TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

End Yurtdışı Eğitim

End Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:14
END Yurtdışı Eğitim 2007 yılında END Denetim Ltd Şti bünyesinde kuruldu. End Denetim Şirketi genelde endüstriyel denetim alanında faaliyet gösterir. Toplam 30 kadar çalışanı ile tam donanımlı kendi binasında eğitim ve denetim hizmeti verir. End Yurtdışı eğitim tamamen yurtdışı odaklı olup tüm ülkelere öğrenci göndermektedir. Bir tam gün iki yarım gün çalışanı ile her alanda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Profosyönel alanda yeni olmakla birlikte 1978 den beri amatörce danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yurtdışında çalıştığımız birçok okulu bizzat gezip programlarını inceledik. Yurtdışı eğitim fuarlarında yeni okullar tanıyıp bazılarını ziyaret etmek şansını elde ettik. Gerek kişisel kontaklarımız gerekse kurumsal bağlantılarımızla sizlere en iyi danışmanlık hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Programlarımız; Dil okulları başta olmak üzere, Yaz okulları, Yetişkin eğitimi, üniversite ve sınav hazırlık kursları, staj, sertifika/ diploma kursları, sömester ve akademik yıl, öğretmen kursları, Moda&tasarım, Müzik, Sanat, Film Yapımı, vb kurslar. Öğrenci gönderdiğimiz ülkeler;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Yeni Zelanda, Avustralya, Avusturya, Güney Afrika, Almanya, İtalya, Rusya, İspanya,Fransa, Ukrayna.. Yurtdışı eğitimle ilgili tüm çalışmaları, vize dâhil, yapıp herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
İzmir İmam Hatipliler

İzmir İmam Hatipliler

Toplam Hit:5
izmir de imam hatiplileri bulusturan,Bilgi alış verişi,tanışmalr,konferans,kurslar...v.b
Berk Kırtasiye

Berk Kırtasiye

Toplam Hit:11
kitap kırtasiye eğitim cdleri
Çeliktepe Özel Ders

Çeliktepe Özel Ders

Toplam Hit:19
matematik özel ders verilir.
Gülen Türkçe

Gülen Türkçe

Toplam Hit:10
İlköğretim öğrencileri ve öğretmenleri için
Işık Dershaneleri

Işık Dershaneleri

Toplam Hit:16
Işık Dershaneleri
Www.pratikmatematik.net

Www.pratikmatematik.net

Toplam Hit:50
öğrenci öğretmen ve veliler için ücretsiz eğitim sitesi
Aofliyiz.Biz

Aofliyiz.Biz

Toplam Hit:21
acık ögretim, ders videolar, ders notları, sesli anlatım, aof vs.
SINAVO

SINAVO

Toplam Hit:17
SINAVO, sınavlara herkesin eşit imkânlarla rahatça hazırlanması, kaynak sıkıntısı çekmemesi, gençlerin eğitim kariyerlerini daha doğru şekilendirerek kendilerine uygun meslekler seçmeleri konusunda daha iyi bilgilendirilmesi ve herkesin aynı kalitede eğitim olanaklarına kavuşmasını sağlamak için yürütülen bir proje.
Altınşehir İ.O.

Altınşehir İ.O.

Toplam Hit:4
Okulumuzun web sitesi, Adıyaman'ın gülü..
English Worksheets

English Worksheets

Toplam Hit:32
Welcome to englishwsheets.com ! Here in this site you can download and use English Language Teaching Resources,Worksheets,Handouts,Tests,Grammar Explanations !
Notbul

Notbul

Toplam Hit:13
üniversite ders notları paylaşım platformu
Beylikdüzü Etüt Merkezler

Beylikdüzü Etüt Merkezler

Toplam Hit:6
Beylikdüzü Etüt merkezleri
Stc Eğitim

Stc Eğitim

Toplam Hit:17
Psikolog eşliğinde öğrenci koçluğuyla birlikte tüm derslerden özel ders, grup dersi
Kozluk ÇPL

Kozluk ÇPL

Toplam Hit:6
Kozluk Çok Programlı Lisenin Sitesidir.
Özelders Name

Özelders Name

Toplam Hit:15
özel ders,özel öğretmen,özel ders verenler,özel hoca,özel ders.
Vasihmoyan.net

Vasihmoyan.net

Toplam Hit:7
mardin hikmet uluğbay ilköğretim okulu 5/D sınıfı
KARİYER AKADEMİ

KARİYER AKADEMİ

Toplam Hit:23
kariyer akademi adıyla yeni girdiğimiz eğitim hayatına kattığımız değerlerden bazıları şunlardır: -kpss-lys-lgs-ales ile ilgili tüm kaynaklar ücretsiz üyelik ile indirme -2012 yılı için hazırlanan ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME kitabı ücretsiz üyelik ile indirme -ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME kavram haritaları ücretsiz üyelik ile indirme -Zaman içinde eklenecek ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME testleri -Tüm konularla ilgili SORU/CEVAP bölümünden soru ve sorunların paylaşımı LÜTFEN SİTEMİZE ÜCRETSİZ ÜYE OLUN ve KAYNAKLARDAN FAYDALANIN... www.serdalakyazi.com www.serdalakyazi.com KARİYER AKADEMİ
Etiketler: Eğitim egitim Ödev eğitim sitesi ders Biyoloji matematik Kimya Edebiyat Fizik 6.Sınıf 6sınıf plan YGS İlköğretim Sorular Öğretmenler KPSS 5.Sınıf yıllık plan paylaşım forumu üyeliksiz 1.Sınıf 4.Sınıf 2.Sınıf LYS sunular testler rehberlik 8.Sınıf soru bankası Ücretsiz belirli gün ve haftalar güncel SBS Deneme Sınavları 3.Sınıf e-okul e okul velilere kaynak performans ödevleri zümreler birleştirlmiş sınıf planları fen bilgisi Özgür Ansiklopedi Güncel Eğitim eğitime kaynak güncel bilgi performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI