TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Teknoloji tasarım

Teknoloji tasarım

Toplam Hit:23
teknoloji tasarım ,bilim ve teknoloji adına herşey
Anadolu12-b.com

Anadolu12-b.com

Toplam Hit:11
osmaniye
Solhan Lisesi

Solhan Lisesi

Toplam Hit:79
Eğitimin Yükselen Yüzü
EKKFL Elazığ Karakaya Fen

EKKFL Elazığ Karakaya Fen

Toplam Hit:96
ELAZIĞ FEN LİSESİ
KPSS Puan Hesap

KPSS Puan Hesap

Toplam Hit:88
KPSS Puan Hesaplama, LGS-LYS Puan Hesaplama, DGS Puan Hesaplama, SBS Puan Hesaplama
Gölbaşı YİBO

Gölbaşı YİBO

Toplam Hit:18
Gölbaşı nın 2. ilköğretim okulu sitesi
Ekrem Cevahir ÇPL

Ekrem Cevahir ÇPL

Toplam Hit:126
EKREM CEVAHİR ÇOK PROGRAMLİ LİSESİ
Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği

Toplam Hit:14
Dikkat dağınıklığı; çocuklarda ve yetişkinlerde ortak olarak görülen bir rahatsızlıktır. Bu durum, farklı faktörlerden ötürü meydana gelebilir. Dikkat dağınıklığı, daha çok çocuklarda görüldüğünden ailelerin dikkatli olması gerekir. Çünkü dikkat dağınıklığı sonucunda çocuk, büyüme ve gelişme sürecini yetersiz geçirebilir.
Egitimden Öğrenin!

Egitimden Öğrenin!

Toplam Hit:94
Eğitimden Haberleri Öğrenin
AdresUSA Yurt Dışı

AdresUSA Yurt Dışı

Toplam Hit:85
Work and Travel, Internship, Dil Kursu, Staj - AdresUSA Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı
ingilterede eğitim

ingilterede eğitim

Toplam Hit:58
"Preston’da bulunan University of Central Lancashire (UCLan), 100’den fazla milliyetten, 35,000’in üzerinde öğrenciyi barındıran çok canlı ve çok uluslu bir İngiltere üniversitesidir. Üniversite 1992 yılında kurulmuştur ama kökleri 1828’lere dayanır. UCLan’ın mütevazi bir başlangıçtan, yüksek öğretim alanında gerek İngiltere gerekse dünyanın yurtdışı üniversite eğitimi konusunda temel oyuncularından biri haline geldiği yolculuğu muhteşem bir başarı hikayesidir. Preston’daki temel şehir merkezi kampüsünün yanı sıra UCLan’in şu anda North Wales’deki Burnley ve Llangollen Outdoor Centre’da da tesisleri bulunmaktadır. UCLan’de çeşitli alanlarda 500’ün üzerinde lisans ve lisansüstü program seçeneği mevcut olup bu alanlardan bazıları Gazetecilik, Adli Tıp Bilimi, Spor & Turizm, İşletme ve diğer birçoklarıdır. UCLan’ın öğrencileri için sürekli geliştirdiği altyapısı ve tesislerinin bir kanıtı da yeni kampus imarlarına yaptığı 60 Milyonluk yatırımdır. Tesisler arasında, Üniversite’nin yenilenen Adli Tıp Bilimi Programı için inşa edilen 12,5 Milyon Sterlinlik bir tesis, sanat, tasarım ve gösteri sanatlarına destek olmak üzere 15,3 Milyon Sterlinlik ’basın fabrikası’ ve 2011 baharında tamamlanacak olup 2012 Olimpiyat Oyunlarında yarışacak takımlara kamp sahipliği yapma potansiyeli olan 16 Milyon Sterlinlik yeni bir kapalı spor kompleksi bulunmaktadır. Preston , İngiltere’nin en yeni şehirleri arasında yer almakta olup Lancashire’ın güzel manzarasına ve modern gelişimlerine açılan yoldur. UCLan’in merkez kampüsü, bir çok mağaza, kafe ve barların bulunduğu şehir merkezinin hemen yakınındadır. Yakın zamanda gelişmiş olan, şehrin perakende, eğlence ve kültürel aktiviteleri de öğrenciler için ek birer avantaj konumundadır. UCLan şu anda 2000'den fazla yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır ve bu yıl Türkiye'den 3 öğrenci almıştır. Önemli Noktalar Gelin siz de, Kuzeybatı'nın En İyi modern Üniversitesi'nde okuyan 2000'den fazla yabancı öğrenci arasındaki yerinizi alın.
Edebiyat Sitesi

Edebiyat Sitesi

Toplam Hit:85
Edebiyat sitesi edebiyat kaynakları
Bilgiyolcusu

Bilgiyolcusu

Toplam Hit:390
İlköğretim ( ilkokul ve ortaokul ) akıllı tahta dökümanları ve power point ders anlatım sunuları bulabilirsiniz.
Meraklısına.Com

Meraklısına.Com

Toplam Hit:137
Matematik bilgilerine ulaşabilirsiniz
BiyoTÜRK.com

BiyoTÜRK.com

Toplam Hit:150
Biyoloji (Biology),Genetik Mühendisliği (Genetic Engineering),Biyomühendislik (Bioengineering),Biyoinformatik - Biyoenformatik (Bioinformatics),Biyoteknoloji (Biotechnology),Biyomedikal Mühendisliği (Biomedical Enginering),Nanoteknoloji (Nanotechnology),Ekoloji - Çevre Bilimleri (Ecology),Ornitoloji - Kuş Gözlemciliği (Ornithology - Bird Watching),Adli Biyolojik Bilimler (Forensic Sciences),Biyoetik ve Bilim Felsefesi, Bilim Tarihi (Bioethics, Philosophy & History of Science),Biyoloji Öğretmenliği - Biyoloji Eğitimi (Biology Teaching - Biology Education),Uzay Biyolojisi - Astrobiyoloji (Space Biology - Astrobiology),Çevre Mühendisliği (Environmental Engineering),Tıp (Medicine),Diş Hekimliği (Dentistry),Eczacılık (Pharmacy),Gıda Mühendisliği (Food Engineering),Tıbbi Biyoloji ve Genetik (Medical Biology and Genetics),Hemşirelik (Nursing),Kimya (Chemistry),Fizik (Pysics),Fizik (Pysics),Kimya Mühendisliği (Chemical Engineering),Orman Mühendisliği (Forest Engineering),Tarım - Ziraat Mühendisliği (Agriculture - Agricultural Engineering),Veteriner Hekimlik (Veterinary), Alternatif Tıp Yöntemleri (Alternative Medicine Methods)
Saü Kampüs

Saü Kampüs

Toplam Hit:75
Sakarya Üniversitesi Öğrenci Forum Sayfası. Sayfamızda Eğitim alanında, Üniversiteler konusunda çeşitli paylaşımlar yapılmaktadır.
Yahya Altınbaş Lisesi

Yahya Altınbaş Lisesi

Toplam Hit:8
Nizip Yahya Altınbaş Lisesi resmi Web Sayfası
Çekmeköy Anaokulu

Çekmeköy Anaokulu

Toplam Hit:16
Çekmeköy Mutlu Arı Anaokulu
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf Biyoloji 6sınıf ders matematik Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim yıllık plan Öğretmenler paylaşım forumu KPSS 1.Sınıf 5.Sınıf üyeliksiz Sorular sunular 2.Sınıf 4.Sınıf 8.Sınıf testler LYS e-okul rehberlik e okul soru bankası 3.Sınıf Ücretsiz Deneme Sınavları SBS belirli gün ve haftalar güncel zümreler performans ödevleri velilere kaynak fen bilgisi eğitime kaynak Özgür Ansiklopedi Güncel Eğitim güncel bilgi birleştirlmiş sınıf planları performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI