TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Artvin Anadolu Lisesi

Artvin Anadolu Lisesi

Toplam Hit:14
ARTVİN ANADOLU LİSESİ
Çarşamba Sağlık M.L.

Çarşamba Sağlık M.L.

Toplam Hit:16
Birkan Akbıyık, sağlık,eğitim,laboratuvar,dershaneler,sendikalar, sorubankası,sınav sonuçları,coğrafya
Türkce Zümresi

Türkce Zümresi

Toplam Hit:10
Türkçe Zümresinin Tek Adresi
TarihinTanıkları.Com

TarihinTanıkları.Com

Toplam Hit:2
Tarihin Tanıkları
Halil Yurtseven İ.O.

Halil Yurtseven İ.O.

Toplam Hit:8
Manisa Halil Yurtseven İlköğretim Okulu Sitesi
Hocalarim.com

Hocalarim.com

Toplam Hit:4
Türkiye’nin öğretmen, eğitimci ve profesör değerlendirme sitesi SEN DE HEMEN ARAMIZA KATIL, HOCALARINA NOT VER...
Değişim Sanat Akademisi

Değişim Sanat Akademisi

Toplam Hit:8
DOĞRU EĞİTİM DOĞRU BİR BAKIŞ AÇISI GEREKTİRİR. Amaç gördüğünü yapmak değildir. Formu ezberlemek değil form ile gerçek dünya arasında bağlantıyı kurmaktır. 1-Doğru Görmek ve Doğru Algılamak - Nasıl görmeliyiz? - Nasıl sorgulamalıyız? 2- Yöntem Uygulama ve Çözümleme - Oluşturulan bakış açısında yöntem ile çizime başlama. ( Konu ile ilgili daha detaylı, kapsamlı bilgi için eğitimcilerimizle görüşmeniz önerilir. ) EĞİTİM AŞAMASI ve KONULAR Temel Eğitim ile başlayacak olan eğitim sürecinde eğitim konuları ve aşamalar öğrencilerin seviyesine göre yönlendirilmektedir. Öğrenci çalışmaları her ay sonu eğitmenler tarafından birebir değerlendirilerek, öğrencinin aylık gelişim süreci analiz edilmektedir. Gerekli görüldüğü takdirde öğrencinin çalışma grubu veya saatlerinde değişiklik yapılmaktadır. GENEL YAKLAŞIMIMIZ Eğitim sürecinde asıl olan öğrencinin bakış açısını zenginleştirmektir. Somut kavramların yanı sıra soyut kavramları da güçlendirmektir. Sanat tarihi, günümüz modern sanatı ve endüstriyel yaşamı doğru yorumlamak ve aktarmak önemlidir. Söz konusu temel amacımız öğrencimizin gerek sınavlara hazırlık sürecinde desteklerken sonrası için de Üniversite ve iş yaşamında mesleki bir vizyon sahibi olmasına katkıda bulunmaktır. Öğrencilerimizin eğitim sürecinde genel kültür ve yönelecekleri mesleki alanla ilgili temel bilgileri edinmelerine yönelik oluşturulmuş bazı seminerler. - Bazı Seminer Konuları - Aşamalı olarak; Sanat Tarihi - Günümüz Çağdaş Normlar da Endüstriyel Yaşam ve Sanat. - Grafik Tasarım, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, Görsel İletişim gibi bölümlere yönelik Üniversite ve sonrası sektöre yönelik bilgi seminerleri. KAYIT KOŞULLARI ve ÖN DEĞERLENDİRME Eğitimlerimiz başlama zamanı ve seviyeye göre gruplar halinde verilmektedir. Grup kontenjanlarımız belirli kişi ile sınırlıdır. EĞİTİM BAŞLIKLARI TEMEL SANAT EĞİTİMİ
DüzceTEF

DüzceTEF

Toplam Hit:7
Düzce Teknik Eğitim Fakültesi Öğrenci Sitesi
Okul Öncesi Hikayeler

Okul Öncesi Hikayeler

Toplam Hit:6
Okul öncesi dönem çocukları düşünen etkinlikler ve hikayeler.
Tebesirtozu.net

Tebesirtozu.net

Toplam Hit:12
Sitemizde YDS, üniversiteye hazırlık ve KPSS ile ilgili doküman, konu anlatımı, ders anlatım videoları ve makalelere ulaşabilirsiniz.
Bakırköy TML

Bakırköy TML

Toplam Hit:6
Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi Öğrenci ve Mezun Birliği
Silgilikalem

Silgilikalem

Toplam Hit:23
Öğretmenlerin buluşma noktası. Yıllık Planlar, Ders Planları, idari evraklar gibi öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu tüm evraklar mevcuttur.
Teknolojinin Kalbi

Teknolojinin Kalbi

Toplam Hit:4
Teknoloji ve tasarım öğretmen ve öğrencilerine özel web sitesidir.
Denizli Pınarkent İÖO

Denizli Pınarkent İÖO

Toplam Hit:5
Denizli Merkez Pınarkent İlköğretim Okulu
Uzman Fizikçi

Uzman Fizikçi

Toplam Hit:22
Lise 1, 2, 3 ve 4. sınıf fizik dersleri, örnek soru çözümleri, video dersler, sunular, bilim adamları ve yaşama verdikleri şekil, gündemdeki konular, fiziğin teknolojideki yeri ve dahası ile bilgi birikimine katkıda bulunmaya çalışan bir site.
Yapı Ressamlığı

Yapı Ressamlığı

Toplam Hit:4
Meslek Lisesi ve Teknik Lise İnşaat, Yapı ve Yapı Ressamlığı öğrencilerinin yararlanabileceği bir kişisel site
Hisarcık A.İ.O.O

Hisarcık A.İ.O.O

Toplam Hit:5
Hisarcık ilköğretim Okulu ([Hisarcık/Kütahya)
A.Anadolu Lisesi

A.Anadolu Lisesi

Toplam Hit:9
Akçaabat Anadolu Lisesi Forumu
Etiketler: Eğitim egitim Ödev eğitim sitesi ders matematik Biyoloji Fizik Edebiyat 6.Sınıf Kimya 6sınıf plan YGS İlköğretim Sorular Öğretmenler KPSS üyeliksiz 1.Sınıf 4.Sınıf yıllık plan 5.Sınıf paylaşım forumu 2.Sınıf LYS testler sunular rehberlik soru bankası 8.Sınıf Ücretsiz SBS belirli gün ve haftalar güncel Deneme Sınavları velilere kaynak performans ödevleri fen bilgisi Özgür Ansiklopedi zümreler 3.Sınıf birleştirlmiş sınıf planları Güncel Eğitim eğitime kaynak performans görevi güncel bilgi Kaliteli ve Güncel sınıf dosyaları dosyaları indir

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI