TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Tercih 2012

Tercih 2012

Toplam Hit:38
Türkiye'nin En Büyük Tercih Kılavuzu
Kpss2012.net

Kpss2012.net

Toplam Hit:274
kpss ve genel haberler
Deutschstudent

Deutschstudent

Toplam Hit:99
Almanya da okuyan ögrenciler tarafindan acilmis, almanya da egitimle ilgili her türlü bilgiye ulasabileceginiz ayrica forum sayfalarinda almanya da egitim hakkinda ne sorarsaniz cok hizli ve dogru bi sekilde cevap bulabileceginiz bir site.
Ödevonline.com

Ödevonline.com

Toplam Hit:185
Ödev Sitesi
Chemistry TÜRKİYE

Chemistry TÜRKİYE

Toplam Hit:203
Kimya Eğitimi Orta okuldan Sanayiye
Din Dersi

Din Dersi

Toplam Hit:147
Dİn Dersi Öğretmenleriyle konuştuğumuz tartıştığımız, slayt, sunum, belgesel film ve çeşitli program&döküman paylaşımları yaptığımız sitemize üye olmakla derslerinize daha dolu gireceksiniz.
Bahçe Ahmet Pekkan İ.O.

Bahçe Ahmet Pekkan İ.O.

Toplam Hit:127
Bahçe Ahmet Pekkan İlköğretim Okulu
Sivas RAM

Sivas RAM

Toplam Hit:143
Sivas Rehberlik Araştırma
Konu Anlatımı

Konu Anlatımı

Toplam Hit:328
Türkçe,Geometri,Matemetik,Fizik,Kimya,Biyoloji,Edebiyat,Tarih,İngilizce,Coğrafya,Felsefe,Psikoloji,Sosyoloji,Dil ve Anlatım, Lise 1, Lise 2, Lise 3, Lise 4, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıf, ÖSS, YGS, LYS, SBS, KPSS, Olgunluk Sınavı, DGS, YDS Konu Anlatımı
Muallimce.Com

Muallimce.Com

Toplam Hit:392
Öğretmen, Öğrenci ve velilere kaynak
Online Akademi

Online Akademi

Toplam Hit:147
Türkiye nin saygın üniversiteleriyle işbirliği içerisinde olan Online Akademi yüzyüze ve online olarak birçok sertifika eğitimini vermektedir. Aynı zamanda da Üye eğitim kuruluşlarının eğitimlerinin tanıtımını ve satışını desteklemektedir. Kısacası Türkiyenin en büyük eğitim portalıdır.
PdrServisi.Com

PdrServisi.Com

Toplam Hit:34
Hayata ve size dair
Şht. Bilal Kanat İÖO

Şht. Bilal Kanat İÖO

Toplam Hit:134
Bursa Karacabey Şehit Bilal Kanat İlköğretim OKulu Web Sitesi
Yuvam Anaokulu

Yuvam Anaokulu

Toplam Hit:45
Tokat ili Erbaa ilçesi Erbaa Yuvam Anaokulu
Hürriyet İ.O.

Hürriyet İ.O.

Toplam Hit:172
hürriyet ilköğretim okulu planlar programlar oyun afyonkarahisar zümreler eğitsel kulüpler belirli günler
imcert eğitim belgelendir

imcert eğitim belgelendir

Toplam Hit:171
IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, özellikle aile şirketlerinin kurumsallaşma yolunda ilerlemesi ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla, şirketlerin gereksinim duydukları tarafsız, prensipli profesyonel bir öneri ve uygulama desteği sunmaktadır. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME olarak; Yönetim ve Eğitim Destek Hizmeti verdiğimiz kuruluşun yetkilileri ile sürekli iş birliği içinde çalışarak çözümler üretmeyi, yeni ve özgün sistemler oluşturmayı ve bunların uygulanabilir olmasını deneyimli uzman kadromuzun desteği ile sağlamaktayız. Geçmiş projelerden elde ettiğimiz deneyimleri yeni projelere taşıyarak müşterilerimize özgü çözümler üretmekteyiz. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, hizmet verdiği şirket ya da kurumun genetik yapısına, örf ve adetlerine, güçlü ve zayıf yönlerine uygun olarak belirlenen eğitim ihtiyaç analizi ile birlikte firmalara gerekli görülen yeni eğitim programları oluşturmakta ve bu eğitimler uygulanarak gelişme izlenmektedir. Şirketlerin kuruluşundan itibaren gelişip olgunlaşırken ihtiyaç duyacakları eğitim ve yapılanma stratejileri şirketler için kilometre taşlarıdır. Bu anlamda geleceğin ihtiyaçlarını karşılamaya dönük yapılacak çalışmaların bugünden kurgulanması şirketlerin gelecekte varlıklarını sürdürebilmeleri için büyük önem taşımaktadır. IMCERT EĞİTİM VE BELGELENDİRME, şirketlerin stratejik hedeflerine uygun olarak izlenmesi gereken yol haritasını da hazırlayarak gerek teknoloji gerekse insan kaynakları ve eğitim alanında yapılması gerekenleri şirket üst yönetimi ve karar vericilerle birlikte planlamakta ve uygulamaktadır.
DenizMavisi

DenizMavisi

Toplam Hit:33
Öğretmen Liselerine Yönelik Bilgi Paylaşım Portalı
www.fenteklab.com

www.fenteklab.com

Toplam Hit:160
Fen ve Teknoloji Dersi Paylaşım Forumu
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Edebiyat Biyoloji Ödev ders Kimya matematik yıllık plan Öğretmenler Fizik Ücretsiz YGS 6.Sınıf 6sınıf plan KPSS 1.Sınıf 8.Sınıf sunular paylaşım forumu İlköğretim ingilizce 4.Sınıf 3.Sınıf soru bankası LYS rehberlik Deneme Sınavları e-okul e okul testler üyeliksiz Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf güncel SBS fen bilgisi performans ödevleri dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak İlköğretim İçin Kaynak Site eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI