TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

İngilizce Hazır Ders Havuzu

İngilizce Hazır Ders Havuzu

Toplam Hit:79
İngilizce öğretmenlerinin bedava hazır ders indirebilecekleri bir paylaşım sitesi.
Şirinlerim

Şirinlerim

Toplam Hit:93
Ders etkinlikleri, konu anlatımları,planlar ve slaytlar
İzmir Ege Lisan ve B

İzmir Ege Lisan ve B

Toplam Hit:106
1982 yılından beri İzmir’de İzmir’in merkezinde İzmirlilere yabancı dil ve bilgisayar eğitimi veren köklü eğitim kuruluşu Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi, 2010 yılı itibari ile yenilenen mekanı, yönetim ve idari kadrosu ile yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray Group bünyesine katıldı. Ana konusu yabancı dil eğitimi ve bilgisayar olan eğitim kurumumuz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yurtdışında ödül almış ve ortalama 1 milyon dünya öğrencisi tarafından tercih edilen multimedya destekli direkt metod ile profesyonel yabancı ve Türk öğretmenlerle İngilizce, Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danimarkaca, Farsça, Filipince (Tagalog), Fransızca, Galce, Hollandaca (Flemenkçe), İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Svahili, Taylandca, Vietnamca, Yunanca ve yabancılar için Türkçe kursu da dahil olmak üzere tek merkezde toplam 25 dilde eğitim verebilen Türkiye’deki ender dil okullarından biridir. Okulumuz aynı zamanda TOEFL, KPDS, ÜDS, TOEIC, IELTS hazırlık atlama (Proficiency) gibi ulusal ve uluslararası yabancı dil sınav hazırlık programlarında yurtdışı ile tam entegrasyona sahip yoğun müfredatı sayesinde yüksek başarı oranı yakalıyor. Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi, aynı zamanda teknoloji merkezidir. Okulumuzun sahip olduğu bilgisayar laboratuarlarında alanında uzman ve üstün saha deneyimi olan kadrolu eğitmenlerimizle en son teknoloji 22” led lcd widescreen grafik monitörler, workstationlar ve projeksiyonlu sınıflarda uygulamalı PHP, ASP, JavaScript, Delphi, mSQL, VisualBasic, Html, MEB onaylı bilgisayar işletmenlik, grafik tasarım, web tasarım, on parmak klavye, 3D Studio Max, AutoCad, Netsis, Cinema 4D, Solid Works, E-Ticaret, MCSE, MCPD, MCITP, CCNA, CCNP, CCDP, Maya, Archicad, Artlantis gibi temelden ileri düzeye kadar yoğun bilgisayar eğitimleri verilmektedir. Kariyerine eğitim aldığı alanda devam etmek isteyen kursiyerlerine uzun yıllar bağlantıda bulunduğu kurum ve kuruluşlara öğrencilerini yerleştirerek iş olanakları sağlayan kurumumuz bu alanda da haklı bir üne sahiptir. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi 1 lisan 1 insan sloganı ile geleceğin iş dünyasına geleceğin bireylerini de yetiştiriyor. Yurtdışı eğitim birimi ile yaz okullarından üniversiteye, staj programlarından, uluslararası değişim programlarına kadar her türlü yurtdışı eğitim programını 1989’dan beri süregelen engin deneyimini kursiyerleri ile yenilenmiş mekânında paylaşıyor. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezinin sizlere sunduğu kaliteli eğitim ve olanaklardan bugün yararlanmanız için sizleri İzmir Konak Pier karşısında bulunan okulumuza davet ediyoruz.
Ödevciler.Com

Ödevciler.Com

Toplam Hit:164
Ödev Sipariş Sitesi
Diyarbakır Fen L.

Diyarbakır Fen L.

Toplam Hit:16
Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Web Sitesi
Edremit Eğitim Gönüllüleri

Edremit Eğitim Gönüllüleri

Toplam Hit:88
Eğitim amacımız Her zaman her yerde her yaş grubuna sürekli eğitim olanağı sağlamak ve başarılı, özgüvenli bireyler yetiştirmektir.
BeyazBulut Çocuk Ülkesi

BeyazBulut Çocuk Ülkesi

Toplam Hit:27
BeyazBulut Çocuk Ülkesi'nde birbirinden keyifli masallar, şiirler, denemeler, oyunlar, espriler ve eğlenceli bir sürü bölüm var.
Eğitim-Sitesi.Com

Eğitim-Sitesi.Com

Toplam Hit:98
Eğitim öğretim için kaynak dosyalar okul öncesi ilköğretim ortaöğretim üniversite kaynaklar soru etkinlik ödev plan
Ayrancıçpl.Com

Ayrancıçpl.Com

Toplam Hit:43
Ayrancı çok programlı lisesi web sitesi
İnteraktif Geometri

İnteraktif Geometri

Toplam Hit:67
Geometri Öğretmenlerine yönelik interaktif uygulamaların olduğu bir site.
Doğanhisar EML

Doğanhisar EML

Toplam Hit:15
Doganhisar Endüstri Meslek Lisesi
Çorum  Seydim İ.O.

Çorum Seydim İ.O.

Toplam Hit:24
Çorum Merkeze bağlı Seydim Beldesinde bulunan şirin bir ilköğretim okulu
Adıyaman Kız Teknik L.

Adıyaman Kız Teknik L.

Toplam Hit:20
meslek lisesi adıyaman
Kırmızı Karanfil

Kırmızı Karanfil

Toplam Hit:12
Şair Mustafa ÖZDEMİR in resmi web sitesidir
Balıkesir Yurtlar

Balıkesir Yurtlar

Toplam Hit:24
Türkiye Cumhuriyeti M.E.B özel yüksek öğrenim yurdu PEMBE KÖŞK 2'nin inşasına 2010 yılında başlanmıştır. Kısa süre içerisinde inşası, resmî ve idarî işlemleri tamamlanmış ve 2010 - 2011 döneminde faaliyete geçmiştir.
Ayvalık A. Meslek EML

Ayvalık A. Meslek EML

Toplam Hit:10
Tuncay Mertli tarafından hazırlanan Ayvalık Endüstri Meslek Lisesini Tanıtan Resmi İnternet sitesi
Eğitici Formatör

Eğitici Formatör

Toplam Hit:79
Eğitimciler için paylaşım ve etkileşim forumu.Eğitime yönelik her türlü materyal paylaşımı.
Matfiz

Matfiz

Toplam Hit:128
Çözümlü matematik ve fizik problemleri
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev Biyoloji 6.Sınıf matematik ders 6sınıf Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS üyeliksiz 1.Sınıf 5.Sınıf Sorular sunular 4.Sınıf 2.Sınıf 8.Sınıf testler LYS e-okul rehberlik e okul soru bankası 3.Sınıf Ücretsiz Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi eğitime kaynak Güncel Eğitim Özgür Ansiklopedi güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI