TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Okula Net

Okula Net

Toplam Hit:44
Okula Net internet sitesi İlköğretim 1,2,3,4,5,6,7 ve 8. sınıfları için ayrı ayrı bölümlerin olduğu çeşitli döküman ve makalelerin paylaşıldığı, öğrenci -öğretmen ve veliler için kaynak bir sitedir.
Aybastı Anadolu Lisesi

Aybastı Anadolu Lisesi

Toplam Hit:18
Aybastı Anadolu Lisesi hakkında bilgiler bu sitede
Bilgisayar İşletmenlik

Bilgisayar İşletmenlik

Toplam Hit:55
Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olup teknoloji ile ilgili alanlarda bilgisayar kursu ve sertifikalı eğitimler verilmektedir.
TürkEdebiyatı.Org

TürkEdebiyatı.Org

Toplam Hit:139
Türk Şiir ve Edebiyat Sitesi
Turkuaz Yurtdışı Eğitim

Turkuaz Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:27
Turkuaz Yurtdisi Egitim Danismanligi olarak, gerek Istanbul gerekse Londra ofislerimizle, yurtdisi egitim ile ilgili her konuda detayli bilgi ve danismanlik hizmeti sunmakta, binlerce gencin yurtdisi egitim programlarina yerlestirilmesini ve egitim surelerince de ihtiyaclari olan destegin verilmesini saglamaktayiz.
e-yıllık | okul yıllıkları

e-yıllık | okul yıllıkları

Toplam Hit:4
internet ortamında hazırlanan ve yayınlanan e-yıllık hizmeti kapsam ve içerik olarak bir ilk oluşturmakta. dinamik yapısıyla anılarınızı saklı tutarken, bir taraftan da okul arkadaşlıklarınızın kesintisiz devam etmesinin alt yapısını sağlamaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için lütfen siteyi ziyaret ediniz.
Alaçam Atatürk İ.O.

Alaçam Atatürk İ.O.

Toplam Hit:12
samsun alaçam atatürk ilköğretim okulu
ukraynada oku

ukraynada oku

Toplam Hit:17
Ukraynada lise diplamasiyla Üniversite
Safariedu Yurtdışı Eğitim

Safariedu Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:73
Turkiye'nin tek San Diego/California merkezli yurtdışı eğitim danışmanlık şirketi. Siz eğitim için Amerika'ya geldikten sonra da size ücretsiz destek oluyorız. Programlarımıza havaalanı karşılama, san diego şehir turu dahil türkçe oryantasyon hizmeti dahildir.
NilüferLiseleri.Com

NilüferLiseleri.Com

Toplam Hit:13
Özel Nilüfer Liseleri Web Sitesi
Osmangazi İ.O.

Osmangazi İ.O.

Toplam Hit:6
Gevaş-OSMANGAZİ
Artık Ders Çlışmak Kolay

Artık Ders Çlışmak Kolay

Toplam Hit:95
İngilizce Dil Eğitimi,Online dershane
Kız Yurdu İstanbul

Kız Yurdu İstanbul

Toplam Hit:78
Yurdumuzda kamera Kontrol Sistemi, 24 Saat Güvenlik, Merkezi Isıtma ve Klima, Parmak İziyle Giriş-Çıkış Kontrolü, Ulaşım Kolaylığı sağlanmaktadır...
Kucukyarinlar.com

Kucukyarinlar.com

Toplam Hit:69
Sınıf Öğretmenlerine ve Branş Öğretmenlerine Yönelik Paylaşım Sitesi
Güneş Resim Kursu

Güneş Resim Kursu

Toplam Hit:47
Güneş Sanat Atölyesi 12 yıldır hizmet veren bir kuruluştur. Alanında deneyimli eğitmenlerle çalışmaktadır. Eğitmenlerimiz Mimar Sinan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi köklü üniversitelerden lisans veya lisanüstü düzeyde mezun olmuş alanında kendilerini ıspatlamışlardır. Eğitmenlerimiz yetenek sınavlarına dönük temel desen eğitiminin yanısıra öğrencilerin seçecekleri bölümlere ilişkinde eğitim programları uygulamaktadır. Örneğin tercihini grafik bölümünden yana kullanan bir öğrenci ile iç mimarlık eğitimi almak isteyen bir öğrenciye temel programın yanında alan sınavı eğitimi de verilmektedir.
Netfor Eğitim

Netfor Eğitim

Toplam Hit:51
dış ticaret eğitimleri
benimtasarimim.com

benimtasarimim.com

Toplam Hit:58
teknoloji ve tasarım & matematik paketi
Eray Kız Öğrenci Yurdu

Eray Kız Öğrenci Yurdu

Toplam Hit:20
Afyonkarahisar'daki Aileniz
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Ödev Fizik YGS Edebiyat matematik Kimya 6.Sınıf 6sınıf plan Öğretmenler KPSS yıllık plan LYS 1.Sınıf paylaşım forumu ingilizce İlköğretim sunular 4.Sınıf rehberlik e-okul e okul Ücretsiz soru bankası üyeliksiz Deneme Sınavları 3.Sınıf performans ödevleri testler Sorular 5.Sınıf 2.Sınıf SBS fen bilgisi dersimiz 7.Sınıf Güncel Eğitim güncel İlköğretim İçin Kaynak Site Birleştirilmiş sınıf 8.Sınıf velilere kaynak belirli gün ve haftalar eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI