TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Tarih Okulu

Tarih Okulu

Toplam Hit:112
Tarih Dersi Ödev ve Araştırma Sitesi
Acıbadem Sürücü Kursu

Acıbadem Sürücü Kursu

Toplam Hit:113
Acıbadem Sürücü Kursu, ismini içinde bulunduğu semtten alarak Şaban DEBRELİOĞLU tarafından 1983 yılında kurulmuş olup, çok kısa bir sürede eğitim camiasının örnek kuruluşlarından olmuştur. Kuruluşundan bu yana toplam dört kez tam donanımlı eğitim pisti oluşturarak, eğitime verdiği önemi göstermiştir. İstanbul´da sürücü kursu ruhsatını ilk alan kurs olma avantajını, sektörüne sürekli yaptığı yatırımlar ile pekiştirip, bugünlerde özkaynakları en güçlü sürücü kursu konumuna ulaşmıştır. Genç ve deneyimli kadrosuyla başarılarını bugüne taşıyan firmamızda, A2 - B - D - E ve H sınıfı sürücü belgesi vermekte olup, 15 kişilik sınıflarda teorik eğitimini tamamlayan kursiyerlerimize öncelikle direksiyon eğitim pistimizde temel eğitim vererek sonrasında trafikte deneyim kazandırmaktayız. Kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı ile çalışmalarına devam eden kursumuz 25.000´i aşkın sayıda kursiyeri ehliyet sahibi yapmış, bir o kadar da ehliyet sahibi olup, araç kullanmakta yetersiz olan sürücülere de gerekli eğitimi vererek trafikte deneyim ve güven sahibi olmalarına yardımcı olmuştur. Kurumsal çalışmalarında ise TUVTURK, Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Eğitim Merkezi, Türk Telekom, Siemens, CarrefourSA, TOKİ, British Petrol, Philip Morris, AVIVA, Türkiye İş Bankası gibi kuruluşlarla işbirliği yapmıştır. Bizi farklı yapan, öğrencilerimizin aldıkları eğitim sonucu araç kullanmaktaki başarısı ve kursumuzun 27 yıldır devam eden, giderek artan kalite anlayışımızdır. Sektörde öncü, güvenilir ve başarılı olmanın gururunu taşımaktayız. Hakan DEBRELİOĞLU
Öğretmenin Dünyası

Öğretmenin Dünyası

Toplam Hit:70
Öğretmenin dünyası , tayin atama ve öğretmenlerin sorunlarına çağdaş bir bakış ile yaklaşan site
Halilli Mustafa Taşkın İÖO

Halilli Mustafa Taşkın İÖO

Toplam Hit:22
Okulumuzla ilgili bilgi almak, öğretmen kadromuzu yakından görmek istiyorsanız umarız sitemizi gezmekten zevk alacaksınız. Haydi bir tık ötedeyiz!
Sınav Bilgileri

Sınav Bilgileri

Toplam Hit:20
Sınav Bilgileri
İngilizceOnline.Com

İngilizceOnline.Com

Toplam Hit:114
İngilizce ve Yurtdışı Eğitim Sitesi
Yahya Ocak

Yahya Ocak

Toplam Hit:260
İlköğretim 1.kademe ile ilgili sunu ve soru bankası
ODTÜmezunlari.Gen.Tr

ODTÜmezunlari.Gen.Tr

Toplam Hit:33
ODTÜ Mezunları Sitesi
DavutAkgün.Com

DavutAkgün.Com

Toplam Hit:127
Eğitime Dair Geniş Bilgi Yaylaşım Platformu Yıllık Plan ve Etkinlikler Bankası
Tüm Eğitim siteleri

Tüm Eğitim siteleri

Toplam Hit:62
Tüm Eğitim Siteleri Burada
Eroldx

Eroldx

Toplam Hit:88
Fizik, felsefe ve akademik konularda popüler ve bilimsel yazilar
Ortaokul.com.tr

Ortaokul.com.tr

Toplam Hit:13
Öğrenci Öğretmen İdareci Buluşma Noktası evrak ve haber deposu
Yine mi Ödev?

Yine mi Ödev?

Toplam Hit:102
YinemiOdev-Com-- Yüzlerce Kategoride Ödev Dökümanları Tamamı Ücretsiz...
Öğrenci Haber

Öğrenci Haber

Toplam Hit:13
Öğrenci Haber Sitesi
Profesyonel  Matematik

Profesyonel Matematik

Toplam Hit:162
Ankara'da İlköğretim, Ortaöğretim, Okula Takviye, TEOG-YGS-LYS öğrencilerine yönelik matematik özel ders hizmeti sunan eğitim sitesidir.
Assale Eğitim Portal

Assale Eğitim Portal

Toplam Hit:92
Eğitime dair ne varsa..
Gaziantep

Gaziantep

Toplam Hit:15
Gaziantep Üniversitesi
Okul Şarkıları, Sesli Mas

Okul Şarkıları, Sesli Mas

Toplam Hit:41
Okul şarkıları, sesli masallar, ingilizce öğretici klipler ve şarkı sözlerini barındıran, ziyaretçilerine online olarak dinleme imkanı sunan bir site.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev Biyoloji 6.Sınıf ders 6sınıf matematik Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 1.Sınıf 5.Sınıf üyeliksiz Sorular sunular 4.Sınıf 2.Sınıf testler 8.Sınıf LYS rehberlik e-okul e okul soru bankası 3.Sınıf Ücretsiz Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI