TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Balıkesir100yıl.K12.Tr

Balıkesir100yıl.K12.Tr

Toplam Hit:46
Balıkesir Merkez 100.YIL Lisesi Web Sitesi
Çivril Halk Eğitimi MM

Çivril Halk Eğitimi MM

Toplam Hit:151
Yaygın Eğitim faaliyetlerinin tanıtılması
Evliya Çelebi İlköğretim

Evliya Çelebi İlköğretim

Toplam Hit:140
adana-sarıçam Evliya Çelebi İlköğretim okulu sitesi
Soru Cevap

Soru Cevap

Toplam Hit:25
Soru Cevap
Sivas Havuz İ.O.

Sivas Havuz İ.O.

Toplam Hit:26
havuz ilköğretim okulu
Beylikduzu Ygs Kursu

Beylikduzu Ygs Kursu

Toplam Hit:250
Butik ygs kursu
Atölye 2b güzel sanatlar

Atölye 2b güzel sanatlar

Toplam Hit:40
güzel sanatlara hazırlık
Osmanlıca Öğren

Osmanlıca Öğren

Toplam Hit:29
Osmanlıca Öğrenebileceğiniz Güzel bir site
Hutbe Arşivi

Hutbe Arşivi

Toplam Hit:32
Hutbe, Hutbeler, Hutbe Arşivi, Hutbe Haberleri, Hutbe Makaleleri, Hutbe Videoları, Özel Hutbelerin Bulundu dev bir hutbe arşivi sitesi
Plevne İlköğretim

Plevne İlköğretim

Toplam Hit:134
Çanakkale Lapseki Plevne İlköğretim okulunun resmi internet sitesidir. Okul ile ilgili haberler, duyurular, etkinlikler, öğrenci çalışmaları gibi bir sürü içeriğe ulaşabilirsiniz.
imcert eğitim belgelendir

imcert eğitim belgelendir

Toplam Hit:170
IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, özellikle aile şirketlerinin kurumsallaşma yolunda ilerlemesi ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, şirketlerin gereksinim duydukları tarafsız, prensipli profesyonel bir öneri ve uygulama desteği sunmaktadır. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME olarak; Yönetim ve Eğitim Destek Hizmeti verdiğimiz kuruluşun yetkilileri ile sürekli iş birliği içinde çalışarak çözümler üretmeyi, yeni ve özgün sistemler oluşturmayı ve bunların uygulanabilir olmasını deneyimli uzman kadromuzun desteği ile sağlamaktayız. Geçmiş projelerden elde ettiğimiz deneyimleri yeni projelere taşıyarak müşterilerimize özgü çözümler üretmekteyiz. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, hizmet verdiği şirket ya da kurumun genetik yapısına, örf ve adetlerine, güçlü ve zayıf yönlerine uygun olarak belirlenen eğitim ihtiyaç analizi ile birlikte firmalara gerekli görülen yeni eğitim programları oluşturmakta ve bu eğitimler uygulanarak gelişme izlenmektedir. Şirketlerin kuruluşundan itibaren gelişip olgunlaşırken ihtiyaç duyacakları eğitim ve yapılanma stratejileri şirketler için kilometre taşlarıdır. Bu anlamda geleceğin ihtiyaçlarını karşılamaya dönük yapılacak çalışmaların bugünden kurgulanması şirketlerin gelecekte varlıklarını sürdürebilmeleri için büyük önem taşımaktadır. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, şirketlerin stratejik hedeflerine uygun olarak izlenmesi gereken yol haritasını da hazırlayarak gerek teknoloji gerekse insan kaynakları ve eğitim alanında yapılması gerekenleri şirket üst yönetimi ve karar vericilerle birlikte planlamakta ve uygulamaktadır.
Çarşamba Anadolu L.

Çarşamba Anadolu L.

Toplam Hit:39
Çarşamba Anadolu Lisesi Resmi Web Sitesi
Mersin

Mersin

Toplam Hit:102
Mersin Üniversitesi
www.sunakademi.com

www.sunakademi.com

Toplam Hit:38
İngilizce,İspanyolca,Rusça
Fizik Siteniz

Fizik Siteniz

Toplam Hit:275
Fizik Eğitim Sitesi. Bu sitede fizik eğitimi ile ilgili her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca fizik eğitimi ile ilgili hazırlanmış programlarda mevcuttur. Öğretmenler için hazırlanmış fizik günlük ders planı da var. Fizikle ilgili güncel haberler siteye günlük olarak eklenmektedir. ÖSS soru bankasıda siteye eklenmiştir. Buluş yapan bilim adamlarıda sitede mevcutttur. Kısacası Fizik ile ilgili aradığınız her şey bu sitede.
Yurtdışı Eğitim Rehberi

Yurtdışı Eğitim Rehberi

Toplam Hit:207
Yurtdışı Eğitim programları hakkıdna ücretsiz danışmanlık hizmetleri sunan web sitesi
Zeynir.Com

Zeynir.Com

Toplam Hit:139
WwW.Zeynir.CoM Eğitim Adına HerŞey.
Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk

Toplam Hit:28
mustafa kemal atatürk video, hayatı ve bilinmeyenleri
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Edebiyat Biyoloji Ödev ders Kimya matematik yıllık plan Öğretmenler Fizik Ücretsiz YGS 6.Sınıf 6sınıf plan KPSS 1.Sınıf 8.Sınıf sunular paylaşım forumu İlköğretim ingilizce 4.Sınıf 3.Sınıf soru bankası LYS rehberlik Deneme Sınavları e-okul e okul testler üyeliksiz Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf güncel SBS fen bilgisi performans ödevleri dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI