TÜM EĞİTİM SİTELERİ (Bu Sayfada Siteler Rasgele Sıralanmaktadır.)

OkulöncesiForum

OkulöncesiForum

Toplam Hit:51
okulöncesiforum kırkbine yakın üyesi olan okulöncesiyle ilgili hertürlü paylaşımın yapıldığı ciddi bir eğitim ve paylaşım sitesidir.
Metinkelesoglu

Metinkelesoglu

Toplam Hit:55
Sitemiz, eğitim içerikli her türlü bilgi ve belgenin yayınlandığı, aradığınız her türlü eğitim ve öğretim içerikli bilgi ve belgeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz yeni ve güncel bir sitedir.
Balıkesir

Balıkesir

Toplam Hit:28
Balıkesir Üniversitesi
Matematikcimm

Matematikcimm

Toplam Hit:59
Tüm Dersler ve Matematik
Biyoloji Sözlük

Biyoloji Sözlük

Toplam Hit:88
Herkesin bir sözlüğü var, biyologların neden olmasın?
Kampüs Treni

Kampüs Treni

Toplam Hit:9
Başta üniversite öğrencileri olmak üzere bütün öğrencileri tek adreste birleştiren site. Kampüs Treni
İzmir Ege Lisan ve B

İzmir Ege Lisan ve B

Toplam Hit:77
1982 yılından beri İzmir’de İzmir’in merkezinde İzmirlilere yabancı dil ve bilgisayar eğitimi veren köklü eğitim kuruluşu Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi, 2010 yılı itibari ile yenilenen mekanı, yönetim ve idari kadrosu ile yurtdışı eğitim sektörünün lideri Deren Koray Group bünyesine katıldı. Ana konusu yabancı dil eğitimi ve bilgisayar olan eğitim kurumumuz Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, yurtdışında ödül almış ve ortalama 1 milyon dünya öğrencisi tarafından tercih edilen multimedya destekli direkt metod ile profesyonel yabancı ve Türk öğretmenlerle İngilizce, Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danimarkaca, Farsça, Filipince (Tagalog), Fransızca, Galce, Hollandaca (Flemenkçe), İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Svahili, Taylandca, Vietnamca, Yunanca ve yabancılar için Türkçe kursu da dahil olmak üzere tek merkezde toplam 25 dilde eğitim verebilen Türkiye’deki ender dil okullarından biridir. Okulumuz aynı zamanda TOEFL, KPDS, ÜDS, TOEIC, IELTS hazırlık atlama (Proficiency) gibi ulusal ve uluslararası yabancı dil sınav hazırlık programlarında yurtdışı ile tam entegrasyona sahip yoğun müfredatı sayesinde yüksek başarı oranı yakalıyor. Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi, aynı zamanda teknoloji merkezidir. Okulumuzun sahip olduğu bilgisayar laboratuarlarında alanında uzman ve üstün saha deneyimi olan kadrolu eğitmenlerimizle en son teknoloji 22” led lcd widescreen grafik monitörler, workstationlar ve projeksiyonlu sınıflarda uygulamalı PHP, ASP, JavaScript, Delphi, mSQL, VisualBasic, Html, MEB onaylı bilgisayar işletmenlik, grafik tasarım, web tasarım, on parmak klavye, 3D Studio Max, AutoCad, Netsis, Cinema 4D, Solid Works, E-Ticaret, MCSE, MCPD, MCITP, CCNA, CCNP, CCDP, Maya, Archicad, Artlantis gibi temelden ileri düzeye kadar yoğun bilgisayar eğitimleri verilmektedir. Kariyerine eğitim aldığı alanda devam etmek isteyen kursiyerlerine uzun yıllar bağlantıda bulunduğu kurum ve kuruluşlara öğrencilerini yerleştirerek iş olanakları sağlayan kurumumuz bu alanda da haklı bir üne sahiptir. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi 1 lisan 1 insan sloganı ile geleceğin iş dünyasına geleceğin bireylerini de yetiştiriyor. Yurtdışı eğitim birimi ile yaz okullarından üniversiteye, staj programlarından, uluslararası değişim programlarına kadar her türlü yurtdışı eğitim programını 1989’dan beri süregelen engin deneyimini kursiyerleri ile yenilenmiş mekânında paylaşıyor. Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezinin sizlere sunduğu kaliteli eğitim ve olanaklardan bugün yararlanmanız için sizleri İzmir Konak Pier karşısında bulunan okulumuza davet ediyoruz.
Okul Yolunda

Okul Yolunda

Toplam Hit:37
Tüğm sınıflarla ilgili sunu, çalışma kağıdı, etkinlik, proje v.s. paylaşıldığı öğretmenlerin yeni buluşma mekanı...
Eğitim Tercihi

Eğitim Tercihi

Toplam Hit:45
Türkiye
Matematikciyiz

Matematikciyiz

Toplam Hit:63
Kpss, Öss, Ales, Matematik ve genel kültür anlatım ve videolu dersler
Fizik Öğretmenim

Fizik Öğretmenim

Toplam Hit:106
öss,oks fizik,fizik testleri,video ders anlatımları,gazeteler,animasyonlar,akademik fizik
sanal dershane

sanal dershane

Toplam Hit:87
sanal dersane güvender yayınlarını sunan bi sitedir
Öğretmenler Birliği

Öğretmenler Birliği

Toplam Hit:13
Öğretmen ve İdarecilerin Aradığı Tüm Döküman, Dosya ve Bilgiler Bu Sitede.
Türkiye Eğitim

Türkiye Eğitim

Toplam Hit:255
Eğitimle ilgili tüm haberler
Karagöz.Net

Karagöz.Net

Toplam Hit:7
Geleneksel Türk Gölge Oyunu Hacivat Karagöz
Anadolulisesi.Com

Anadolulisesi.Com

Toplam Hit:17
Samsun Anadolu Lisesi, Samsun Koleji ve Maarif Kolej Mezunları Sitesi
Kpss CD,KPSS

Kpss CD,KPSS

Toplam Hit:59
Kpss cdleri,kpss dökümanları ve haberleri
Sabancı Anadolu T.L.

Sabancı Anadolu T.L.

Toplam Hit:12
Sabancı Anadolu T.L.
Etiketler: Eğitim egitim eğitim sitesi Ödev 6.Sınıf 6sınıf ders Biyoloji matematik Kimya Edebiyat Fizik plan YGS İlköğretim Öğretmenler 5.Sınıf paylaşım forumu üyeliksiz KPSS yıllık plan Sorular 4.Sınıf 2.Sınıf 1.Sınıf testler 8.Sınıf sunular LYS rehberlik soru bankası e-okul e okul Ücretsiz Deneme Sınavları 3.Sınıf belirli gün ve haftalar güncel SBS zümreler performans ödevleri velilere kaynak Özgür Ansiklopedi Güncel Eğitim eğitime kaynak birleştirlmiş sınıf planları fen bilgisi güncel bilgi performans görevi Kaliteli ve Güncel

EĞİTİM İLE İLGİ RESMİ DESTEK BAĞLANTILARI