TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Online ingilizce

Online ingilizce

Toplam Hit:35
Online ingilizcede dünya lideri.
Bahçeşehir

Bahçeşehir

Toplam Hit:36
Bahçeşehir Üniversitesi
Öğretmene Haber

Öğretmene Haber

Toplam Hit:7
Öğretmeni Haberdar ediyoruz...
Ahmet Hoca

Ahmet Hoca

Toplam Hit:15
Öğretmen Sitesi
altın çınar etüd eğitim

altın çınar etüd eğitim

Toplam Hit:60
2008 de kurulan etüt merkezimiz, ANKARA- PURSAKLARDA hizmet vermektedir. etüt merkezimiz ilköğretim öğrencilerine yöneliktir. öğrenciler hafta içi okul dışındaki vakitlerini etüt te geçirirler. bütün ödevler- performans ödevleri burda yapılır. özellikle çalışan anne babalar tercih etmektedir.
EgitimAL.com

EgitimAL.com

Toplam Hit:47
egitimAL.com Türkiye'nin ilk ve tek online eğitim danışmanlık platformudur. eğitimAL.com'da ziyaretçiler yurtdışı ve yurtiçi eğitim seçeneklerine ulaşabilir, eğitim programlarını birbirleri ile karşılaştırabilir, kayıt olabilir ve ödeme yapabilirler. Ziyaretçiler eğitimAL.com üzerinden eğitim danışmanları ile görüşebilir, eğitim programları hakkında daha detaylı bilgi alabilirler. eğitimAL.com başvuru, kayıt, vize danışmanlık, konaklama ayarlanması, hava alanı transferi, yurtdışı sağlık sigortası gibi hizmetleri ücret almadan sunmaktadır. eğitimAL.com üzerinde dil okulları, sertifikalı eğitimler, üniversitelerin lisans ve yüksek lisans programları ie kültürel değişim ve staj programlarına ulaşabilirsiniz.
AmatörceEdebiyat

AmatörceEdebiyat

Toplam Hit:54
Amatörce Edebiyat Sitesi
Sanaldersler.Com

Sanaldersler.Com

Toplam Hit:75
Öss ye hazırlık matematik dersleri
BilgiEğitim.Com

BilgiEğitim.Com

Toplam Hit:58
Bilgi Teknolojileri Bilgisayar Kursu
Ehliyet Sınavına Hazırlık

Ehliyet Sınavına Hazırlık

Toplam Hit:24
Ehliyet Almak artik daha kolay
İstanbul Lisan Merkezi

İstanbul Lisan Merkezi

Toplam Hit:118
Yurt dışı eğitim danışmanlığı, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Rusça... Online Seviye tespit sınavı olabilirsiniz
Ankara Güvenlik

Ankara Güvenlik

Toplam Hit:154
özel güvenlik, güvenlik görevlisi, özel güvenlik eğitimi, güvenlik görevlisi eğitimi, ankara güvenlik
Esenek eğitim merkezi

Esenek eğitim merkezi

Toplam Hit:61
Esenek Ltd. Şti. Yönetim Sistemleri, Laboratuvar ve Akreditasyonlar ile bu konulardaki eğitimler hakkında tecrübeli kişiler tarafından kurulmuştur. Temel kuruluş amacı bu tecrübe ve bilgi birikimini ilgili kuruluşlara ve firmalar aktararak ülkemiz reel sektörüne katkıda bulunmaktır. Esenek olarak yıllar boyunca oluşturduğumuz tecrübe ve ürettiğimiz bilgileri müşterilerimize aktarmaktır. Bu amaçla merkezimizi Konya olarak seçtik ve yapılandırdık. Sanayi ve hizmet sektörlerinin ihtiyaç duydukları pek çok eğitimi etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirebildiğimize inanıyoruz. Eğitimlerimiz, temel olarak değer yaratma ve iyileştirme amacına yönelmiştir. Tüm eğitimlerimizden sonra bu amacımızın gerçekleştirme durumunu sorgulamaktayız. Tüm eğitimlerimiz eğitim hedeflerinin gerçekleştirildiğini belirlemek amacı ile değerlendirilmektedir. Bu nedenle hangi sektörde olursa olsun tüm kurum ve kuruluşlarımızın, kendi kapsamımızda olan konulardaki eğitimlerini gerçekleştirmeye talibiz. Eğitim ihtiyaçlarınızın karşılanması için iletişim düğmesindeki iletişim kanallarını kullanarak bizleri aramaktan çekinmeyiniz. Türkiye'de ilk kez yönetim sistem ve denetçi eğitimleri konusunda tartışmasız en etkin kurum olan IRCA - International Register of Certificated Auditor, kendi tasarladığımız eğitimlere onay vermiştir. Bu onay sunduğumuz eğitimlerin, izlendiğini, denetlendiğini ve konusunda yeterli performansa sahip olduğunu ispatlayan bir onaydır. Eğitimlerimize katıldığınız zaman eğer aynı konudaki başka eğitimler ile karşılaştırma imkanı da bulursanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacağınızdan eminiz. Yönetim sistemleri konusundaki tüm eğitim ihtiyaçlarınızı bizlere bildirebilirsiniz. Bu konularda mutlaka iyi bir çözüm bulacağımızdan emin olmanızı isteriz.
Hocatut.Com

Hocatut.Com

Toplam Hit:8
Özel Hoca tutabileceğiniz bir site
Bafratsoio.com

Bafratsoio.com

Toplam Hit:48
Bafra Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu
EğitimNeferleri

EğitimNeferleri

Toplam Hit:38
Bütün öğetmenlere yçnelik, genel forum sitesi.
Teknoloji tasarım

Teknoloji tasarım

Toplam Hit:12
teknoloji tasarım ,bilim ve teknoloji adına herşey
Fen Öğretmeniyiz Biz

Fen Öğretmeniyiz Biz

Toplam Hit:58
Fen ve Teknoloji ( Fen Bilimleri ) Dersi Kaynak Sitesi
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Fizik YGS Edebiyat matematik Kimya 6.Sınıf 6sınıf Öğretmenler plan KPSS yıllık plan LYS 1.Sınıf paylaşım forumu ingilizce İlköğretim sunular 4.Sınıf rehberlik e-okul e okul Ücretsiz soru bankası üyeliksiz Deneme Sınavları 3.Sınıf performans ödevleri testler Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf fen bilgisi SBS dersimiz 7.Sınıf 8.Sınıf Güncel Eğitim İlköğretim İçin Kaynak Site güncel Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI