TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Güner Akın Lisesi

Güner Akın Lisesi

Toplam Hit:82
eski hasköy lisesi yeni adıyla BEYOĞLU GÜNER AKIN LİSESİ
TANRIVERDİ DANIŞMANL

TANRIVERDİ DANIŞMANL

Toplam Hit:53
TANRIVERDİ DANIŞMANLIK 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana danışmanlık konusunda sistematik çalışmalarla birçok projeye imza atmıştır. Danışmanlık, Yönetim Sistemleri, eğitim, proje ve mühendislik hizmetleri alanında, konusunda uzman, deneyimli danışmanlarıyla sektörün önde gelen lider firmalardan biri olmuştur.
Dershanet

Dershanet

Toplam Hit:65
össye hazırlık tamamen ücretsiz
Oluşum Eğitim Kurumları

Oluşum Eğitim Kurumları

Toplam Hit:95
ÖDEMİŞ OLUŞUM KOLEJİ Oluşum Eğitim Kurumları bünyesinde bulunan Oluşum Koleji Anaokulu, Oluşum Koleji İlkokulu, Oluşum Koleji Ortaokulu ve Oluşum Koleji Anadolu Lisesi 2013-2014 yılında hizmete girmiştir.Ödemiş Oluşum Koleji, 7 bin metrekarelik arsa üzerine kurulu, 6 bin metrekarelik kapalı alan ve 5 bin metrekarelik açık oyun alanları, kapalı yüzme havuzu ile öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimi için gerekli tüm olanakları sağlayan çağdaş bir eğitim yerleşkesi olarak planlanmıştır. Fiziki ve teknolojik imkanlarıyla öğrencilerimizin kendilerini sürekli geliştirmelerine olanak sağlayan yerleşkemiz, öğretimin de öğrencilerin sürekli değişen ihtiyaçlarına göre planlanmasını sağlamaktadır. Misyonumuz Oluşum Koleji
çapa atatürk 5-c sınıfı

çapa atatürk 5-c sınıfı

Toplam Hit:44
İstanbul Fatih Çapa Atatürk İlköğretim Okulu 5 -c sınıfının sitesidir.Okulumuz Çapa Atatürk İlköğretim Okulu ve sınıfımızla ilgili herşeyi bulabilirsiniz.
Sorubankam.Com

Sorubankam.Com

Toplam Hit:275
Online deneme sınavları
Edebiyat Dersi

Edebiyat Dersi

Toplam Hit:180
türk dili ve edebiyatı dersleri ve öğretmenleri için kaynak sitesi
Matematik Öğretmenleri

Matematik Öğretmenleri

Toplam Hit:62
Matematik Öğretmenleri için Kaynak Site
Demethoca.Com

Demethoca.Com

Toplam Hit:118
İngilizcecilere Kaynak Eğitim Sitesi
okulöncesiforum

okulöncesiforum

Toplam Hit:58
okulöncesi eğitim adına herşey...
Mehmetorhan.net İng.öğrt.

Mehmetorhan.net İng.öğrt.

Toplam Hit:10
İngilizce Öğretmeni Mehmet ORHAN'ın kişisel internet sitesidir. Yabancı dil öğrenimi ile ilgili bilgilerin de bulunduğu sitede farklı ilgi alanlarına yönelik içerikler bulunmaktadır.
Edebiyat.Us

Edebiyat.Us

Toplam Hit:74
İnternetteki Edebiyat Kaynağınız
Şehit Ali Akdoğan İ.O.

Şehit Ali Akdoğan İ.O.

Toplam Hit:9
Bahadın şehit ali akdoğan ilköğretim okulu
Sakarya Fen L.

Sakarya Fen L.

Toplam Hit:44
Sakarya Fen Lisesi Web Sitesi
Türkçe Dersi

Türkçe Dersi

Toplam Hit:155
Türkçe dersi,edebiyat dersi,türkçe eğitimi kaynak sitesi.Turkceciler.com,rehberlik ve eğitim amaçlı sayfalardan oluşan bir eğitim sitesidir.
kaynak siteniz

kaynak siteniz

Toplam Hit:63
Bilgisayar, sağlık, özel eğitim, makaleler ve sınavlarla ilgili site
Çince Eğitim Seti

Çince Eğitim Seti

Toplam Hit:4
www.cince.gen.tr olarak Çince dilini zor olmaktan çıkararak eğlenceli bir yolla lisan sahibi olmaya davet ediyor. Çince aslında çok zor bir dil gibi görünsede sağlam kaynaklarla çalışıldığında çok kısa zamanda öğrenilmesi en yatkın dillerden biridir. Kurslara yığınla para vermeden üstelik en kısa zamanda ve en ekonomik yolla Çince öğrenin. Detaylar için www.cince.gen.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Era Eğitim

Era Eğitim

Toplam Hit:61
Planlar,Dökümanlar,Öğretmen Paylaşım Forumları
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders matematik Biyoloji Kimya Edebiyat Fizik YGS plan İlköğretim Öğretmenler paylaşım forumu 5.Sınıf KPSS üyeliksiz yıllık plan Sorular 2.Sınıf 1.Sınıf 4.Sınıf testler 8.Sınıf sunular LYS soru bankası rehberlik e-okul e okul Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf belirli gün ve haftalar SBS güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak Özgür Ansiklopedi eğitime kaynak Güncel Eğitim fen bilgisi birleştirlmiş sınıf planları güncel bilgi performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI