TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Ödevimiz.Net

Ödevimiz.Net

Toplam Hit:58
Ücretsiz Ödev Paylaşım Platformu
42sürücükursu.Com

42sürücükursu.Com

Toplam Hit:15
Konya daki sürücü kursunuz
Pertevniyal Lisesi

Pertevniyal Lisesi

Toplam Hit:7
Pertevniyal Lisesi Gençlik Forumları
Www.madalya-kupa.com

Www.madalya-kupa.com

Toplam Hit:25
Sevgili öğretmenim, www.madalya-kupa.com sitesi olarak,Türkiye'nin dört bir tarafına gönderdiğimiz okuma bayramı madalyası,plaket,rozet ve kupalarla öğrencilerinizin motivasyonunu arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de okulunuzda yaptığınız etkinlikler sonucu başarılı olan öğrencilerinizi,motive edici ürünler almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ediniz. Zengin çeşit,kaliteli malzeme,hızlı kargo seçeneğiyle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.
Tebessüm etmeye h.g.

Tebessüm etmeye h.g.

Toplam Hit:11
Bağımlılık yapan sitemizde sizleride görmek istiyoruz.
Eğitim-Sen

Eğitim-Sen

Toplam Hit:61
Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası Web Sitesi
Felsefe paylaşım platform

Felsefe paylaşım platform

Toplam Hit:47
felsefe,rehberlik,psikoloji,forum
Horizon

Horizon

Toplam Hit:39
Horizon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, profesyonel eğitim danışmanları tarafından kurulmuş olup, tüm Türkiye genelinde Yurtdışı Eğitim ve Kariyer konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Temel amacımız, yurtdışı eğitim konusunda, öğrencilere, velilere ve kurumlara ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en yüksek kalitede kişisel ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktır. Hizmette kaliteyi esas alan kurumumuz dünyanın dört bir yanında geniş eğitim yelpazesiyle öğrencilere farklı dünyalara açılan fırsatlar sunmaktadır.
Hasan Tekin Ada A.L.

Hasan Tekin Ada A.L.

Toplam Hit:5
Hasan Tekin Ada Anadolu Lisesi
SBS Zirve Dersanesi

SBS Zirve Dersanesi

Toplam Hit:69
İlköğretim uzmanı dershane
Bilgi Eğitim

Bilgi Eğitim

Toplam Hit:69
Bilgisayar programları Eğitimleri
HemenÇevir.Com

HemenÇevir.Com

Toplam Hit:6
Online Tecüman
Mehmetbegenioo.meb

Mehmetbegenioo.meb

Toplam Hit:9
KONYA MERAM MEHMET BEĞEN İLKÖĞRETİM OKULU
Ekolhoca

Ekolhoca

Toplam Hit:36
ders anlatımı
videolu dersin yeni adres

videolu dersin yeni adres

Toplam Hit:28
Sitemiz ilköğretim ve lise düzeyinde konu anlatım ve soru çözüm videoları sunmaktadır
Tellmemore

Tellmemore

Toplam Hit:14
TELL ME MORE İngilizce,TELL ME MORE Almanca,TELL ME MORE Fransızca,TELL ME MORE İtalyanca,TELL ME MORE İspanyolca dillerini sıfırdan başlayıp bu dilde en ileri seviyeye kadar çok kısa bir sürede gelebilirsiniz. Tamamen Türkçe destekli ve tüm sınav müfredatlarına uygun olarak hazırlanmış olan bu setler Tell Me More Türkiye Dağıtımcısı www.tellmemore.gen.tr ile kampanyalı fiyata sahip olacaksınız. Tüm ürünlerini tek fiyat uygulaması ile satışını gerçekleştirecek olan www.tellmemore.gen.tr , tell me more ürünlerinin Türkiye Yetkili Dağıtıcısıdır.
Legese.Com

Legese.Com

Toplam Hit:4
OKS rehberiniz legese.com
Okul Kuralım

Okul Kuralım

Toplam Hit:41
Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık olarak 17 yıllık eğitim deneyimini Kişisel Yayıncılık, Evde Okul Online Eğitim Sistemi, Eğitim Yazılımları ve Okul Otomasyon Sistemleri, Özel Okul Çözümleri, Eğitim Araç ve Gereçlerinin tesisi ile tedarik edilmesi konusunda ürün ve hizmetler sunarak Eğitim Kurumlarına, TÜBİTAK, KOSGEB, Belediyeler Kültür ve Turizm Bakanlığı ile uluslararası yürüttüğümüz Sosyal Sorumluluk Projelerine uygulamaktadır.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders Biyoloji matematik Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim 5.Sınıf paylaşım forumu Öğretmenler Sorular KPSS yıllık plan 2.Sınıf 4.Sınıf üyeliksiz 1.Sınıf testler sunular 8.Sınıf LYS soru bankası rehberlik e-okul e okul Ücretsiz Deneme Sınavları belirli gün ve haftalar 3.Sınıf güncel SBS performans ödevleri zümreler velilere kaynak eğitime kaynak Güncel Eğitim Özgür Ansiklopedi birleştirlmiş sınıf planları güncel bilgi fen bilgisi performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI