TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Egitimnerede.com

Egitimnerede.com

Toplam Hit:94
dökümanlar, soru cevap, profil oluşturma, türkiyedeki tüm kurum ayrıntıları
Avni Akyol İ.O.

Avni Akyol İ.O.

Toplam Hit:139
Avni Akyol İlköğretim Okulu Web Sitesi
İslami Ansiklopedi

İslami Ansiklopedi

Toplam Hit:34
Dini konular, dualar, ruya tabirleri, dini hikayeler, peygamberler vb. bir cok dini konularda faydanılabilecek bir kaynak.
Mikrosis

Mikrosis

Toplam Hit:139
Bilgisayar eğitim merkezi
Teknoloji ve Programla

Teknoloji ve Programla

Toplam Hit:189
Teknoloji haberleri, programlama dersleri, ödev,tez,kaynak döküman
İstanbul Teknik

İstanbul Teknik

Toplam Hit:68
İstanbul Teknik Üniversitesi
İzmir Ege Lisan ve B

İzmir Ege Lisan ve B

Toplam Hit:191
1982 yılından beri İzmir’de İzmir’in merkezinde İzmirlilere yabancı dil ve bilgisayar eğitimi veren köklü eğitim kuruluşu Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi, 2010 yılı itibari ile yenilenen mekanı, yönetim ve idari kadrosu ile yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray Group bünyesine katıldı. Ana konusu yabancı dil eğitimi ve bilgisayar olan eğitim kurumumuz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yurtdışında ödül almış ve ortalama 1 milyon dünya öğrencisi tarafından tercih edilen multimedya destekli direkt metod ile profesyonel yabancı ve Türk öğretmenlerle İngilizce, Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danimarkaca, Farsça, Filipince (Tagalog), Fransızca, Galce, Hollandaca (Flemenkçe), İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Svahili, Taylandca, Vietnamca, Yunanca ve yabancılar için Türkçe kursu da dahil olmak üzere tek merkezde toplam 25 dilde eğitim verebilen Türkiye’deki ender dil okullarından biridir. Okulumuz aynı zamanda TOEFL, KPDS, ÜDS, TOEIC, IELTS hazırlık atlama (Proficiency) gibi ulusal ve uluslararası yabancı dil sınav hazırlık programlarında yurtdışı ile tam entegrasyona sahip yoğun müfredatı sayesinde yüksek başarı oranı yakalıyor. Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi, aynı zamanda teknoloji merkezidir. Okulumuzun sahip olduğu bilgisayar laboratuarlarında alanında uzman ve üstün saha deneyimi olan kadrolu eğitmenlerimizle en son teknoloji 22” led lcd widescreen grafik monitörler, workstationlar ve projeksiyonlu sınıflarda uygulamalı PHP, ASP, JavaScript, Delphi, mSQL, VisualBasic, Html, MEB onaylı bilgisayar işletmenlik, grafik tasarım, web tasarım, on parmak klavye, 3D Studio Max, AutoCad, Netsis, Cinema 4D, Solid Works, E-Ticaret, MCSE, MCPD, MCITP, CCNA, CCNP, CCDP, Maya, Archicad, Artlantis gibi temelden ileri düzeye kadar yoğun bilgisayar eğitimleri verilmektedir. Kariyerine eğitim aldığı alanda devam etmek isteyen kursiyerlerine uzun yıllar bağlantıda bulunduğu kurum ve kuruluşlara öğrencilerini yerleştirerek iş olanakları sağlayan kurumumuz bu alanda da haklı bir üne sahiptir. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi 1 lisan 1 insan sloganı ile geleceğin iş dünyasına geleceğin bireylerini de yetiştiriyor. Yurtdışı eğitim birimi ile yaz okullarından üniversiteye, staj programlarından, uluslararası değişim programlarına kadar her türlü yurtdışı eğitim programını 1989’dan beri süregelen engin deneyimini kursiyerleri ile yenilenmiş mekânında paylaşıyor. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezinin sizlere sunduğu kaliteli eğitim ve olanaklardan bugün yararlanmanız için sizleri İzmir Konak Pier karşısında bulunan okulumuza davet ediyoruz.
Balakgazilisesi

Balakgazilisesi

Toplam Hit:68
okulumuzu görün!
Alparslan İ.O.

Alparslan İ.O.

Toplam Hit:148
okulun resmi sitesidir.eğitim ve okul hakkında bilgi edinebileceğiniz bir site...
Eğitim Ve Kariyer

Eğitim Ve Kariyer

Toplam Hit:125
Eğitim, kariyer ve sınavlarla ilgili en son haber ve ilanlar...
Muallim Evi

Muallim Evi

Toplam Hit:38
Muallimlerin Ortak Mekanı Bilgi Paylaşım Sitesi Dosya Döküman Arşivi Aranan Tüm Kaynaklar Sağlık Bİlim Oyun Sohbet
Okul Dergisi Basımı

Okul Dergisi Basımı

Toplam Hit:30
HER TÜRLÜ OKUL DERGİSİ BASIMI VE TASARIMI İÇİN BİZE ULAŞIN.TÜM TÜRKİYE'DE SADECE MİLLİ EĞİTİM KURUMLARINA HİZMET VEREN TEK MATBAA OLARAK BİZE ULAŞMANIZ YETERLİDİR.
Balçova Yusuf Uz İ.O.

Balçova Yusuf Uz İ.O.

Toplam Hit:157
Balçova Yusuf Uz İlköğretim Okulu'nun resmi Web Sitesi
Türkçe ve Edebiyat kaynak

Türkçe ve Edebiyat kaynak

Toplam Hit:171
türkçe ve debiyat ders notları,yazılı soruları,eğitimle ilgili dökümanlar,arkadaşlık sistemi
Altınordu İ.Ö.O

Altınordu İ.Ö.O

Toplam Hit:140
Altınordu İlköğretim Okulu Manisa Salihli
Sözlük.De

Sözlük.De

Toplam Hit:44
Türkçe-Almanca-İngilizce Sözlük
Rehberlik.Com

Rehberlik.Com

Toplam Hit:171
Eğitim Dünyasındaki Gözünüz
Eğitimciler.Com

Eğitimciler.Com

Toplam Hit:150
Eğitimcilerin ve eğitimle ilgilenenlerin sitesi
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Edebiyat Biyoloji Ödev ders Kimya matematik yıllık plan Öğretmenler Fizik Ücretsiz YGS 6.Sınıf 6sınıf plan KPSS 1.Sınıf 8.Sınıf sunular paylaşım forumu İlköğretim ingilizce 4.Sınıf 3.Sınıf soru bankası LYS rehberlik Deneme Sınavları e-okul e okul testler üyeliksiz Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf güncel SBS fen bilgisi performans ödevleri dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI