TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Uzman Öğretmenler

Uzman Öğretmenler

Toplam Hit:39
Eğitimde paylaşımın yeni adresi
Gülenyüz Yayınları

Gülenyüz Yayınları

Toplam Hit:37
NE YAPMAK İSTİYORUZ Kendi alanımızdaki gelişmeleri, ihtiyaçları iyi gözlemlemiş,deneyim kazanmış girişim ve emek sahiplerini edebiyat hayatına kazandırmak.
YurtTube

YurtTube

Toplam Hit:9
yükseköğrenim gençliğine yurt bulmada ve burs,kredi sorunlarında yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.
Bilgisayar Bilişim

Bilgisayar Bilişim

Toplam Hit:28
Bilgisayar video dersleri ve güvenlik linux
www.royalakademi.com

www.royalakademi.com

Toplam Hit:35
Bilginin ve iletişimin hızla arttığı günümüz dünyasında, küreselleşme sürecinde pazar kavramı, artık bütün dünya’yı kapsamaktadır. Dünya ticaretinin yapısını iyi kavrayabilmek, geleceğin anahtarını da elde tutmak demektir.Bunun bilincinde olan kurumumuz, interneti en etkin bir şekilde kullanımını sağlayarak, uluslararası ve ülke hedef pazarlarını araştırmak, ileri düzeyde en kaliteli eğitimi, uygulamaya dönük ve sonuç odaklı olarak vermeyi amaç edinmiştir. Dış ticaret operasyonunun gerçekleşmesinde gerekli bilgilerin öğretilmesinin yanında fark yaratan, hızlı ve yaratıcı düşünme yeteneğinin ortaya çıkarılması, olaylar karşısında karar verme, nasıl kazanacağını öğrenme en kolay ve pratik bir şekilde kursiyerlerimize gösterilmektedir. Yeni fikirlerin, projelerin desteklediği, güçlü öğretim kadrosunun birebir iletişim kurduğu, ileri teknolojik alt yapıyla desteklenen birebir eğitimci ile yapılan eğitimler kursiyerlerimizi başarıya götürmektedir. Sonuç olarak; Eğer hedefiniz varsa, başarılı olmaya odaklandıysanız ve geleceğe ait hayalleriniz varsa sizi bekliyoruz gelin birlikte başaralım.
DersRehberi.Com

DersRehberi.Com

Toplam Hit:44
En kapsamlı özel ders sitesi
Antalya İstiklal İ.O.

Antalya İstiklal İ.O.

Toplam Hit:16
Okulumuz Antalya
Türkiyenin eğitim defteri

Türkiyenin eğitim defteri

Toplam Hit:63
Türkiye'nin Eğitim Defteri yg lys kpss pmyo aof dgs vs konu anlatımı testler deneme sınavlar videolu anlatım
Türkçe Eğitim

Türkçe Eğitim

Toplam Hit:36
Türkçe Dilbilgisi
Sincan Fatih Anadolu

Sincan Fatih Anadolu

Toplam Hit:37
milli eğitim bakanlığına bağlı resmi anadolu lisesidi. ankara ili sincan ilçesindedir.
EkremSevil.Com

EkremSevil.Com

Toplam Hit:48
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersi Ödev Sitesi-program-felsefe-mp3
Kolayfizik.Com

Kolayfizik.Com

Toplam Hit:55
Online Fizik Kaynağınız
Piripaşa İ.O.

Piripaşa İ.O.

Toplam Hit:36
Piripaşa İlköğretim Okulu Beyoğlu İstanbul
Satış Eğitimi

Satış Eğitimi

Toplam Hit:35
Çalıştığımız firmalar ile uzun soluklu işbirlikleri kurmak, değişen iş yapış modelleri ve dünyada yükselen iş değerleri doğrultusunda, geleceğin şirket ve yönetim yapılarının daha sağlıklı ve verimli kurulmasına destek olabilmek için geniş kapsamlı eğitim hizmetleri sunmaktayız. Düzenlediğimiz bilgilendirme toplantıları ve programlarla kişilerin gelişimine katkıda bulunurken, aynı zamanda katıldıkları programı ve genel anlamda eğitimi sevdirmek ve bu süreci keyif alarak geçirmelerini sağlamaktır. Kurumların ve bireylerin yönetim ve gelişim süreçlerinde ölçülebilir etkinlik ve kullanılabilir yararlılık sağlayan
ZülfikarForum

ZülfikarForum

Toplam Hit:38
Eğitim ve Öğretmen Forumu
Bilecik Osmaneli ÇPL

Bilecik Osmaneli ÇPL

Toplam Hit:45
forum,üniversiteye hazırlık konuları,rehberlik sitesi ve izcilik sitesini içinde barındıran geniş kapsamlı bir site
Adobe Eğitim

Adobe Eğitim

Toplam Hit:42
Adobeegitim.com Türk Adobe Kullanıcılarına Adobe programları üzerine dersler, haberler, makaleler ve forum hizmeti sunan bir son kullanıcı sitesidir. Sitemiz kullanıcılarına sık kullanılan dosyaların paylaşıldığı paylaşım bölümü, aralarında konuşup kaynaşmalarını sağlayacakları sohbet bölümü, web sitelerini tanıtabilecekleri bir PR5 toplist hizmeti gibi çeşitli ek özellikler de sunmaktadır.
Zonguldak RAM

Zonguldak RAM

Toplam Hit:34
Zonguldak Rehberlik ve Araştırma Merkezi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi matematik ders Biyoloji Edebiyat 6.Sınıf 6sınıf Kimya YGS Fizik 3.Sınıf Ödev üyeliksiz yıllık plan Öğretmenler 5.Sınıf 1.Sınıf 4.Sınıf plan sunular İlköğretim testler 8.Sınıf soru bankası LYS Sorular 2.Sınıf e-okul belirli gün ve haftalar e okul paylaşım forumu KPSS fen bilgisi Deneme Sınavları Ücretsiz ingilizce zümreler SBS İlköğretim İçin Kaynak Site felsefe güncel bilgi rehberlik Birleştirilmiş sınıf güncel dersimiz Güncel Eğitim Kaliteli ve Güncel seminer çalışması

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI