TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

Fora Eğitim Araçları

Fora Eğitim Araçları

Toplam Hit:115
Oyucak,eğitici oyFORA EĞİTİM ARAÇLARI ANASINIFI DONANIMI ,KREŞ DONANIMI EĞİTİCİ OYUNCAKLAR, YAZI TAHTALARI ,TEBEŞİR ,SIRA ,OYUN ALANLARI ,OTEL BAHCE DONANIMLARI,AHŞAP VE PLASTİKK OYUN GURUPLARI İLE HİZMET VERMEKTEDİR, ucak,ahşap oyuncak,eğitim,eğitici,kreş,anasınıfı,çocuk kulubü,palastik ev,plastik kaydırak,eğitiçi kitap,lego,puzzle,anasabilitasyon,montesori,okul,donanım
SınıfYolu.CoM

SınıfYolu.CoM

Toplam Hit:105
Sınıf Öğretmenleri İÇin Hazırlanmış Bir İçerik Portalı
Turkuaz Yurtdışı Eğitim

Turkuaz Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:35
Turkuaz Yurtdisi Egitim Danismanligi olarak, gerek Istanbul gerekse Londra ofislerimizle, yurtdisi egitim ile ilgili her konuda detayli bilgi ve danismanlik hizmeti sunmakta, binlerce gencin yurtdisi egitim programlarina yerlestirilmesini ve egitim surelerince de ihtiyaclari olan destegin verilmesini saglamaktayiz.
Halil Yurtseven İ.O.

Halil Yurtseven İ.O.

Toplam Hit:52
Manisa Halil Yurtseven İlköğretim Okulu Sitesi
TML dersleri

TML dersleri

Toplam Hit:72
muhasabe ve bilgisayar konusunda herşey
Gebze Kirazpınar İ.O.

Gebze Kirazpınar İ.O.

Toplam Hit:12
Okulumuzun Tek Resmi Sitesi
Türkçe öğretmenleri

Türkçe öğretmenleri

Toplam Hit:79
türkçe dersi ,sbs,zümre,toplantı tutanağı , yazılılar,şiirler türkçe öğretmeni
Okul önceciyiz biz

Okul önceciyiz biz

Toplam Hit:54
Okul öncesi eğitimin en kaliteli sitesi
E-okulmeb

E-okulmeb

Toplam Hit:70
TÜM ÖĞRETMENLER İÇİN
Yıldırım Yayınları

Yıldırım Yayınları

Toplam Hit:25
Yıldırım Yayınları
Birinci sınıf

Birinci sınıf

Toplam Hit:79
Birinci sınıf öğretmenleri kaynak sitesi.
Birlikteyizbiz

Birlikteyizbiz

Toplam Hit:136
Öğretmenler için, eğitim ve öğretimle ilgili etkinlik, çalışma, duygu, düşünce ve materyallerin paylaşıma sunulduğu çok geniş bir web ortamı.
İnsan kaynakları

İnsan kaynakları

Toplam Hit:15
İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı
Kpdsudsmaster

Kpdsudsmaster

Toplam Hit:16
ÜDS, KPDS, YDS, TOEFL Kursları
Gökhüyük İ.O.

Gökhüyük İ.O.

Toplam Hit:8
GÖKHÜYÜK İLKÖĞRETİM OKULU WEB SİTESİ
Ktunot.com

Ktunot.com

Toplam Hit:21
Karadeniz Teknik Üniversitesi öğrencileri için kaynak site
End Yurtdışı Eğitim

End Yurtdışı Eğitim

Toplam Hit:67
END Yurtdışı Eğitim 2007 yılında END Denetim Ltd Şti bünyesinde kuruldu. End Denetim Şirketi genelde endüstriyel denetim alanında faaliyet gösterir. Toplam 30 kadar çalışanı ile tam donanımlı kendi binasında eğitim ve denetim hizmeti verir. End Yurtdışı eğitim tamamen yurtdışı odaklı olup tüm ülkelere öğrenci göndermektedir. Bir tam gün iki yarım gün çalışanı ile her alanda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Profosyönel alanda yeni olmakla birlikte 1978 den beri amatörce danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yurtdışında çalıştığımız birçok okulu bizzat gezip programlarını inceledik. Yurtdışı eğitim fuarlarında yeni okullar tanıyıp bazılarını ziyaret etmek şansını elde ettik. Gerek kişisel kontaklarımız gerekse kurumsal bağlantılarımızla sizlere en iyi danışmanlık hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Programlarımız; Dil okulları başta olmak üzere, Yaz okulları, Yetişkin eğitimi, üniversite ve sınav hazırlık kursları, staj, sertifika/ diploma kursları, sömester ve akademik yıl, öğretmen kursları, Moda&tasarım, Müzik, Sanat, Film Yapımı, vb kurslar. Öğrenci gönderdiğimiz ülkeler;İngiltere, Amerika, Kanada, Malta, Yeni Zelanda, Avustralya, Avusturya, Güney Afrika, Almanya, İtalya, Rusya, İspanya,Fransa, Ukrayna.. Yurtdışı eğitimle ilgili tüm çalışmaları, vize dâhil, yapıp herhangi bir ücret talep etmiyoruz.
MJS Anaokulu

MJS Anaokulu

Toplam Hit:101
3 - 6 YAŞ ARASI EĞİTİM... ÇOCUĞUN DOĞASINA UYGUN, GERÇEKÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI... KATILIMCI VE ŞEFFAFLIK ÜZERİNE KURULMUŞ EĞİTİM SİSTEMİ... SAĞLIK, GÜVENLİK VE HİJYENE YÖNELİK TEDBİRLERİN SAĞLANDIĞI PROFESYONEL OKUL ANLAYIŞI... 3 KATLI 600M2 AĞAÇLI BAHÇESİ OLAN ÖZEL BİNA... 18 KİŞİDEN OLUŞAN GENİŞ KADRO... OKUL PSİKOLOĞU... ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER İÇİN ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI... İNTERNETTEN CANLI YAYIN İMKANI... 75M2 ÖZEL OYUN SALONU... FUTBOL BASKETBOL OYUN ALANI... AĞAÇ EV - KUM HAVUZU... UYKU ODASI... HER AYA ÖZEL BİLGİLENDİRİCİ BÜLTENLER... ÖZEL BESLENME PROGRAMLARI... RESİM - SANAT EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi)... İNGİLİZCE EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi - her gün)... MODERN DANS - BALE EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi)... MÜZİK EĞİTİMİ (Özel Branş Dersi)... DENEYEN ÇOCUK FEN PROJESİ UYGULAMA OKULU (Özel Branş Dersi)... BAHÇE OYUN GRUPLARI... VELİ İŞBİRLİĞİNİ SAĞLAYAN ÖZEL EĞİTİM VE PAYLAŞIM TOPLANTILARI..
Etiketler: Eğitim egitim Biyoloji eğitim sitesi ders Fizik Ödev YGS matematik Edebiyat paylaşım forumu 6.Sınıf 6sınıf Kimya yıllık plan Öğretmenler 1.Sınıf KPSS ingilizce plan LYS 4.Sınıf İlköğretim rehberlik Ücretsiz üyeliksiz e-okul e okul soru bankası 3.Sınıf sunular testler 8.Sınıf Deneme Sınavları Sorular performans ödevleri dersimiz 2.Sınıf SBS fen bilgisi 5.Sınıf güncel İlköğretim İçin Kaynak Site Güncel Eğitim velilere kaynak 7.Sınıf belirli gün ve haftalar Birleştirilmiş sınıf eğitime kaynak Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI