr öğrencileri ve mezunları, eğitim haber, ilginç resimler bölümleri bulunmaktadır.Öss,oks,alan seçimi,verimli ders çalışma,sınav kaygısı konularına ağırlık verilmektedir.
Yeni Rehberlik

Yeni Rehberlik

Toplam Hit:92
Bir rehber öğretmen eğitim öğretim hakkındaki bilgi ve güncel görüşlerden oluşan sitesi
Meslek Kariyer Eğitim

Meslek Kariyer Eğitim

Toplam Hit:88
Meslek tanıtımı,kariyer gelişimi,eğitim ve burs konulu site
ADA Eğitim ve P.D.

ADA Eğitim ve P.D.

Toplam Hit:87
Çocuk, ergen ve ailelerine yönelik eğitim ve psikolojik danışmanlık
Rehberlik web

Rehberlik web

Toplam Hit:87
Okul Rehberliği,Aktuel rehberlik,rehberlik hikayeleri,SBS,OKS,ÖSS,stresle başetme,çocuk gelişimi,aile iletişimi,bep planı örnekleri,zihin, hafıza geliştirme,zeka oyunları
Tarsus Rehberlik

Tarsus Rehberlik

Toplam Hit:86
rehberlik,özel eğitim,öss,oks
Ada Berard Aıt Eğt.ve Dan

Ada Berard Aıt Eğt.ve Dan

Toplam Hit:86
dikkat eksikliği,öğrenme güçlüğü,akademik başarıyı arttırma,sevmediği derslere odaklanma,unutkanlık,sınav başarısızlığını engelleme,zeki olmasına rağmen akademik başarısızlık işitsel entegrasyon algı eğitimi BERARD AIT merkezimizde uygulanmaktadır.
Gelişimdünyası

Gelişimdünyası

Toplam Hit:84
Site sizlere birçok eğitim makalesi ve de rehberlik yazıları sunuyor.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf Biyoloji ders matematik Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 5.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf Sorular 2.Sınıf 4.Sınıf 8.Sınıf testler sunular LYS e-okul rehberlik e okul soru bankası Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler velilere kaynak performans ödevleri fen bilgisi Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI