TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Bilden.Com.Tr

Bilden.Com.Tr

Toplam Hit:148
Eğitim hizmetleri
Özel Ders

Özel Ders

Toplam Hit:153
ders.net.tr sitemiz üzerinden özel ders veren öğretmenlere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Özel ders veren öğretmenler ders konusu, il ve ilçeye göre sınıflandırılarak listelenmektedir.
Lise Kimya Sitesi

Lise Kimya Sitesi

Toplam Hit:226
Lise kimya Sitesi.Simülasyon,sunum,ders anlarımı,etkinlikler
İngilizce Konuşma Seti

İngilizce Konuşma Seti

Toplam Hit:36
Dinle ve Konuş Dil pratikle öğrenilir!
Yusufca.Net

Yusufca.Net

Toplam Hit:30
ilköğretim okulu sitesi
Eğitimsel Paylaşım Forumu

Eğitimsel Paylaşım Forumu

Toplam Hit:172
sadece okul eğitimi ile ilgili değil toplumsal eğitimle de ilgili olan ,hem öğretmen, hem öğrenci, hem velilerin uğrak yeri olabilecek bir site olmanın yanında, çabuk büyümeye önem veren değil, farklı ve üretken olmaya, faydalı davranış değişiklikleri ortaya çıkarmaya önem veren bir sitedir.
Ceylanpınar HEM md.

Ceylanpınar HEM md.

Toplam Hit:149
Ceylanpınar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün resmi web sitesidir. Özellikle kurumumuzu tanıtmak , yapılan çalışmaları halkımıza duyurmak, kurslar hakında halkı bilgilendirme çalışmalarına ağırlık vermek öncelliğimizdir.
Gençpdr.Com

Gençpdr.Com

Toplam Hit:55
Genç PDR
Ankara Matematik ÖzelDers

Ankara Matematik ÖzelDers

Toplam Hit:157
Sevgili öğrenciler, geleceğinizi rastlantılara bırakmak istemiyorsanız, harcayacağınız zamanın ve emeğinizin boşa gitmesini istemiyorsanız, kişilikli ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmek istiyorsanız, saygı ve sevgiye dayalı,saygın bir öğretim ortamında güvenli ellerde olmanın huzurunu yaşamak istiyorsanız,sizi aramıza bekliyoruz.
Beden Eğitimi Öğretmenleri

Beden Eğitimi Öğretmenleri

Toplam Hit:194
Beden Eğitimi Spor ile İlgili Dökümanlar,Beden Eğitimi Yıllık Planlar, Beden Eğitimi Günlük Planlar,Beden Eğitimi Egzersiz Planları, Beden Eğitimi Zümre Planları, Basketbo, Futbol, Voleybol, Hentbol, Bayrak Törenleri, Sportif Branşlar, Eğitsel oyunlar
İnteraktifeğitim.Com

İnteraktifeğitim.Com

Toplam Hit:224
Matematik becerisini arttırmak için mükemmel bir araç
Öğretmenim.Net

Öğretmenim.Net

Toplam Hit:36
Bilgi Platformu
Bozat P.İ.O

Bozat P.İ.O

Toplam Hit:31
Bozat P.İ.O resmi web sitesi
Sprachcaffe Languages Plu

Sprachcaffe Languages Plu

Toplam Hit:170
Sprachcaffe, dünya çapında 31 farklı dil okulunda, 7 farklı dilde dil eğitimi veren oldukça köklü bir kurumdur. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar, her seviyede ve türde sunduğumuz dil eğitim programlarımız, herkes için uygun seçenekler sunmaktadır. 25 yıldan uzun süredir dil kursları alanında hizmet veren bir kurum olarak, dil kursu öğrencilerimize diledikleri dilde eğitimi, o dilin konuşulduğu ülkede sunarak, öğrencilerimizin yeni bir dil öğrenirken, farklı kültürleri keşfetmelerini de amaç edindik.
GenceYuva.Com

GenceYuva.Com

Toplam Hit:231
Gence Çocuk Yuvası
Ankara Anaokul

Ankara Anaokul

Toplam Hit:144
Evren koleji olarak Öğrencilerimizin herbirini bireysel kişilik ve yetenekleri doğrultusunda tanımak. Bu veriler ışığında kişiye en uygun eğitim metodu ve çağın gerektirdiği en gelişmiş eğitim-öğretim teknoloji ve teknikleriyle en verimli öğrenmeyi sağlamak. Öğrencilerimizin bireysel hazinelerine ulaşıp, resim, müzik, spor, el-dil becerileri ile sanatsal ve kültürel yeteneklerini gün ışığına çıkarmak, toplumumuzun ve insanlığın hizmetine sunmak..
SınıfYolu.CoM

SınıfYolu.CoM

Toplam Hit:204
Sınıf Öğretmenleri İÇin Hazırlanmış Bir İçerik Portalı
filoilkogretim

filoilkogretim

Toplam Hit:140
eğitim
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Edebiyat Biyoloji Ödev ders Kimya matematik yıllık plan Öğretmenler Fizik Ücretsiz YGS 6.Sınıf 6sınıf plan KPSS 1.Sınıf 8.Sınıf paylaşım forumu sunular ingilizce İlköğretim 4.Sınıf 3.Sınıf soru bankası LYS rehberlik Deneme Sınavları e-okul e okul testler üyeliksiz Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf güncel SBS fen bilgisi performans ödevleri dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI