TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Sprachcaffe Languages Plu

Sprachcaffe Languages Plu

Toplam Hit:105
Sprachcaffe, dünya çapında 31 farklı dil okulunda, 7 farklı dilde dil eğitimi veren oldukça köklü bir kurumdur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her seviyede ve türde sunduğumuz dil eğitim programlarımız, herkes için uygun seçenekler sunmaktadır. 25 yıldan uzun süredir dil kursları alanında hizmet veren bir kurum olarak, dil kursu öğrencilerimize diledikleri dilde eğitimi, o dilin konuşulduğu ülkede sunarak, öğrencilerimizin yeni bir dil öğrenirken, farklı kültürleri keşfetmelerini de amaç edindik.
www.endermatematik

www.endermatematik

Toplam Hit:106
Öğrencilerin zevkle oynayacağı oyunlar ve matematik flashları.Ayrıca öğretmen arkadaşlarımın faydalanacağı akıllı tahta sunumları.(smartboard)
Gebze Y.T. Enstitüsü

Gebze Y.T. Enstitüsü

Toplam Hit:43
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Egitimhane.biz

Egitimhane.biz

Toplam Hit:80
memurlar,haberler,sınavlar,dökümanlar,videolar,belgeler
Yozgat ateml

Yozgat ateml

Toplam Hit:19
yozgat merkez atatürk teknik ve endüstri meslek lisesi ankara yolu 24.km organize sanayi içi 0354 558 11 63 970897@meb.k12.tr
Ehliyet Sınavına Çalışma

Ehliyet Sınavına Çalışma

Toplam Hit:112
"Ehliyet almanın en kolay yolu!" sloganıyla yola çıktığımız bir proje olarak; web sitemiz üzerinden her türlü ehliyet sınıfı için; konu anlatımları (ders notları, videolu dersler), siz değerli ehliyet sınavı adayları için özel olarak hazırladığımız ve Türkiye'de İLK ve TEK olma özelliğine sahip; online ehliyet sınavı deneme testlerimizde bulunan binlerce farklı soruyu çözerek ehliyet sınavı teorik sınavından en yüksek başarıyı çok kolay bir şekilde elde edeceksiniz! Sizler için hazırladığımız online ehliyet sınavı deneme testlerimiz gerçek sınavın birebir aynısıdır, üstelik zamana karşı yarışın ve başarınızı katbekat artırın! Ayrıca web sitemiz üzerinden ehliyet sınavı hakkında sizler için faydalı bilgiler, Ehliyet Sınav Tarihleri, Ehliyet Sınav Yerleri ve Ehliyet Sınav Sonuçları gibi bilgileri online olarak sorgulayabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Tabi ki de hayır! Yine web sitemizdeki, Türkiye Sürücü Kursları Rehberi üzerinden; Türkiye genelindeki binlerce sürücü kurslarına ulaşabilirsiniz. Size en yakın sürücü kursunu bulabilir, sürücü kursu hakkında bilgiler edinebilir ve sürücü kursu hakkında yapılan yorumlarına göre sürücü kursu seçiminizi en iyi bir şekilde yapabilirsiniz.
Aysın Rafet Ataç İ.Ö.O

Aysın Rafet Ataç İ.Ö.O

Toplam Hit:20
Gümüşhane Aysın Rafet Ataç llköğretim Okulu resmi Sitesi
Ankara Fizik Özel Ders

Ankara Fizik Özel Ders

Toplam Hit:125
Sınavlarda başarı sağlamak için,eksiklerinizi kapatmanız çok önemlidir. Özel ders hizmetimiz sayesinde, başarıya ulaşmanız garantidir. Sınavlara çok az bir zaman mı kaldı? Acilen eksiklerinizi kapatmaya ihtiyacınız mı var? Acil Özel Ders alarak, hızlı bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.
Aydın Fen L.

Aydın Fen L.

Toplam Hit:51
Aydın Merkez Aydın Fen Lisesi Web Sitesi
Aksaray İMKB SBL

Aksaray İMKB SBL

Toplam Hit:46
Aksaray İMKB Sosyal Bilimler Lisesi - www.aksaraysbl.k12.tr
Canlarım12345

Canlarım12345

Toplam Hit:831
Eğitim öğretim etkinlik ve çalışmalarının paylaşıldığı sınıf sitesi.
Pdr.Org.Tr

Pdr.Org.Tr

Toplam Hit:235
Türk Psikolojik Danisma ve Rehberlik Dernegi Web Sitesi
Conquer English

Conquer English

Toplam Hit:94
İngilizce eğitimi üzerine geniş kaynak ve uzman hocalarımızla interaktif bir paylaşım yaşaya bilceğiniz bir site.
Kocaeli Yurt

Kocaeli Yurt

Toplam Hit:48
Kocaeli'nin en şirin öğrenci yurtları
Meraklısına.Com

Meraklısına.Com

Toplam Hit:158
Matematik bilgilerine ulaşabilirsiniz
Notbul

Notbul

Toplam Hit:98
üniversite ders notları paylaşım platformu
Hoca.Com

Hoca.Com

Toplam Hit:107
Hoca öğretmen eğitim eğitmen öğrenci ogretmen kurs dersane dershane egitim kurslar
Kampustr.Net

Kampustr.Net

Toplam Hit:20
Sanal Kampüs
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji ders Ödev Edebiyat Fizik matematik Ücretsiz paylaşım forumu Kimya YGS 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan plan Öğretmenler KPSS 4.Sınıf 1.Sınıf ingilizce İlköğretim 8.Sınıf 3.Sınıf rehberlik LYS e-okul e okul soru bankası sunular üyeliksiz testler Deneme Sınavları Sorular 2.Sınıf 5.Sınıf SBS performans ödevleri güncel fen bilgisi dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak belirli gün ve haftalar İlköğretim İçin Kaynak Site Kaliteli ve Güncel eğitime kaynak

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI