TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

eğitim fm

eğitim fm

Toplam Hit:60
egitimfm.com bir kişisel gelişim ve bilgi paylaşım sitesidir. Misyonumuz; eğitimin bu kadar pahalı olduğu ülkemizde , sadece insanların bildiklerini paylaşarak öğrenmeyi kolaylaştırmaktır.
Yapı Ressamlığı

Yapı Ressamlığı

Toplam Hit:22
Meslek Lisesi ve Teknik Lise İnşaat, Yapı ve Yapı Ressamlığı öğrencilerinin yararlanabileceği bir kişisel site
Aile ve Tüketici Bilimleri

Aile ve Tüketici Bilimleri

Toplam Hit:67
Aile ve Tüketici Bilimleri Alanı Haber ve Kaynak Sitesi'nin kuruluş amacı, biz alan öğretmenlerine öğretmenliklerinde ve adaylık dönemlerinde alanları ile ilgili her türlü haber, belge, döküman vb.leri sunarak tüm öğretmenlerin ve adayların güncellenmesini sağlamak ve ortak bir paylaşım ağı oluşturmak amacıyla kurulmuştur.
Mehmet Gök

Mehmet Gök

Toplam Hit:406
Sınıf öğretmenleri için eğitim sitesi
Akıllı Okul

Akıllı Okul

Toplam Hit:5
Akıllı Okullar Villa, Stüdyo ve Tematik konseptte Ankara
Tuğbay Teknik Eğitim

Tuğbay Teknik Eğitim

Toplam Hit:66
Mesleki ve Teknik Eğitim veren Özel Milli Eğitim Onaylı dır
İngiltere'de eğitim

İngiltere'de eğitim

Toplam Hit:12
"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir.
egitiyor.com

egitiyor.com

Toplam Hit:97
Milli eğitim,iş ilanları,akademik personel ilanları,sınav duyuruları,sınav soruları,ÖSS,LGS,LYS,ALES,KPSS,KPDS,SBS,OKS,PYBS,TUS,banka sınavları,banka sınav soruları,iş bankası,vakıflar bankası,halkbank, ziraat bankası,kurum sınavları,kariyer sınavları,staj,yurtdışı sınavları,yurtdışı staj,sözleşmeli personel,sözleşmeli öğretmen,sözleşmeli memur,memur alımları,memurluk sınavları
Güneşinyüzü

Güneşinyüzü

Toplam Hit:75
yeni eğitim sitesi
altın çınar etüd eğitim

altın çınar etüd eğitim

Toplam Hit:57
2008 de kurulan etüt merkezimiz, ANKARA- PURSAKLARDA hizmet vermektedir. etüt merkezimiz ilköğretim öğrencilerine yöneliktir. öğrenciler hafta içi okul dışındaki vakitlerini etüt te geçirirler. bütün ödevler- performans ödevleri burda yapılır. özellikle çalışan anne babalar tercih etmektedir.
Matematikciyiz

Matematikciyiz

Toplam Hit:66
Kpss, Öss, Ales, Matematik ve genel kültür anlatım ve videolu dersler
Sınav Sitem

Sınav Sitem

Toplam Hit:66
Online testler çözerek sınavlara hazırlanabileceğiniz ders çalışma platformu.
Hürriyet İ.O.

Hürriyet İ.O.

Toplam Hit:83
hürriyet ilköğretim okulu planlar programlar oyun afyonkarahisar zümreler eğitsel kulüpler belirli günler
Çocuklar İçin İngilizce

Çocuklar İçin İngilizce

Toplam Hit:89
Çocukların ingilizce eğitiminde kullanılabilecek görsel kaynak sitesi. Şarkılar, klipler, hikayeler, animasyonlar ve daha nicesi.
Isparta Spor Lisesi

Isparta Spor Lisesi

Toplam Hit:6
Isparta Spor Lisesi resmi sitesi
Tasarı Eğitim Kurumları

Tasarı Eğitim Kurumları

Toplam Hit:126
dgs,açıköğretim,kpss,les kurs,yayın ve ücretsiz deneme sınavları
Kirazpınar İ.Ö.O.

Kirazpınar İ.Ö.O.

Toplam Hit:50
Kirazpınar İlköğretim Okulu
Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:48
OPTİMA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1991 yılından bu yana yurtdışında eğitim konusunda hizmet vermektedir ve bu alanda Türkiye’nin en önde gelen kuruluşlarındandır. Uzun süreli geçmişi, temsilciliğini yapmakta olduğu okulların sayısı, kalitesi ve yurtdışına gönderdiği öğrencilerin oranının yüksek oluşu bu önde gelişin nedenleri arasındadır. Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak çok iyi biliyoruz ki bir danışmanlık kuruluşunun sağladığı avantajlar, uyguladığı kampanyalar ne olursa olsun öncelik o danışmanlık kuruluşunun Deneyimi, Birikimi, Sorumluluğu ve Güvenilirliği’dir. Ve hiç şüphesiz tüm bunlar Biz Böyleyiz denilerek geçiştirilecek iddialar değildir. Yurtdışındaki dil okullarından sertifika/diploma programlarına, üniversite eğitiminden staj imkanına kadar geniş yelpazedeki eğitim seçenekleri Optima Yurtdışı Eğitimin faaliyet alanına girmektedir. Optima, yurtdışı eğitim kapsamına giren hemen her konuda binlerle ifade edilen sayıda eğitim kuruluşunun temsilciliğini yürütmektedir. Optima Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, okullar hakkında bilgilendirme aşamasından, okul seçiminiz, kayıt, vize işlemleriniz, yurtdışına çıkışınız, yurtdışındaki eğitim süreciniz ve Türkiye’ye dönüşünüze kadar tüm süreçlerde sizin yanınızdadır. Ve tüm bunları herhangi bir danışmanlık ücreti almadan yapmaktadır
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders matematik Biyoloji Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim Öğretmenler paylaşım forumu 5.Sınıf KPSS üyeliksiz yıllık plan Sorular 2.Sınıf 1.Sınıf 4.Sınıf testler 8.Sınıf sunular LYS soru bankası rehberlik e-okul e okul Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf belirli gün ve haftalar SBS güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim fen bilgisi birleştirlmiş sınıf planları güncel bilgi performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI