TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Tumdersler.org

Tumdersler.org

Toplam Hit:64
PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
Work and Travel

Work and Travel

Toplam Hit:10
Work and travel programı hakkında bilgilerin verildiği blog sitesi.
Öğretmen Odası

Öğretmen Odası

Toplam Hit:54
Öğretmenlerin ihtiyaçlarını karşılamak, birbirleriyle iletişim kurmalarını daha nezih bir ortamda sağlamak için açılmış bir forumdur.
Bilişim Teknolojileri

Bilişim Teknolojileri

Toplam Hit:67
Bilgisayar, yıllık plan, döküman, animasyon
teslaeğitim-ÖzelDers

teslaeğitim-ÖzelDers

Toplam Hit:72
teslaeğitim öğretmenleri olarak, her bireyin uygun eğitim öğretim şartları sağlandığında hedeflediği başarıya ulaşabileceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda öncelikle işe öğrenciyi tanımakla başlıyoruz. Öğrencinin derse karşı tutumu, hazırbulunuşluğu, başarı düzeyi ve eğitim eksikleri belirlendikten sonra eğitim koçu, öğrenci ye en uygun çalışma programını öğrenci ile birlikte belirler.
Tebesirtozu.net

Tebesirtozu.net

Toplam Hit:70
Sitemizde YDS, üniversiteye hazırlık ve KPSS ile ilgili doküman, konu anlatımı, ders anlatım videoları ve makalelere ulaşabilirsiniz.
Engelsiz Forum

Engelsiz Forum

Toplam Hit:12
Engelliler için haber ve bilgi bankası
Eğitimpark

Eğitimpark

Toplam Hit:59
eğitimin paylaşımla buluştuğu nokta
Safariedu Yurtdışı Eğitim

Safariedu Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:86
Turkiye'nin tek San Diego/California merkezli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi. Siz eğitim için Amerika'ya geldikten sonra da size ücretsiz destek oluyorız. Programlarımıza havaalanı karşılama, san diego şehir turu dahil türkçe oryantasyon hizmeti dahildir.
Yazılı Soruları

Yazılı Soruları

Toplam Hit:131
Yazılı Soruları-Soru Bankası-Yaprak Test-Ders Notu-Konu Anlatımı-Proje Ödevi- Performans Görevi-Zümre Tutanakları-Yıllık Plan-Etkinlikler, Çalışma Yaprakları
BİLDEM EĞİTİM

BİLDEM EĞİTİM

Toplam Hit:33
www.bildemegitim.edu.tr.tc-www.bildemegitim.tr.cx
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Fizik Ödev YGS matematik Edebiyat paylaşım forumu 6.Sınıf 6sınıf Kimya yıllık plan Öğretmenler 1.Sınıf KPSS ingilizce plan LYS 4.Sınıf İlköğretim rehberlik Ücretsiz üyeliksiz e-okul e okul 3.Sınıf soru bankası sunular testler 8.Sınıf Deneme Sınavları Sorular performans ödevleri dersimiz 2.Sınıf SBS fen bilgisi 5.Sınıf güncel İlköğretim İçin Kaynak Site velilere kaynak Güncel Eğitim 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI