TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Ozman.Com.Tr

Ozman.Com.Tr

Toplam Hit:52
Ozman Yurtdışı eğitim danışmanlığı
Tahirağa İ.Ö.O

Tahirağa İ.Ö.O

Toplam Hit:25
Bursa Yenişehir Tahirağa İlköğretim Okulu
Günlük Plan

Günlük Plan

Toplam Hit:29
Eğitimcilerin Kaynak Sitesi
Beden Eğitimi ve Spor

Beden Eğitimi ve Spor

Toplam Hit:20
beden eğitimi ve spor,besyo
PratikSözlük.Com

PratikSözlük.Com

Toplam Hit:5
Pratik Sözlük - Türkçe Sözlük İngilizce Sözlük Almanca Sözlük (Dictionary Wörterbuch) Tercüme
Hızlı Okuyalım

Hızlı Okuyalım

Toplam Hit:23
Hızlı okuma ve hafıza tekniklerinin Türkiye genelinde yaygınlaştırılması hedefiyle yerinde eğitim , internet üzerinden eğitimler ve eğitim setleri ile hizmet vermekteyiz.
Otoban.Net

Otoban.Net

Toplam Hit:9
T.C. M.E.B. Özel Konya Karatay OTOBAN Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu
www.dorukik.com

www.dorukik.com

Toplam Hit:28
Doruk İnsan kaynakları bireysel ve Kuruksal eğitimler vermektedir.
Platform Akademi

Platform Akademi

Toplam Hit:23
Platform Akademi A.Ş, M.E.B Onaylı dış ticaret, insan kaynakları, sosyal güvenlik, finans yönetimi, yönetici asistanlığı, uzmanlık eğitimleri ile çok farklı.
Farklı Bir Eğitim İçin

Farklı Bir Eğitim İçin

Toplam Hit:47
Eğitim öğretim, haber yorum, döküman.
Ehliyet Sınavına Çalışma

Ehliyet Sınavına Çalışma

Toplam Hit:28
"Ehliyet almanın en kolay yolu!" sloganıyla yola çıktığımız bir proje olarak; web sitemiz üzerinden her türlü ehliyet sınıfı için; konu anlatımları (ders notları, videolu dersler), siz değerli ehliyet sınavı adayları için özel olarak hazırladığımız ve Türkiye'de İLK ve TEK olma özelliğine sahip; online ehliyet sınavı deneme testlerimizde bulunan binlerce farklı soruyu çözerek ehliyet sınavı teorik sınavından en yüksek başarıyı çok kolay bir şekilde elde edeceksiniz! Sizler için hazırladığımız online ehliyet sınavı deneme testlerimiz gerçek sınavın birebir aynısıdır, üstelik zamana karşı yarışın ve başarınızı katbekat artırın! Ayrıca web sitemiz üzerinden ehliyet sınavı hakkında sizler için faydalı bilgiler, Ehliyet Sınav Tarihleri, Ehliyet Sınav Yerleri ve Ehliyet Sınav Sonuçları gibi bilgileri online olarak sorgulayabilirsiniz. Sadece bu kadar mı? Tabi ki de hayır! Yine web sitemizdeki, Türkiye Sürücü Kursları Rehberi üzerinden; Türkiye genelindeki binlerce sürücü kurslarına ulaşabilirsiniz. Size en yakın sürücü kursunu bulabilir, sürücü kursu hakkında bilgiler edinebilir ve sürücü kursu hakkında yapılan yorumlarına göre sürücü kursu seçiminizi en iyi bir şekilde yapabilirsiniz.
Yenirenk.Net

Yenirenk.Net

Toplam Hit:30
Online Eğitim Portalınız
İnönü

İnönü

Toplam Hit:10
İnönü Üniversitesi
Süleyman Demirel

Süleyman Demirel

Toplam Hit:16
Süleyman Demirel Üniversitesi
EgitimCdleri.Com

EgitimCdleri.Com

Toplam Hit:35
Eğitim ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir alışveriş sitesi.7'den 77'ye herkesin ilgileneceği geniş ürün yelpazesine sahip.
London House Dil Okulu

London House Dil Okulu

Toplam Hit:38
London House Yabancı Dil Eğitimleri ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Dünya Dilleri - ingilizce-almanca-fransızca-italyanca-KPDS-ÜDS-TOEFL-TOEIC-Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı-Work&Travel-Aupair-Sertifika programları-MBA&MASTER programları-Greencard
Dersciyiz.com

Dersciyiz.com

Toplam Hit:24
Harika bir ders sitesidir.
Toklu İlköğretim Okulu

Toklu İlköğretim Okulu

Toplam Hit:6
Bilgi,belge, döküman paylaşımı.
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi matematik Kimya LYS Fizik Edebiyat Ödev YGS ders 1.Sınıf plan Öğretmenler ingilizce 4.Sınıf paylaşım forumu 6.Sınıf KPSS 6sınıf yıllık plan rehberlik İlköğretim Deneme Sınavları sunular Ücretsiz üyeliksiz e-okul e okul performans ödevleri soru bankası Sorular testler 3.Sınıf Güncel Eğitim 5.Sınıf 8.Sınıf 2.Sınıf 7.Sınıf SBS güncel dersimiz fen bilgisi Kaliteli ve Güncel belirli gün ve haftalar İlköğretim İçin Kaynak Site Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak güncel bilgi

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI