TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Alaşehir Tepeköy İlk

Alaşehir Tepeköy İlk

Toplam Hit:17
Okulumuz Manisa İli Alaşehir İlçesine bağlı Tepeköy köyündedir.
Türkçe öğretmenleri

Türkçe öğretmenleri

Toplam Hit:123
türkçe dersi ,sbs,zümre,toplantı tutanağı , yazılılar,şiirler türkçe öğretmeni
ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit:84
"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Fuat Baymur İ.O.

Fuat Baymur İ.O.

Toplam Hit:99
Üsküdar Fuat Baymur İlköğretim Okulu
Akademi İngilizce Eğitimi

Akademi İngilizce Eğitimi

Toplam Hit:94
Birebir eğitim hizmeti ve uzman akademisyenlerimizle artık İngilizce sizin için bir sorun değil.
Gümüşçay Atatürk İlkokulu

Gümüşçay Atatürk İlkokulu

Toplam Hit:14
Çanakkale/Biga/Gümüşçay Atatürk İlk ve Orta Okulu
Sınıf Etkinlikleri

Sınıf Etkinlikleri

Toplam Hit:358
ilkokuma yazma,proje performans etkinlik ve belirli gün ve haftalar kutlama ve etkinlik örnekleri ödevler
Sosyalbilgilerin bilgesi

Sosyalbilgilerin bilgesi

Toplam Hit:198
sosyal bilgiler dersiyle ilgili sınavlar, soru bankası, planlar, ders notları, proje performans ödevleri,etkinlikler,sunular,çizelgeler,toplantı tutanakları, hizmetiçi ve diğer kurs duyuruları,mevzuat, eğitim haberleri, köşe yazıları, linkler vs.
Ücretsiz Eğitim Akademisi

Ücretsiz Eğitim Akademisi

Toplam Hit:111
Ücretsiz Kişisel Gelişim, Genel Kültür, Bilgi ve Eğitim İçerikleri
Vali Recai Güreli İ.O.

Vali Recai Güreli İ.O.

Toplam Hit:18
İLKÖĞRETİM OKULU SİTESİ MUĞLA FETHİYE
Hızlı Okuyalım

Hızlı Okuyalım

Toplam Hit:87
Hızlı okuma ve hafıza tekniklerinin Türkiye genelinde yaygınlaştırılması hedefiyle yerinde eğitim , internet üzerinden eğitimler ve eğitim setleri ile hizmet vermekteyiz.
Müziknoktası.Net

Müziknoktası.Net

Toplam Hit:24
Müzik Noktası
MaviBulut.Net

MaviBulut.Net

Toplam Hit:95
Özel ders almak isteyenlere
Matematik Dosyası

Matematik Dosyası

Toplam Hit:160
Matematik içerikli eğitim sitesi
Dosyam.tk

Dosyam.tk

Toplam Hit:91
Eğitim Haberleri - Dosya Paylaşımı
Ingilizce Kaynaklar

Ingilizce Kaynaklar

Toplam Hit:114
İngilizce kaynakari; SBS, YDS, KPDS, TOEFL gibi sınavlara hazırlık; her seviye ve konuda ingilizce kaynak ve dökümanlar; reading, speaking, writing, vocabulary, stories, riddle, puzzle, game, quiz, test
Dış Ticaret Kursu

Dış Ticaret Kursu

Toplam Hit:176
Dış ticaret eğitiminde Proje üretmek, projeler üretilmesini özendirmek; İhracatın gelişimi için iletişim, dayanışma ve işbirliğini önemsemektir.
Cumhuriyet İ.Ö.O

Cumhuriyet İ.Ö.O

Toplam Hit:19
Şırnak/Uludere
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Biyoloji ders Ödev Edebiyat Fizik matematik Ücretsiz paylaşım forumu Kimya YGS 6.Sınıf 6sınıf yıllık plan plan Öğretmenler KPSS 1.Sınıf 4.Sınıf ingilizce İlköğretim 8.Sınıf 3.Sınıf rehberlik LYS e-okul e okul soru bankası sunular üyeliksiz testler Sorular Deneme Sınavları 2.Sınıf 5.Sınıf SBS performans ödevleri güncel fen bilgisi dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim Birleştirilmiş sınıf velilere kaynak belirli gün ve haftalar İlköğretim İçin Kaynak Site Kaliteli ve Güncel eğitime kaynak

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI