TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

kozanfatihanadolulis

kozanfatihanadolulis

Toplam Hit:26
Geleceğinizin huzurlu adımları burada sağlamlaşır. başarı hep birlikte sevgi ve çalışma ile sonuça ulaşılan hedeftir.
Esenek eğitim merkezi

Esenek eğitim merkezi

Toplam Hit:167
Esenek Ltd. Şti. Yönetim Sistemleri, Laboratuvar ve Akreditasyonlar ile bu konulardaki eğitimler hakkında tecrübeli kişiler tarafından kurulmuştur. Temel kuruluş amacı bu tecrübe ve bilgi birikimini ilgili kuruluşlara ve firmalar aktararak ülkemiz reel sektörüne katkıda bulunmaktır. Esenek olarak yıllar boyunca oluşturduğumuz tecrübe ve ürettiğimiz bilgileri müşterilerimize aktarmaktır. Bu amaçla merkezimizi Konya olarak seçtik ve yapılandırdık. Sanayi ve hizmet sektörlerinin ihtiyaç duydukları pek çok eğitimi etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebildiğimize inanıyoruz. Eğitimlerimiz, temel olarak değer yaratma ve iyileştirme amacına yönelmiştir. Tüm eğitimlerimizden sonra bu amacımızın gerçekleştirme durumunu sorgulamaktayız. Tüm eğitimlerimiz eğitim hedeflerinin gerçekleştirildiğini belirlemek amacı ile değerlendirilmektedir. Bu nedenle hangi sektörde olursa olsun tüm kurum ve kuruluşlarımızın, kendi kapsamımızda olan konulardaki eğitimlerini gerçekleştirmeye talibiz. Eğitim ihtiyaçlarınızın karşılanması için iletişim düğmesindeki iletişim kanallarını kullanarak bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Türkiye'de ilk kez yönetim sistem ve denetçi eğitimleri konusunda tartışmasız en etkin kurum olan IRCA - International Register of Certificated Auditor, kendi tasarladığımız eğitimlere onay vermiştir. Bu onay sunduğumuz eğitimlerin, izlendiğini, denetlendiğini ve konusunda yeterli performansa sahip olduğunu ispatlayan bir onaydır. Eğitimlerimize katıldığınız zaman eğer aynı konudaki başka eğitimler ile karşılaştırma imkanı da bulursanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacağınızdan eminiz. Yönetim sistemleri konusundaki tüm eğitim ihtiyaçlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Bu konularda mutlaka iyi bir çözüm bulacağımızdan emin olmanızı isteriz.
Halil Nuri Eker

Halil Nuri Eker

Toplam Hit:164
uzman fizik öğretmeni Halil Nuri Ekerin fizik ve kişisel sitesidir...
Atkml.Org

Atkml.Org

Toplam Hit:38
Tapu Kadastro Meslek Lisesi Mezunları Sitesi
nesrin öğretmenim

nesrin öğretmenim

Toplam Hit:183
eğitim hakkında herşey
Sınıf Öğretmenliği Paylaş

Sınıf Öğretmenliği Paylaş

Toplam Hit:174
Yıllık ve Günlük Planlar, Etkinlikler, Eğitim Müfredatları ile sınıf öğretmenleri için kaynak bir site
Alaplıeml.K12.Tr

Alaplıeml.K12.Tr

Toplam Hit:187
ALAPLI İMKB ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ Web Sayfası
Dini Kitap,Kuranı Kerim

Dini Kitap,Kuranı Kerim

Toplam Hit:30
Her türlü Dini ve İslami Kitaplar,Kuranı Kerim,Mealli Kuranı Kerimler,Hediyelik Eşyalar,Poster Panolar,
Www.madalya-kupa.com

Www.madalya-kupa.com

Toplam Hit:140
Sevgili öğretmenim, www.madalya-kupa.com sitesi olarak,Türkiye'nin dört bir tarafına gönderdiğimiz okuma bayramı madalyası,plaket,rozet ve kupalarla öğrencilerinizin motivasyonunu arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de okulunuzda yaptığınız etkinlikler sonucu başarılı olan öğrencilerinizi,motive edici ürünler almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz. Zengin çeşit,kaliteli malzeme,hızlı kargo seçeneğiyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Bakanlık Denetçisi

Bakanlık Denetçisi

Toplam Hit:112
Eğitim Denetcileri
Business School language

Business School language

Toplam Hit:143
Business School yabancı dil eğitim merkezi uluslar arası standartlarda eğitim veren, sertifikası tüm dünyada kabul gören bir kurumdur. İngilizce eğitim sonunda öğrencisini yurt dışında dil okuluna gönderen ve aynı zamanda yurt dışında iş bulup kurs ücreti dahil tüm masraflarını amorti etmesini sağlayan bir kurumdur. İngilizce, almanca, rusça, fransızca, ispanyolca, yabancılara Türkçe, hollandaca alanlarında eğitim verilmektedir. Kadıköy, beşiktaş, eminönü, karaköy, taksim, beyoğlu, osmanbey, şişli, mecidiyeköy, avcılar, bakırköy, maltepe, kartal, ümraniye,üsküdar, beykoz, pendik, ve tuzla ilçelerinden kolayca ulaşımı vardır.
Türkçe Eğitimi Forumu

Türkçe Eğitimi Forumu

Toplam Hit:163
Türkçe ve Edebiyat için Kaynak Forum
Şalpazarı Atatürk İ.O.

Şalpazarı Atatürk İ.O.

Toplam Hit:42
Okulumuz Trabzon'un şirin ilçelerinden biri olan Şalpazarı'nda bulunmaktadır.
Ygs-lys Ve Lise Düzeyinde

Ygs-lys Ve Lise Düzeyinde

Toplam Hit:287
lisede okuyan ve üniversiteye hazırlananlar için özellikle sayısal dersler alanında kaçırılmayacak bir site.
ATA Yurtdışı Eğitim

ATA Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:267
ATA Yurtdışı eğitim, work and travel, dil okulu, yaz okulları, üniversite yerleştirme, H2B vizesi, sertifika, work and holiday ve staj hizmetleri sunar.
Gümüşhane Fen L.

Gümüşhane Fen L.

Toplam Hit:42
Gümüşhane Merkez Gümüşhane Fen Lisesi Web Sitesi
Zonguldak Karaelmas

Zonguldak Karaelmas

Toplam Hit:52
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi
Zezencay

Zezencay

Toplam Hit:185
Bilgisayar Destekli Eğitim ve Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenleri mesleki deneyimleri...
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Edebiyat Biyoloji Ödev ders Kimya matematik yıllık plan Öğretmenler Fizik Ücretsiz YGS 6.Sınıf 6sınıf plan KPSS 1.Sınıf 8.Sınıf sunular paylaşım forumu İlköğretim ingilizce 4.Sınıf 3.Sınıf soru bankası LYS rehberlik Deneme Sınavları e-okul e okul testler üyeliksiz Sorular 5.Sınıf güncel 2.Sınıf SBS fen bilgisi performans ödevleri dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI