TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Analiz Yayınları

Analiz Yayınları

Toplam Hit:21
Kaynak kitaplar, sınav ve yardımcı materyal
Merkez İlköğretim Okulu

Merkez İlköğretim Okulu

Toplam Hit:94
Yenipazar Merkez İlköğretim Okulu Web Sitesi
İngilizce Özel Ders

İngilizce Özel Ders

Toplam Hit:94
Sizde yüzlerce öğrencilerimizin ulastigi hedefe ulaşmanın mutluluğunu yakalayin. Her seviyede ingilizce özel ders icin bizimle iletisime gecebilirsiniz. 14 Yillik Tecrübemizden yaralaniniz.
Derskurdu.com

Derskurdu.com

Toplam Hit:121
Sitemizde konu anlatımları,slaytlar,testler,çalışma kağıtları,ders notları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
hakanogretmen.com

hakanogretmen.com

Toplam Hit:129
Öğretmen ve öğrenciler için kaynak site.
Bucak A.T. Fen L.

Bucak A.T. Fen L.

Toplam Hit:24
Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Web Sitesi
Parmağımın Ucunda!

Parmağımın Ucunda!

Toplam Hit:96
parmagiminucunda.com sizlere tablet ve akıllı tahtalar için ders paketleri sunar. Modüller halinde hazırlanmış olan ders paketleri ile tabletlerinizin içi dolu dolu olacak!
Özgür Ansiklopedi

Özgür Ansiklopedi

Toplam Hit:114
Özgür Ansiklopedi ile istediğiniz bilgilere kolayca ulaşın
Yıldırım Yayınları

Yıldırım Yayınları

Toplam Hit:40
Yıldırım Yayınları
Okulevrak

Okulevrak

Toplam Hit:74
Sınıf öğretmenleri ve orta okul branş öğretmenleri için dinamik evrak sitesi.
42sürücükursu.Com

42sürücükursu.Com

Toplam Hit:25
Konya daki sürücü kursunuz
Era Eğitim

Era Eğitim

Toplam Hit:99
Planlar,Dökümanlar,Öğretmen Paylaşım Forumları
Özel Ders Ozancorumlu.com

Özel Ders Ozancorumlu.com

Toplam Hit:159
Güncel eğitim haberleri, ücretsiz konu anlatım videoları, ücretsiz binlerce online test.
Din Eğitimi

Din Eğitimi

Toplam Hit:82
Din Eğitimi İnteraktif Literatür Sitesi
Sınav Bilgileri

Sınav Bilgileri

Toplam Hit:20
Sınav Bilgileri
Çan Lisesi

Çan Lisesi

Toplam Hit:38
Çan lisesi
GulerKaraca.com

GulerKaraca.com

Toplam Hit:111
Sınıf Öğretmenleri için hazırladığım 1. sınıf dökümanlar, etkinlikler ve sunuların olduğu web sitem.
İzmir Ege Lisan ve B

İzmir Ege Lisan ve B

Toplam Hit:121
1982 yılından beri İzmir’de İzmir’in merkezinde İzmirlilere yabancı dil ve bilgisayar eğitimi veren köklü eğitim kuruluşu Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi, 2010 yılı itibari ile yenilenen mekanı, yönetim ve idari kadrosu ile yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray Group bünyesine katıldı. Ana konusu yabancı dil eğitimi ve bilgisayar olan eğitim kurumumuz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yurtdışında ödül almış ve ortalama 1 milyon dünya öğrencisi tarafından tercih edilen multimedya destekli direkt metod ile profesyonel yabancı ve Türk öğretmenlerle İngilizce, Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danimarkaca, Farsça, Filipince (Tagalog), Fransızca, Galce, Hollandaca (Flemenkçe), İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Svahili, Taylandca, Vietnamca, Yunanca ve yabancılar için Türkçe kursu da dahil olmak üzere tek merkezde toplam 25 dilde eğitim verebilen Türkiye’deki ender dil okullarından biridir. Okulumuz aynı zamanda TOEFL, KPDS, ÜDS, TOEIC, IELTS hazırlık atlama (Proficiency) gibi ulusal ve uluslararası yabancı dil sınav hazırlık programlarında yurtdışı ile tam entegrasyona sahip yoğun müfredatı sayesinde yüksek başarı oranı yakalıyor. Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi, aynı zamanda teknoloji merkezidir. Okulumuzun sahip olduğu bilgisayar laboratuarlarında alanında uzman ve üstün saha deneyimi olan kadrolu eğitmenlerimizle en son teknoloji 22” led lcd widescreen grafik monitörler, workstationlar ve projeksiyonlu sınıflarda uygulamalı PHP, ASP, JavaScript, Delphi, mSQL, VisualBasic, Html, MEB onaylı bilgisayar işletmenlik, grafik tasarım, web tasarım, on parmak klavye, 3D Studio Max, AutoCad, Netsis, Cinema 4D, Solid Works, E-Ticaret, MCSE, MCPD, MCITP, CCNA, CCNP, CCDP, Maya, Archicad, Artlantis gibi temelden ileri düzeye kadar yoğun bilgisayar eğitimleri verilmektedir. Kariyerine eğitim aldığı alanda devam etmek isteyen kursiyerlerine uzun yıllar bağlantıda bulunduğu kurum ve kuruluşlara öğrencilerini yerleştirerek iş olanakları sağlayan kurumumuz bu alanda da haklı bir üne sahiptir. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi 1 lisan 1 insan sloganı ile geleceğin iş dünyasına geleceğin bireylerini de yetiştiriyor. Yurtdışı eğitim birimi ile yaz okullarından üniversiteye, staj programlarından, uluslararası değişim programlarına kadar her türlü yurtdışı eğitim programını 1989’dan beri süregelen engin deneyimini kursiyerleri ile yenilenmiş mekânında paylaşıyor. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezinin sizlere sunduğu kaliteli eğitim ve olanaklardan bugün yararlanmanız için sizleri İzmir Konak Pier karşısında bulunan okulumuza davet ediyoruz.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji ders Ödev Edebiyat Fizik matematik paylaşım forumu Kimya YGS Ücretsiz 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan plan Öğretmenler KPSS 1.Sınıf 4.Sınıf ingilizce İlköğretim 8.Sınıf rehberlik 3.Sınıf LYS e-okul e okul soru bankası sunular üyeliksiz testler Sorular Deneme Sınavları 2.Sınıf 5.Sınıf performans ödevleri fen bilgisi SBS güncel dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim velilere kaynak Birleştirilmiş sınıf belirli gün ve haftalar İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI