TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Sağlık ve Eğitim

Sağlık ve Eğitim

Toplam Hit:33
Sağlık, Eğitim, Eğitim Duyuruları, Sağlık Bilgileri, Haberler
İngilizce-Türkçe.Net

İngilizce-Türkçe.Net

Toplam Hit:55
İngilizce özel ders
Çağdaş Eğitim Danışma

Çağdaş Eğitim Danışma

Toplam Hit:34
EĞİTİM HİZMETLERİMİZ : Çeşitli firmalardan ilgililerin birlikte katılabileceği Genel Katılıma Açık programlar ya da işletmenin etüt sonucunda belirlenen gereksinimlerine göre hazırlanan firmaya Özel Eğitimler şeklinde uygulanmaktadır.
Matematik Cini

Matematik Cini

Toplam Hit:111
SBS - ÖSS - YGS - LYS - KPSS - ALES Matematik Rehberi
Eğitim Öğretim Portalı

Eğitim Öğretim Portalı

Toplam Hit:64
Okul öncesi eğitiminden üniversite hazırlığa kadar olan süreçte karşınıza çıkacak bütün derslerle ilgili bilgiler, paylaşımlar.
Oxford English

Oxford English

Toplam Hit:40
Oxford English yüksek kalitede eğitimi hedefleyip, programlarımızı en uygun fiyatlarda size sunmaktadır. Yerimiz İstanbul- Anadolu Yakası merkezi Kadıköy'de olup ulaşımı oldukça kolay, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakındır.
Rehberlik servisi

Rehberlik servisi

Toplam Hit:44
öss oks rehberlik,mezunlar için kariyer planlama
Malhatun İ.Ö.O

Malhatun İ.Ö.O

Toplam Hit:18
Malhatun İ.Ö.O /ESKİŞEHİR
Özel Matematik Dersi

Özel Matematik Dersi

Toplam Hit:98
Özel Ders Merkezi, Eğitim Danışmanlığı hizmetlerimize birebir Özel Ders veya 2 kişi ile en çok 6 kişi arasında değişen gruplarda YGS-LYS - SBS - KPSS - ALES sınavlarına hazırlık programları,okula takviye programları gibi alanlarda kişiye özel çözümler üreterek az kişiye çok hizmet anlayışı ile profesyonel bir şekilde tecrübe ve dinamizmi bir arada sunuyoruz.
Eğitim.Com

Eğitim.Com

Toplam Hit:27
Eğitim adına bilgiye ulaşabilirsiniz
Human Psikolojik

Human Psikolojik

Toplam Hit:46
ücretsiz psikolojik eğitim ve seminerlerin duyurusunun olduğu bir sitedir
Censu Yurtdışı Eğitim D.

Censu Yurtdışı Eğitim D.

Toplam Hit:15
İNGİLTERE,AMERİKA,MALTA,KANADA,ALMANYA,FRANSA,İTALYA,İSPANYA,RUSYA,GÜNEYAFRİKA,DİL OKLULARI, YAZ OKULLARI,AVUSTRALYA,AVUSTURYA,MACARİSTAN,BULGARİSTAN ÜNİVERSİTELERİ,İLE HİZMETİNİZDEYİZ.TEL:0-2232-4213554,0-530-6914353,0*5057687040
Malazgirt.k12.tr

Malazgirt.k12.tr

Toplam Hit:17
adıyaman'dan selamlar
Matematikciyiz

Matematikciyiz

Toplam Hit:67
Kpss, Öss, Ales, Matematik ve genel kültür anlatım ve videolu dersler
TUS SINAVINA HAZIRLIK

TUS SINAVINA HAZIRLIK

Toplam Hit:33
Tus Eğitim Setleri , Tus Sınavına Hazırlık Seti, Tus sınavına hazırlanmanın en kolay yolu ,tus soruları,tus a hazırlık eğitimi,tus eğitim seti,doğuş akademi,tusturk,tus724,tusonlıne,tus soruları fizyoloji, tus, soruları, histoloji, biyolojİi
Özel Öğretmenler

Özel Öğretmenler

Toplam Hit:38
Özel ders sayesinde zaman en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir. Özel ders sayesinde bir çok konuyu çok kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz.
Ankara Kiz Yurdu

Ankara Kiz Yurdu

Toplam Hit:50
Ankara Özel Mine Kız Yurdu ile tamamen yenilenmiş binamızda kurumsal kaliteden ödün vermeksizin otel konforunda ve evinizin sıcaklığında konaklama hizmeti vermekteyiz. Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta, Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.
Onlinesorular.com

Onlinesorular.com

Toplam Hit:38
Öğrencilerimin internetten soru çözmelerini sağlayacak örnek bir site çalışması (Hüseyin ÇAĞLAR)
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi matematik Biyoloji ders 6.Sınıf 6sınıf Edebiyat Kimya YGS Fizik Ödev 3.Sınıf yıllık plan üyeliksiz Öğretmenler 5.Sınıf 1.Sınıf 4.Sınıf plan sunular İlköğretim testler 8.Sınıf Sorular 2.Sınıf LYS soru bankası e-okul e okul belirli gün ve haftalar paylaşım forumu KPSS fen bilgisi Deneme Sınavları Ücretsiz ingilizce zümreler rehberlik İlköğretim İçin Kaynak Site felsefe SBS güncel bilgi güncel Birleştirilmiş sınıf dersimiz Güncel Eğitim Kaliteli ve Güncel seminer çalışması

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI